Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

QUOTE(Cashmere @ 2010 06 04, 19:57)
Sveikos visos. Šiandien kažkai netikėtai išgirdau įtariamą autoimuninį tiroiditą (kitaip įvardino kaip skydliaukės uždegimą) ir mazgelį rado 0,55 ant 0,26 cm  unsure.gif  Apskritai netyčia čia man išejo tą echoskopiją darytis, nes su širdim buvo problemų... Eisiu kitą savaitę pas endokrinologę, žiūrėsim ką skydliaukės harmonų tyrimas parodys ...

Kas čia apskritai per liga ir ar man reiktų jaudintis dėl to??;

Tai dabar manau jau teks pačiai rimčiau pasidomėti ir pasiskaitinėti ankstesnes temas mirksiukas.gif Nes širdelė todėl ir streikuoja, kad sus skydliauke netvarka 4u.gif Aš irgi ieškojau širdies ligų, o radau doh.gif .......
Atsakyti
O as nieko neieskojau, oprofilaktiskai echoskopuojantis paukst ir yra. rolleyes.gif
Gyvenu gerai, su sveikata viskas ok, tiroksina geriu nereguliariai, daznai pamirstu - negerai, reiktu susiimt. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 06 birželio 2010 - 22:04
QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 04, 16:20)
kur kitos busimos, o jau ga ir esamos mamytes,ju tiek cia daug buvo, o dabar visos issislapste smile.gif

As esama ax.gif
Seniau cia lankiausi, nors nebuvo man hipofunkcijos, tik mazgai, bet dabar griztu, nes po nestumo, deja, jau skydliauke visiskai ant ribos, linksta i hipofukncija. Taciau, jau ir tai nebesvarbu, nes reikia skubiai ja pjauti - mazgai tracheja smarkiai stumia i sali, tai nebegalima laukti. Ryt einu tartis su chirurgu.

Bet siaip smagu su jumis cia buvo 4u.gif Lucero va gerai pamenu, kitu gal jau ir nebepazystu.
Atsakyti
QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 04, 15:20)
vasarele clap.gif
kur visos senbuves prapuole g.gif

Sveika! 4u.gif
neprapuolėm, džiaugiamės vasara biggrin.gif
Atsakyti
Labukai
QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 04, 15:20)
vasarele clap.gif
kur visos senbuves prapuole g.gif
na, bent po pora zodeliu parasykit,kaip sekasi, kokie tyrimukai ir kaip jauciates bigsmile.gif

as siek tiek prisidirbau per savo ziopliuma, gerdavau tabl po 50mg, tai tekdavo imt po2,kad iseitu 100mg ir pasirodo,pasiemiau ne is tos dezutes po 50mg, o kur po100 ir taip gal kelias sav rijau po 2tabl nieko sau nejausdama, savijauta gera, sirdele tvarkoj, tik po kiek laiko pasiziuriu,kad geriu is viso 200mg blink.gif  ir nieko..jokiu pojuciu, niekas nesureagavo,kaip anskciau budavo net ir 50mg daugiau, o cia visu 100 doh.gif  tai dabar tsh nukrito iki 0.74, buvo 1.58 doh.gif  tikiuosi, savo leliui nepakenkiau per ta ziopluma unsure.gif

kur kitos busimos, o jau ga ir esamos mamytes,ju tiek cia daug buvo, o dabar visos issislapste smile.gif

Cia tos senbuves, ir mamos cia biggrin.gif
Niu ka, pas mane per 2 men is 0,002 TTH persoko i 17,11 blink.gif Neklauskit kaip, nezinau. Zinau, tik, kad labai jegu nera ir smaugia. blink.gif Bet kaip taip galejo paveikt dozes sumazinimas nesuprantu... Nuo 75 iki 50mg sumazinau ir se tau... Pradedu galvot, kad praeita karta man tyrimu rezultatus ne mano pateike unsure.gif


QUOTE(Dagilis @ 2010 06 06, 22:12)
As esama  ax.gif
Seniau cia lankiausi, nors nebuvo man hipofunkcijos, tik mazgai, bet dabar griztu, nes po nestumo, deja, jau skydliauke visiskai ant ribos, linksta i hipofukncija. Taciau, jau ir tai nebesvarbu, nes reikia skubiai ja pjauti - mazgai tracheja smarkiai stumia i sali, tai nebegalima laukti. Ryt einu tartis su chirurgu.

