Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

QUOTE
na aš dar tik antrą pakuotę per savo gvenimą pradėjau  :smile.gif man daugiau gydymo tikslais išrašė naujausius kiek žinau JEANINE kontraceptikus... kokią pusantros savaitės galvojau, kad teks mesti-po porą kartų per dieną užeidavo nerealūs silpnumo priepuoliai, tačiau jie retėjo ir galiausiai liovėsi. Svoris kol kas stabilus. Kaina 32lt- 21tabletė. Labiausiai džiugina tai, kad galiu reguliuotis mėnesines, nes kol geri (o kaip gydytoja sakė galima gerti kažkur apie 4 pakuotes po 21 tabletę be pertraukos) -tol nesergi. kad nepamirščiau-į mobilaus telefono užrašų knygelę įsivedžiau kasdieninį priminimą. Tik vat kur nors keliaujant reik nepamiršti įsimesti į rankinę tablečių...  Šiaip įdomu btų suinoti atsiliepimus, jei dar kas vartojat jas... ar buvo koks pašalinis poveikisas jeanine vartoju jau penkta pakuote.iki siol viskas buvo gerai,bet ... pradejo skaudeti krutines.ejau pas gydytoja tikrintis,nieko nerado.padare isvada,kad skauda nuo kontraceptiniu.tie skausmai tokie "pereinantys",t.y. skauda diena,dvi ir paskui tas skaumas dingsta...
o pertraukos nedarant gerti kontraceptines nepatariama,nes gali sutrikti hormonai ir prasideti ivairios ligos.
tai,kaip sakant,motereles,niekur nedingsime be savo "dziaugsmingu" dieneliu wink.gif
Atsakyti
Prieš nėštumą aš 5 metus vartojau Cilest, kažkaip nelabai prisimenu pašalinių poveikių. Susireguliavo mėnesinių ciklas, pamažėjo odos spuogotumas, o kur dar saugumas. Dabar vėl jau 1 mėnuo kaip geriu minėtus kontraceptikus, tačiau silpna svaigsta galva, nervuota, pastoviai kraujuoja, girdėjau kad širdžiai kenkia, gali atsirasti krūties vėžys. Tdėl būtų labai įdomu sužinoti kontraceptikų pašalinį poveikį, jų sąveiką su kitais vaistais. Bei išgirsti pagimdžiusių moterų patirtį apie kontracepciją.
Atsakyti
QUOTE
Prieš nėštumą aš 5 metus vartojau Cilest, kažkaip nelabai prisimenu pašalinių poveikių. Susireguliavo mėnesinių ciklas, pamažėjo odos spuogotumas, o kur dar saugumas. Dabar vėl jau 1 mėnuo kaip geriu minėtus kontraceptikus, tačiau silpna svaigsta galva, nervuota, pastoviai kraujuoja, girdėjau kad širdžiai kenkia, gali atsirasti krūties vėžys. Tdėl būtų labai įdomu sužinoti kontraceptikų pašalinį poveikį, jų sąveiką su kitais vaistais. Bei išgirsti pagimdžiusių moterų patirtį apie kontracepciją.pries nestuma as vartojau mercilona,bet po gimdymo sie kontraceptikai nebetiko,per mazios dozes paliko,todel tepliodavo,blogai jausdavausi,naktim nemiegodavau.pradejau gerti jeanine ir dingo visi sie negalavimai.pabandyk pakeisti savo kontraceptines.
Atsakyti
QUOTE
galbut tai sunku igyvendinti, bet idomi buti galimybe rikiuoti pagal veiksminguma, branguma, pasalinius poveikius, pasirinkima.


Nelabai lengva bus, bet imanoma. Tik reiks per kelias vaistines pereit ir susizinot wink.gif.

QUOTE
Apie privalumus ir trukumas, efektyvuma, isigijimo kainu palyginimas (apytikris bent jau), kur galima nusipirkt, ar parduodami lietuvoje.


As jau stengsiuos rasyti tik tuos, kurie parduodami Lietuvoj. O apie pasalini veikima, efektyvuma tikrai parasysiu biggrin.gif.

QUOTE
kad nepamirščiau-į mobilaus telefono užrašų knygelę įsivedžiau kasdieninį priminimą.  


