Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

as noreciau suzinoti apie kontraceptiku poveiki su kitais vaistais,nes daznai sergu ir tenka gerti ir kontraceptikus ir visoki kitoki vaistu slamsta unsure.gif paskui kiekviena menesi su baime laukiu menstruaciju-bus ar nebus
deja... klausiau gydytojo del poveikio su kai kuriais mano geriamais vaistai-atsakymas nenudziugino....
"poveikis nezinomas" dry.gif tai kaip dabar man zinot?
p.s geriu Novynette jau kokia 6 pakuote
Atsakyti
Merginos, kokius KT naudojat? Kokia jų kaina, kokia savijauta vartojant? Ir dar gal prie to pridėkit šiokį tokį apibūdinimą apie save - koks kūno sudėjimas (ar plona, ar normali, ar su antsvoriu), ar jau gimdžiusi, ar nepadidėjęs plaukuotumas, kokia veido oda. Taip keikvienai, norinčiai suprast, ar jai irgi tiks tokios tabletės, gal bus lengviau prisitaikyt. Ir taip pat galit rašyt, ką esat naudojusios ir kas netiko ir kodėl.
Atsakyti
PRIES GIMDYMA GERIAU DIANA 35 ZIAURIAI BUVO NUO JU BLOGA.

DABAR GERIU LOGEST, JAU ANTRAS MENUO IR VISKAS GERAI, SVORIS NEAUGA, NA AS JO DAR GALUTINAI IR NENUMECIAU smile.gif , SVERIU 59. KAINUOJA JOS VIRS 20 LT, SKIRTINGOSE VAISTINESE SKIRTINGAI KAINUOJA. ZODZIU KOL KAS VISKAS GERAI, NET BERIMAI ATSIRADE NESTUMO METU SIEK TIEK SUMAZEJO.
Atsakyti
As ilga laika (apie 4 m) geriau Mercilon, man tiko ir patiko, jokiu pasaliniu poveikiu, tik nutraukus, menesines is karto susinormalizavo, t.y. nebuvo ten kokiu nesamoniu po 40-90 dienu. Kaina apie 21 lt. Visi ginekologai pritardavo ir niekada nesiule keisti.
Mano ugis 168 cm, svoris 67 doh.gif ;

Pries tai buvau bandziusi Logest, bet man netiko, nes labai skaudejo krutine. Bet cia kaip kam. rolleyes.gif
Atsakyti
Beveik metus geriu Gracial. Jokių pašalinių pojūčių nėra, svorio nepriaugau (170cm/55kg). Skyrė dėl padidėjusio plaukuotumo, bet nepasakyčiau, kad būtų žymiai padėję... sad.gif Bet kadangi blogiau nepatapo, tai ir toliau geriu. Tik dabar jau tam, kad apsisaugoti nuo nėštumo rolleyes.gif
Kaina apie 24 Lt. Vartoti dar nebuvau nustojusi, todėl negaliu nieko pasakyti apie poveikį "po to"...
Tiesa, mėnesinės anksčiau buvo labai skausmingos, bet pradėjus gerti KT skausmas palaipsniui mažėjo ir dabar tik maudžia pirmą dieną. Kraujavimas irgi sumažėjo.
Atsakyti
geriu cilest 1metus, man jos tinka. kiek zinau jose yra pakankamai daug hormonu, bet man butent tokias paskyre gydytoja. vos tik pradejusi gerti kokia savaitele jauciausi lyg pries menesines, matyt del hormonu pokycio, bet dabar viskas susinormalizavo.
spuogeliu ant odos nebuvo, todel apie juos nieko pasakyti negaliu, taciau menesines tapo neskausmingos, as dar negimdziusi...

beje, esu labai smulkiu kaulu ir smulkaus sudejimo, bet svorio nepriaugau:)
Atsakyti
Pradzioje man buvo gydytojas israses lygtais Regulon. bet nuo jo jauciausi klaikiai, kraujavau, pykino, svaigo galva... tada pradejau ieskoti pati. geriau ir tokiu, ir anokiu, vis kuom nors netiko. tada vaistininke patare man, kad svelniausios yra Novynette. pabandziau, tikrai pasaliniu poveikiu nebuvo thumbup.gif pagerus pora metu, atsirado vienas - ziauriai sumazejes potraukis... unsure.gif turejau del to netgi juodu barniu su vyru, atrode viskas kritiskai, kol susekiau, kad kai darau pertrauka tableciu gerimo, potraukis buna nerealus... taip ir supratau, kieno cia kalte... gydytoja ta patvirtino... taigi dabar perejau prie tos pacios firmos Cilest - irgi viskas puiku, tik sona vis paskauda, bet cia gal ne ju kalte... bet visai ne uz ilgo trenksiu as jas visas i sona clap.gif
Atsakyti
Geriu Cilest jau 3 metus, jokiu pasaliniu poveikiu nepastebiu. Svorio gal pora kg priaugau, bet manau cia ne nuo to, siaip moteriskeju thumbup.gif Menesines iki KT buvo ilgos ir skausmingos, pradejus gerti viskas susitvarke. Karta buvau nutraukusi gerima, tai menesines ojojoj kokios nemalaonios buvo g.gif Paskui vel pradejau ir dabar jau nutrauksiu tik po vestuviu clap_1.gif
Atsakyti
As (180 cm, 63 kg) geriau beveik 5 metus Diane 35, nes man veida berdavo. Tai sios KT tikrai padejo, be to, ir svorio nepriaugau, ir siaip jokio pasalinio neigiamo poveikio nebudavo, ir menesines susireguliavo, tapo trumpesnes ir visai nebeskausmingos... Zodziu, labai sitomis KT dziaugiausi. smile.gif
Dabar nebegeriu, nes reikia tapt mama. nestuke.gif
Atsakyti
Jokiu kontraceptiku nesu vartojusi...as tik uz naturalu apsisaugojimo buda. smile.gif
Atsakyti
Aš keletą metų naudojau Diane 35, kadangi jau su spuogasi tai niekaip kitaip nebuvo įmanoma susitvarkyti, bet tabletės patasiė viską thumbup.gif
Jokių pašalinių poveikių nebuvo.
Esu normalaus svorio (nors kiti sako, kad esu džiūsna biggrin.gif blink.gif )
Atsakyti
Aš kokius tris metus gėriau Logest, po to porą metų Jeanine.
Pliusai: negausios ir neskausmingos mėnesinės, išnyko skausmingas pilvo tempimas, kuris būdavo per ovuliaciją, gali atsipalaidavęs mylėtis, nepriaugau svorio.
Minusai: užeidavo migreniniai galvos skausmai, žiemos periodu labai niežėjo odą, atsirado celiulitas.
Įvertinau visus pliusus ir minusus ir kontraceptikų atsisakiau.
Atsakyti