Įkraunama...
Įkraunama...

Mano geriausias Napoleonas

QUOTE(Tresor @ 2013 01 08, 16:06)
Gedimine, kai atrasi recepta panasu i tavo mociutes napaleona butinai pasidalink smile.gif As kogero dabar napoleona darysiu vel po kokiu geru keliu menesiu, nes tiek daug darbo doh.gif Pasiziurejau atidziau i tavo napoleono pjuvi, tai kremas isigeres pilnai. Skystokas gavosi turbut? As tai esu ragavusi pagal uzsakyma gaminta namuose, tai lakstai minkstuciai, gal sulieti buvo kuom nors ir kremo sluoksnis nemazas. Tiesiog tirpo burnoje..

Zinoma, kad pasidalinsiu. Reikia tik kelias bobulytes dar pakalbinti is mociutes kaimo biggrin.gif
O maniskis tai nera toks koks atrodo, buvo gana kietokas kol saltas, sušiles atsigavo. Sluoksniai pertepimo gana ploni, todel atdodo, kad isigere, is tiesu tai nelabai. Trabus, bet kietokas gavos. Man dar kept ir kept... user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gedimine: 09 sausio 2013 - 11:21
Sveikos, merginos, pagaliau prisiruošiau kepti tortą. Viskas ėjosi puikiai, tik sutepant turėjau problemų. Reikėjo gerai atšaldyti kremą prieš sutepant, nes gavosi skystokas arba dėčiau daugiau miltų, kad iškarto gautųsi tirštas. Įkelsiu nuotraukėlių.

http://www.part.lt/i...5527e634154.JPG

http://www.part.lt/i...cffb16c9948.JPG

http://www.part.lt/i...391bda4f770.JPG

http://www.part.lt/i...0a3a9a1c663.JPG

Neiškenčiau, prapjoviau po 3val smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 12, 19:21)
Sveikos, merginos, pagaliau prisiruošiau kepti tortą. Viskas ėjosi puikiai, tik sutepant turėjau problemų. Reikėjo gerai atšaldyti kremą prieš sutepant, nes gavosi skystokas arba dėčiau daugiau miltų, kad iškarto gautųsi tirštas. Įkelsiu nuotraukėlių.

Pagal koki recepta gaminote krema?
Atsakyti
QUOTE(gedimine @ 2013 01 13, 12:49)
Pagal koki recepta gaminote krema?

Kremas:
500ml pieno
250 g cukraus
vanilinio cukraus
1 saukstas miltu
1 saukstas krakmolo
2 kiausiniai
200g sviesto
dar ipyliau slakeli brendzio

Ka reikia dadeti,kad gautusi labiau tepamas kremas?
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 13, 15:30)
1 saukstas miltu

1 š. miltų???? blink.gif nu su tokiu kiekiu miltų jis tikrai negalėjo gauti tirštas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 13, 17:08)
1 š. miltų???? blink.gif  nu su tokiu kiekiu miltų jis tikrai negalėjo gauti tirštas  smile.gif

Na dar saukstas krakmolo,nuo jo taip pat tirsteja... Dariau pirma karta,tad nezinojau kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 13, 17:40)
Na dar saukstas krakmolo,nuo jo taip pat tirsteja... Dariau pirma karta,tad nezinojau kas ir kaip.

Aš dedu mažiausiai 200 g, na maždaug stiklinę miltų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 01 13, 17:48)
Aš dedu mažiausiai 200 g, na maždaug stiklinę miltų smile.gif

Aciu, kita karta,kai vel prisiruosiu gaminti,tai turesiu omeny,kad miltu kur kas daugiau deti... Siaip bendrai kalbant,tai man po simtalapio kepimo sis tortas atrodo labai lengvai gaminamas,na nieko sudetingo. Tik tiek,kad labai daug laiko suryja, as krapsciausi 3val,nors atrodo nesu naujoke virtuveje.
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 13, 14:30)
Kremas:
500ml pieno
250 g cukraus
vanilinio cukraus
1 saukstas miltu
1 saukstas krakmolo
2 kiausiniai
200g sviesto
dar ipyliau slakeli brendzio

Ka reikia dadeti,kad gautusi labiau tepamas kremas?

