Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

Svetaine apie seimos planavima, kontraceptikus- http://www.spa.lt/ Gal pasisemsi ideju  ;)
Atsakyti
QUOTE

Jergau! Da i toki būna?! O kur juos klijuoti reikia? Ir tai Jai ar Jam klijuojami?


Hi hi hi... gal pleistru reikia Jam užklijuoti, kad viskas savo vietoj liktų D ;D ;D
Atsakyti

Prieš nėštumą beveik 3 metus gėriau Rigevidon. Senos kartos vaistai, bet man tiko.Tačiau  į pabaigą pradėjo nuolat skaudėti galvą ir sumažėjo noras mylėtis.Tai - šalutinis kontraceptikų poveikis. Gydytoja išrašė kitų, iš N raidės, nepamenu tiksliai, bet man netiko, nes baisiai traukdavo venas. Tada nusprendėm, kad laikas, matyt, vaikelį susiplanuot  ;D
Nepamirškit, kad kontraceptikai labai pavojingi toms, kas rūko wink.gif Ir juos turi išrašyti gydytojas, žinantis jūsų organizmo niuansus.
Atsakyti
QUOTE
Svetaine apie seimos planavima, kontraceptikus- http://www.spa.lt/ Gal pasisemsi ideju  ;)Aciu tau labai uz nuoroda. Galeciau tik pasiziureti. Nes nenoriu kopijuoti is kitu - geriau savo sugalvota wink.gif. Arba versta is uzsienietisku psl.
Atsakyti
QUOTE

Jergau! Da i toki būna?! O kur juos klijuoti reikia? Ir tai Jai ar Jam klijuojami?


veikimas ju tas pats kaip ir kontraceptiniu tableciu,tik ,kad klijuojami.1 pleistriukas 1 savaitei.klijuoti galima ant bet kurios kuno vietos.pleistrai skirti moteris.ju kaina ,kaip ir kontraceptiniu tableciu - jeanine,~30 lt
daugiau galesiu parasyti kita savaite,kai pradesiu naudoti.
Atsakyti
http://www.prisimink.lt/lt/  ;)
Atsakyti
Vakarikščiame Lietuvoe ryto priede "Sveikatos gidas buvo parasyta, jog greitai atsiras Lietuvoje kontraceptiniai pleistrai. idomu kiek kainuos?
Gal Viksrelis tures kokiu naujienu apie si pleistriuka savo svetaineje wink.gif?
Atsakyti
Gintare, o kokiu principu tie pleistrai veikia? Parasyk, jei pradejai naudoti. Kiek procentu ju patikimumas?
Atsakyti
QUOTE
Vakarikščiame Lietuvoe ryto priede "Sveikatos gidas buvo parasyta, jog greitai atsiras Lietuvoje kontraceptiniai pleistrai. idomu kiek kainuos?
Gal Viksrelis tures kokiu naujienu apie si pleistriuka savo svetaineje wink.gif?


Kaip tik eisiu i vaistine - galiu pasiteirauti wink.gif.
Atsakyti
QUOTE


Kaip tik eisiu i vaistine - galiu pasiteirauti wink.gif. Na kaip ten pas mus su pleistriukų kainom :smile.gif?
Atsakyti
Pirmasis kontraceptinis pleistras jau Lietuvoje
2004 sausio 6 d., 10:24
Pirmą kartą Lietuvos moterys gali pasirinkti kontracepciją, apie kurią reikia prisiminti tik kartą per savaitę. Kontraceptinį pleistrą EVRA užregistravo ir jau pradėjo platinti Lietuvos vaistinėse farmacijos milžinės "Johnson & Johnson" dukterinė įmonė "Janssen-Cilag".
Klijuojamas tik kartą per savaitę tiesiai ant odos, EVRA yra paprastas bei patogus būdas apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. JAV šis kontraceptinis pleistras per vienerius metus tapo antruoju dažniausiai išrašomu kontraceptiku.
EVRA yra labai plonas, lygus, kūno spalvos kontraceptinis pleistras, kuris klijuojamas ant vienos iš keturių kūno vietų - sėdmenų, pilvo, liemens viršaus (priekio ar nugaros išskyrus krūtis) ar viršutinės išorinės rankos srities. EVRA pleistras keičiamas nauju tą pačią savaitės dieną, tris savaites iš eilės. Ketvirtą savaitę daroma pertrauka. Kontraceptinis pleistras išlieka tvirtai prilipęs prie kūno net plaukiojant, prausiantis bei esant didelei aplinkos drėgmei ar temperatūrai, todėl moterims nereikia atsisakyti įprasto gyvenimo būdo.
Atsakyti
EVRA kontraceptinio pleistro veikimas yra pagrįstas naujausia transdermine technologija, kuri leidžia išsiskirti pastoviam hormonų kiekiui per odą į kraujotaką. Jis apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo slopindamas ovuliaciją.
"EVRA yra vienas žymiausių išradimų kontracepcijoje nuo to laiko, kai daugiau nei prieš 40 metų buvo išrasta kontraceptinė tabletė,- teigia žinomas šeimos planavimo specialistas Medicinos mokslų daktaras Vytautas Klimas. - Kontraceptinis pleistras leidžia moterims pasirinkti naują, patogesnį kontracepcijos metodą, naudojamą tik kartą per savaitę. EVRA turėtų būti ypač palankiai sutiktas užsiėmusių ir aktyviai gyvenančių moterų, kurios nenori galvoti apie kontracepciją kiekvieną dieną".
Remiantis atliktais klinikiniais tyrimai, kuriuose dalyvavo daugiau nei 3300 moterų, įrodyta, kad EVRA pleistras yra gerai toleruojamas, o kartais pasitaikantis šalutinis poveikis yra toks pat, kaip ir geriamų kontraceptikų.
Kontraceptinį pleistrą EVRA jau galima įsigyti ir kitose Europos šalyse (Austrijoje, Belgijoje, Čekijoje, Danijoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Olandijoje, Slovakijoje, Švedijoje, Šveicarijoje).
Atsakyti