Kiek zinau, prie kai kuriu kontraceptiku buna toks mazytis aparaciukas, kuris kasdien, tuo paciu metu primena, kad reika isgerti tablete.

QUOTE
As noreciau , kad butu bandziusiu moteru komentaru.


[img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/g0/up.gif[/img] pasiulymas!!! Galeciau padaryti, kad po kiekvieno kontraceptiko butu galima parasyti komentara.

QUOTE
Na as tikrai galeciau papasakoti, nes "stazas"  jau 3,5 metu


Va va... galesi tada ir pasireiksti, kai bus galima idet savo komentarus wink.gif.

QUOTE
as noreciau suzinoti,kaip kontraceptines tab***es veikia krutines,kad jos skauda ir panasiai...


Matai, sunku nuspeti ar tau skaudes krutine ar ne. Nes kiekviena moteri kontraceptikas veikia skirtingai. Galiu tik prirasyti eile pasaliniu veikimu. Bet nebutinai visi ir bus wink.gif.

Cia matyt, nelabai tau tiko tie kontraceptikai [img]http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif[/img].


Atsakyti
Kaip sekasi , Viksreli? Kada jau galesime nardyti kontracepcijos ir ramaus sekso gelmese? wink.gif
Atsakyti
Vikšreli,jei reikės.galėsiu tau tą tyrimuką kainos-kokybės-pašalinių reiškinių atlikti prie progos,nes už kokio mėnesiuko grįžtu į darbą- nereikės tau po vaistines lakstyti wink.gif
Atsakyti
Perkeliu adresiuką iš kitos temos-gal pravers ;)http://info.kma.lt/AGK/Paskaitos/Hormonine.htm
Atsakyti
QUOTE
Vikšreli,jei reikės.galėsiu tau tą tyrimuką kainos-kokybės-pašalinių reiškinių atlikti prie progos,nes už kokio mėnesiuko grįžtu į darbą- nereikės tau po vaistines lakstyti wink.gifOi, aciu tau uz pagalba [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/y/remybussi.gif[/img]. Tikrai reikalinga wink.gif. O tai laiko visai neber paciai palakstyt po vaistines :smile.gif: arba vaika ziuret, arba darbas. Taip laisvos minutes nebeturiu...
Atsakyti
Dar yra svetainė www.kontraceptikai.lt - gal iš ten dar ką nors galima paimt  :smile.gif.  O pakomentuot apie kai kuriuos kontraceptikus irgi galiu - esu gėrus Tri-regol apie metus ir paskiau apie 2 m. Femoden. Prie pirmųjų buvo sunku priprast, pirmą savaitę skrandis maisto nelabai norėjo pripažint, paskiau gerai buvo. Paskiau kurį laiką negėriau nieko ir vėl pradėjau gert Triregol, tai žiauriai bloga nuo jo būdavo, virš mėnesio prakentėjau, pasitariau su gydytoja ir pradėjau gert Femoden. Šitie patiko, pradžioj terliodavo, paskui viskas tvarkoj - nieko nebloga, mėnesinės labai reguliarios, trumpos ir neskausmingos. Tik vienas niuansas - pasidarė labai jautrūs speneliai, nors krūtų neskaudėjo. Bandžiau gerti dvi pakuotes vasarą - ir viskas labai tvarkoj buvo. Draugė taip pat darė, gerdama kitas tabletes, tai jai netiko, prasidėjo begeriant stiprus kraujavimas (tiksliai nepamenu, ką geria, bet galiu paklaust).
Atsakyti
Lankau dabar Šeimos centro paskaitėles. Ten gydytojas vedė paskaitą apie šeimos planavimo būdus ar kažkas panašaus. Tai papasakojo apie populiariausius kontraceptikus, apie jų veikimo principus moters organizme, apie jų patikimumus (perlo indeksus taip vadinamus). Visai įdomu buvo. O juolab jei tikslingai renki informaciją, tai gali ir išsiklausinėt wink.gif
Atsakyti
viksreli,dar butu labai idomu suzinoti apie kontraceptinius pleistrus.
Atsakyti
QUOTE
viksreli,dar butu labai idomu suzinoti apie kontraceptinius pleistrus.

Jergau! Da i toki būna?! O kur juos klijuoti reikia? Ir tai Jai ar Jam klijuojami?
Atsakyti