Bet siaip smagu su jumis cia buvo  4u.gif Lucero va gerai pamenu, kitu gal jau ir nebepazystu.

Pranesk kai ka daugiau zinosi 4u.gif
As tave pamenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš sveika thumbup.gif nors tyrimus ir reiktų pasidaryti, bet kai jaučiuosi gerai ax.gif Visą mėnesį dirbu naktį, dieną lekiu į sesiją, jaučiuosi pavargusi, bet tokiu tempu tai normalu thumbup.gif Bet sesija šiandien baigta, tai atgausiu jėgas. Kas liečia skydliaukę tai nieko blogo, nebent svoris, bet jis visada buvo didelis.
Popuri, gera tave matyti 4u.gif Tavo mažylis jau koks wub.gif Aukita sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 06 07, 22:05)
Pranesk kai ka daugiau zinosi 4u.gif 
As tave pamenu mirksiukas.gif

4u.gif tikrai, ir popuri, ir liutuke prisimenu dabar. Ir daugiau buvo mergaiciu, gal atsigamins mintys blush2.gif
O, popuri, maziuli ir tu turi 4u.gif Maniskiam 8 menesiukai mirksiukas.gif

Na, o as siandien jau po chirurgo. Sutareme liepos pradzioje operuoti. Nebera jau ten ka palikti ir ko belaukti. Pjaus viska. Gulesiu ligonineje tik viena diena. Dabar visokiu tyrimu dar reikia, anesteziologo konsulacija. Daktarelis toks vyresnis, bet matosi, kad ismintingas ir su patirtimi, labai zmogiskas, tai dziaugiuosi.
Tikiuosi, kad nebus komplikaciju. Pasak daktaro, mano skydliauke ''lengva'', sako, kad sunkiausia operuoti labai isvesejusias, vyresniu zmoniu skydliaukes.
Kazkaip ir lengviau pasidare... nebereiks vis laikas nuo laiko susimastyti, ar dar ne koks vezys... ir su amzinai skaudancia gerkle lyg persalus vaiksioti.
Atsakyti
Labas labas visoms 4u.gif wub.gif

Pamenu ir aš - VISAS biggrin.gif

Jaučiuosi nei šiaip nei taip, gerai turbūt ax.gif Tik su galva galvele ne kas...Nors ir magentinį dariausi, nieko, kaip ir tvarka. Bet juk jei būtų viskas gerai, tai aš jos turėčiau nejausti, o dabar kasryt jaučiu aptirousį kaklą, galva kaip akmenų pikrauta...nors ir neskaudi doh.gif

Niekaip nenueinu tth pasitikrinti blush2.gif O reiktų unsure.gif

Popuri, keista...nors aš nestuke.gif metu irgi jaučiausi puikiai, o po doh.gif .........
Atsakyti
Labukai
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 07, 21:28)
Sveikos
Aš sveika, nors tyrimus ir reiktų pasidaryti, bet kai jaučiuosi gerai. Visą mėnesį dirbu naktį, dieną lekiu į sesiją, jaučiuosi pavargusi, bet tokiu tempu tai normalu. Bet sesija šiandien baigta, tai atgausiu jėgas. Kas liečia skydliaukę tai nieko blogo, nebent svoris, bet jis visada buvo didelis.
Popuri, gera tave matyti. Tavo mažylis jau koks  wub.gif  Aukita sveiki 4u.gif

Gerai,kad sveika biggrin.gif Kokius tyrimus daraisi? Ir kaip daznai?
Niu ot saunuole... Vaje, man plaukai siausias kai pagalvoju, kad reiks gryzt i mokslus... O reiks, nes pinigai jau sumoketi...
Apie svoroi geriau patylesiu...
Aha, didelis, jau biggrin.gif Svetimi visada dideli, nors laikas tikrai greit bega...

