Įkraunama...
Įkraunama...

***Plastinės krūtų operacijos***

Ginitaa, ka tik buvau i albuma uzsukus. Grazu. Tik randas pasirode ilgokas, gal, kad is labai arti g.gif . Kiek cm? Man minejo, kad bus apie 4,5cm.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

ginitaa, norėčiau ir aš risijungti prie albumo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 18, 15:18)
O kodel tu nenori darytis pjuvio po krutine? Man tai geriausia vieta.


as tai irgi tik uz pjuvi po krutine, tikimybe kad randelis bus ishlieka..

per aureole gali matytis kai sedi papludimybe leimeneles, po pazastim, tai mano nuomone - ne uz ka- ir per didelis kelias iki krutines, audiniu gaila

o jei randelis liks- tai kompleksuociau shokdama su maikute ant sleiku, nes kai shelstu, tai rankas ishkelus shoku, o cia bas .. aha .. su implantais smile.gif

ne randeli po krutine tai mato tik mylimasis

mergaites,

mane i albuma itraukit, fotkes visosm ishsiunciau
tik ziu didybes manija, parashiau kad gavosi D, o '' tik'' C
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 20 gruodžio 2009 - 10:20
Labas rytelis gintaa, noreciau ir as prisijungti prie albumo. Man operacija sausio 5 d, tai imesiu ir as savo foto po visko:)
Atsakyti
Mergaites ir as noreciau pamatyti jusu nuotraukytes, ypac tu,kuriu krutys buvo asimetriskos. As savo tiek forma tiek dydziu buciau patenkinta, jei ne tai,kad viena krutis visu dydziu didesne uz kita sad.gif norint suvienodint, viena reiketu kelti, taciau Lietuvoje kiek maciau kelia tik darydami tuos siaubingus randus, o pvz per E!Online kanala,kur rodomas realybes sou apie plastines chirurgijas, tai jau niekas nebedaro tokiu baisiu operaciju, viska daro per speneli. Galvoju gal kur uzsieny tvarkyt. Kas esat per speneli dariusios, butu idomu pamatyt kaip atrodo sugijes randas
Atsakyti
QUOTE(graikine @ 2009 12 19, 22:39)
Ginitaa, ka tik buvau i albuma uzsukus. Grazu. Tik randas pasirode ilgokas, gal, kad is labai arti  g.gif . Kiek cm? Man minejo, kad bus apie 4,5cm.

zinok nematavau,bet nera ilgi,mama net nustebo sako kaip pro tokius mazus pjuvius idejo lotuliukas.gif

QUOTE(Aistr@ @ 2009 12 20, 09:41)
ginitaa, norėčiau ir aš risijungti prie albumo  bigsmile.gif

imeciau i az

QUOTE(bolivija @ 2009 12 20, 10:19)
mane i albuma itraukit, fotkes visosm ishsiunciau
tik ziu didybes manija, parashiau kad gavosi D, o '' tik''  C

gavau tavo foto,tuoj imesiu i albumiuka mirksiukas.gif norejau atsiust tau albumiuko duomenis,bet tavo dezute perpildyta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ginitaa: 20 gruodžio 2009 - 11:57
GintareG,

bet as tada nesuprantu kas tas pakelimas, as galvojau, kai pupuliai kabo, tai ''atsisakoma'' dalies odos ir suformoujamas kauburelis.. tai kaip per aureole, ta oda atsikratoma.. kad niekur kryziuku siuti nereiktu.. pavaro daktariukai..


Papildyta:
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 20, 12:54)
gavau tavo foto,tuoj imesiu i albumiuka  mirksiukas.gif norejau atsiust tau albumiuko duomenis,bet tavo dezute perpildyta  smile.gif

visas istryniau.. tuscia deze dabar.. laukiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 20 gruodžio 2009 - 15:04
QUOTE(bolivija @ 2009 12 20, 15:09)
visas istryniau.. tuscia deze dabar.. laukiu

pasiunciau 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,atsiuskit ir man albumuko duomenis 4u.gif
Atsakyti
Hmm kaip cia paaiskint geriau...nu pabandysiu, sprenelis yra pakeliamas,o oda pasaliname ne isilgai kruties, bet aplink speniali ispjaunant didesne aureole ir pasalinant ta dali odos,kuri buvo tarp naujo apskritimo ir spenelio. Kadangi oda yra tampri, viska susiuvus rezultate ne nesimato chirurgo isikisimo,o krutys vel kaip dvidesimties smile.gif imetu foto,kurioje gal kiek aiskiau matosi,ka cia norejau pasakyt.
http://www.drrobertr...i...;Prfl=&cat=
Atsakyti
http://www.youtube.c...mp;feature=fvwp
Moteris, turinti didziausius pasaulyje implantus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ginitaa @ 2009 12 20, 12:54)
zinok nematavau,bet nera ilgi,mama net nustebo sako kaip pro tokius mazus pjuvius idejo  lotuliukas.gif
imeciau i az
gavau tavo foto,tuoj imesiu i albumiuka  mirksiukas.gif norejau atsiust tau albumiuko duomenis,bet tavo dezute perpildyta  smile.gif

ginitaa, atsiusk ir man pasiziureti smile.gif 4u.gif
beje, i koki albumiuka jus ten dedat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadisi: 21 gruodžio 2009 - 17:31