As pagal toki pieno kieki dedu 2- 3 kupinus saukstus miltu, o krakmolo nededu, tai gaunasi normalios konsistencijos. Man atrodo, kad pas jus per mazai miltu, o krakmolas pavercia krema i kisieliuka, todel jo tokia konsistencija skystoka... smile.gif
O kaip jus ta krema gaminate? As tai padarau plikyta, o po to atvesinu ir sujungiu su sviestu, gal kaip kitaip darote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilka11: 13 sausio 2013 - 18:46
QUOTE(vilka11 @ 2013 01 13, 19:43)
As pagal toki pieno kieki dedu 2- 3 kupinus saukstus miltu, o krakmolo nededu, tai gaunasi normalios konsistencijos. Man atrodo, kad pas jus per mazai miltu, o krakmolas pavercia krema i kisieliuka, todel jo tokia konsistencija skystoka... smile.gif
  O kaip jus ta krema gaminate? As tai padarau plikyta, o po to atvesinu ir sujungiu su sviestu, gal kaip kitaip darote?

As is esmes nemegstu niekur krakmolo deti, man atrodo,kad jo virtuveje reikia kuo maziau naudoti.
O krema dariau prisiziurejus rusisku video. Visu pirma uzkaiciau piena su cukrum,pakaitinau,bet neuzvirinau. Kitame inde isplakiau kiausinius su miltais, i ta plakini su samtuku ipyliau siektiek jau silto pieno ir vel isplakiau. Visa misini plona srovele ir greitai maisant supyliau i besikaitinanti piena, maisiau tol kol pamaciau pirmus kremo burbulus, isjungiau.Nebijokit,jei gavosi keli gumuliukai,paskui juos mikseris visus isplaka ir gaunasi puri mase. Mikseriu plakiau krema kol atveso iki kambario temperaturos. Tada kambario temperaturos sviesta supjausciau ir imaisiau i krema,vel viska mikseriu ismaisiau ir uzdengus plevele leidau pastoveti kol issikepiau lakstus. Kita karta turbut deciau i saldytuva,kad pastingtu. As beje i atvesusi krema ipyliau slakeli brendzio ir vanilini cukru.
Atsakyti
QUOTE(laimikeg @ 2013 01 12, 19:21)
Sveikos, merginos, pagaliau prisiruošiau kepti tortą. Viskas ėjosi puikiai, tik sutepant turėjau problemų. Reikėjo gerai atšaldyti kremą prieš sutepant, nes gavosi skystokas arba dėčiau daugiau miltų, kad iškarto gautųsi tirštas. Įkelsiu nuotraukėlių.


O lakstus pagal koki recepta kepete? Siaip kaip pirmas bandymas, tai netgi labai neblogai jums isejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2013 01 14, 16:40)
O lakstus pagal koki recepta kepete? Siaip kaip pirmas bandymas, tai netgi labai neblogai jums isejo smile.gif

Aciu, Tresor smile.gif Daug skaiciau,ziurejau,domejaus apie ji, tai gal todel kazkas panasesnio gavosi biggrin.gif Nors nezinau koks jis turi buti istikruju tas tradicinis. Manau parduotuvinis neatitinka tu reikalavimu. Gal kuri galetu parasyti koks turi buti? Kokie esminiai aspektai?
Lakstai:
250 g sviesto
200 g grietines
1 kiausinis
9 s su kaupu miltu
ziupsnis miltu
slakelis brendzio

Man lakstai nesipute nei truputi. Turbut todel,kad subadziau sakute. Kociojau labai plonai,na kiek jau isejo iskocioti.
Atsakyti