QUOTE(Dagilis @ 2010 06 07, 22:29)
4u.gif tikrai, ir popuri, ir liutuke prisimenu dabar. Ir daugiau buvo mergaiciu, gal atsigamins mintys  blush2.gif
O, popuri, maziuli ir tu turi. Maniskiam 8 menesiukai  mirksiukas.gif

Na, o as siandien jau po chirurgo. Sutareme liepos pradzioje operuoti. Nebera jau ten ka palikti ir ko belaukti. Pjaus viska. Gulesiu ligonineje tik viena diena. Dabar visokiu tyrimu dar reikia, anesteziologo konsulacija. Daktarelis toks vyresnis, bet matosi, kad ismintingas ir su patirtimi, labai zmogiskas, tai dziaugiuosi.
Tikiuosi, kad nebus komplikaciju. Pasak daktaro, mano skydliauke ''lengva'', sako, kad sunkiausia operuoti labai isvesejusias, vyresniu zmoniu skydliaukes.
Kazkaip ir lengviau pasidare... nebereiks vis laikas nuo laiko susimastyti, ar dar ne koks vezys... ir su amzinai skaudancia gerkle lyg persalus vaiksioti.

Niu va, tik primint apie save reikia biggrin.gif
Jatus, kaip greitai, o pas tave irgi berniukas?
Noreciau ir as, kad operuotu, tai bent ramu butu. O tai irgi kartais visokiu minciu kyla. Lyg sake, kad sius tirtis ta mazga, bet su maziuku dar sunkiai iseina kazkur labai vazinet...
O tu laikykis, laikysiu kumscius, kad operacija pavyktu kuo geriausiai ir, kad lengvai sveiktum 4u.gif

QUOTE(Betukas @ 2010 06 08, 07:57)
Pamenu ir aš - VISAS  biggrin.gif

Jaučiuosi nei šiaip nei taip, gerai turbūt ax.gif  Tik su galva galvele ne kas...Nors ir magentinį dariausi, nieko, kaip ir tvarka. Bet juk jei būtų viskas gerai, tai aš jos turėčiau nejausti, o dabar kasryt jaučiu aptirousį kaklą, galva kaip akmenų pikrauta...nors ir neskaudi doh.gif
Popuri, keista...nors aš  nestuke.gif  metu irgi jaučiausi puikiai, o po  doh.gif .........

Vava, su galva tai ir pas mane paskutiniu metu problemos... Kol viskas buvo normos ribose ir skausmu neturejau...
Niu zinok ir as nestuke.gif gerai jauciausi,ir pries tai gerai, o dabar nezinau ko ta skydliauke kvailioja unsure.gif
O kas tau po nestumo buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popuri: 08 birželio 2010 - 08:56
Popuri, yra žodis REIKIA biggrin.gif Tą ir darau.
Man tai vis tth daro ir echoskopiją, stebi ar ar neauga toliau, bet kol kas viskas ramu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 06 08, 08:55)
Labukai


Vava, su galva tai ir pas mane paskutiniu metu problemos... Kol viskas buvo normos ribose ir skausmu neturejau...
Niu zinok ir as nestuke.gif  gerai jauciausi,ir pries tai gerai, o dabar nezinau ko ta skydliauke kvailioja unsure.gif
O kas tau po nestumo buvo?


Na kol buvau nestuke.gif , tai nei galva skaudėjo, nei širdis tabalavosi, nieko - jaučiausi tiesiog puikiai wub.gif O paskui vėl toks sunkumo jausmas, galvos skausmai, tth vėl nenormoj, rankos dreba, esu nervuota, pavargus doh.gif Nors jau dabar kaip mažutė paaugusi, tai ir miego užtenka, ir tų rūpesčių atrodo didelių nėra unsure.gif Kaip yra viena gydytoja sakiusi, nėštumas, tai moters organizmo išbandymas - vienoms dingsta ligos, kitoms kaip tik, prasideda doh.gif

Labukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 06 08, 09:55)
Jatus, kaip greitai, o pas tave irgi berniukas?
Noreciau ir as, kad operuotu, tai bent ramu butu. O tai irgi kartais visokiu minciu kyla. Lyg sake, kad sius tirtis ta mazga, bet su maziuku dar sunkiai iseina kazkur labai vazinet...
O tu laikykis, laikysiu kumscius, kad operacija pavyktu kuo geriausiai ir, kad lengvai sveiktum 4u.gif

Aciu 4u.gif
Aha, antras vaikelis - bernuzelis ax.gif
Atsakyti