Įkraunama...
Įkraunama...

Šokdynė

QUOTE(Pumpum @ 2013 03 26, 21:30)
Suapvalinus rodmenis – 124–162 tvinksniai per minutę.

Pas mane labai sirdele silpna, as labai greit pasekiu maximuma. Miniau dvirati pas kardiologe, tai gi, kaip ir nieko blogo nerado, tik kad labai jau greit pasekiau maximuma. Ir visai nepavargau, o sirdis plake kaip pas zuiki unsure.gif Pas mane ramybej budavo 100-110... tai ka jau kalbet apie sokinejima unsure.gif Reikes tarpkitko pamatuoti pulsa. O del susilimo as labai retai kada susilu, ir beveik niekada neprakaituoju blink.gif Buna varom kur su dviraciais, dasikalus visa, o sausut sausutele, o nuo vyro bega upeliais, o kupinas jegu cool.gif Ir sporto sale kaip lankiau, niekada neprakaituodavau. Trenere net stebejosi. Bet ramybej, kai karsta, galiu nieko neveikt ir but suprakaitavus. Ypac kai buna nezmoniski karsciai virs 30.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 26 kovo 2013 - 21:18
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 03 26, 21:17)
Pas mane labai sirdele silpna, as labai greit pasekiu maximuma. Miniau dvirati pas kardiologe, tai gi, kaip ir nieko blogo nerado, tik kad labai jau greit pasekiau maximuma. Ir visai nepavargau, o sirdis plake kaip pas zuiki  unsure.gif Pas mane ramybej budavo 100-110... tai ka jau kalbet apie sokinejima  unsure.gif Reikes tarpkitko pamatuoti pulsa. O del susilimo as labai retai kada susilu, ir beveik niekada neprakaituoju  blink.gif Buna varom kur su dviraciais, dasikalus visa, o sausut sausutele, o nuo vyro bega upeliais, o kupinas jegu  cool.gif Ir sporto sale kaip lankiau, niekada neprakaituodavau. Trenere net stebejosi. Bet ramybej, kai karsta, galiu nieko neveikt ir but suprakaitavus. Ypac kai buna nezmoniski karsciai virs 30.

Pas mane tas pats. Pulsas dažnai būdavo 90-100, dabar 80-90, retais atvejais 75-80 ramybės būsenoje. Maximumą pasiekiu irgi labai greitai. Ir sportavau ilgą laiką bilekaip ištvermei. Stepai, dviračiai, variau kiek eina. Nelabai irgi prakaituoju, jaučiuos normaliai pasiekus ir 170 ir 180 biggrin.gif tik jaučiu kad labai kalatojas širdelė. O kadangi alinasi kai toks pulsas pasiekiamas, o aš žiauriai mėgstu minti dviratį ir po daug km, tai per žiemą dirbau ant bėgtakių ir pan su tokiu pulsu koks turėtų būti sekdama su pulsometru. Pradėjau tai nuo elementaraus greito ėjimo, nes vos pradėjus risnot iš kart 150 šokteldavo. Dabar jau galiu ilgiau risnot lėtu tempu. O ant dviračio smarkiai pasitaisė situacija ir galiu minti kaip kad myniau vasarą tokiais tempais su didžiuliu pulsu, tik dabar jis normallus thumbup.gif
Atsakyti
Ar dar yrta sokinejanciu?aip rezultatai?po kiek kartu per diena sokat?
Atsakyti
sveiki smile.gif

aš šokinėjau šokdyne iki vasaros, poto šiek tiek apsileidau biggrin.gif bet kolkas tai vienas maloniausių ir mėgstamiausių mano pratimų.

Noriu paklausti, kokias jus naudojat šokdynes? Turiu guminę, man ji patinka (tik tiek, kad skauda, jeigu užkliūnu ir ji "nupliekia" kją ar ranką). Girdėjau, kad virvinės yra naudingiausios, kadangi reikalauja daugiau pastangų, bet man bent jau baisiai nepatogios doh.gif: kažin, kiek tame tiesos?
Atsakyti
Man šokdynė yra pats geriausias būdas sportuoti. Užsienio tiklalapiuose skaičiau, kad šuoliukai prilygsta bėgimui. Tad per dieną stengiuosi padaryti ~3000. Intensyviai šokinėju jau apie 2 savaites, pirmiausia rezultatas jaučiasi ant rankų ir kojų. Laukiu kada gi ant pilvo pasimatys laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Vis mąstau ar verta pradėti šokinėti. Tad norėčiau išgirsti jau išbandžiusių nuomonę. Ar verta? Kokie rezultatai ir per kiek laiko jie išryškėjo? Kiek per dieną šoliukų padarote?
Taip pat labai įdomu būtų sužinoti ar šokinėjimas panašus į cardio pratimus, ar daugiau skirtas raumenukams auginti? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi ir as prie sokinejanciu, nes vakar nusipirkau sokdyne su matuokliu. prasinesiu apie rezultatus smile.gif butu idomu is kitu sokinejanciu isgirsti po kiek sokineja ir kada pradeda matytis rezultatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjo Laisvė @ 2013 10 02, 10:25)
Sveikos. Jungiuosi ir as prie sokinejanciu, nes vakar nusipirkau sokdyne su matuokliu.  prasinesiu apie rezultatus smile.gif butu idomu is kitu sokinejanciu isgirsti po kiek sokineja ir kada pradeda matytis rezultatai smile.gif

kaip sekasi?

as irgi nusipirkau sokdyne, kelias dienas jau sokineju, bet kol kas po mazai: po kelis simtus suoliuku. stengiuos kasdien didinti smile.gif
Atsakyti
Saunuoles ax.gif 4u.gif Gal ir man vel pradet, nes nepakenktu biggrin.gif Ziema greit prabegs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 12 04, 20:43)
Saunuoles  ax.gif  4u.gif Gal ir man vel pradet, nes nepakenktu  biggrin.gif Ziema greit prabegs  doh.gif

jeigu mazai judesio turit, pvz, kaip as, aisku, kad bandykit 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar nuo sokinejimo sokdyne nepadides blauzdu raumenys (intensyviai ~15 min. kasdien)? Pas mane jie labai nedideli, stangrus, mases didinti nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 01 10, 12:47)
Merginos, ar nuo sokinejimo sokdyne nepadides blauzdu raumenys (intensyviai ~15 min. kasdien)? Pas mane jie labai nedideli, stangrus, mases didinti nenoriu.

manieji kol kas nepadidejo, tik sutvirtejo labai g.gif
ziuresiu kaip toliau bus..
Atsakyti