Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 19, 17:34)
na va, mano tyr. atsakymai
atpo 1034,5
ft4 16 (11.5-22.7)
FT3 3.62 (3.5-6.5)
TSH 0.99 (0.55-4.78)

kaip su ft4, norma pas mane? kazkaip jau pamirsau,kiek turi buti, lyg link aukstesnes normos g.gif

ir dar klausimas, del jodo, dabar skaitau,kad prie hipo vienas is simptomu yra jodo trukumas, o man gyd kaip tik liepe vengt jodo, nevalgyt lasisu ir pan, tai dabar nelabai supratau unsure.gif

FT 4 g.gif bent mano endokrinologė sako,kad būtų gerai 18, bet bėdos nėra smile.gif , na atpo doh.gif , bet jis nekoreguojamas sad.gif Keista, jodo su maistu prie hipo kaip tik rekomenduoja, pataria vengti jodo preparatų, netepti didelio ploto ant odos, nekvėpuoti/neuostyti jodo smile.gif
Kaip savijauta?
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 06 20, 08:27)
FT 4 g.gif bent mano endokrinologė sako,kad būtų gerai 18, bet bėdos nėra smile.gif , na atpo  doh.gif , bet jis nekoreguojamas sad.gif Keista, jodo su maistu prie hipo kaip tik rekomenduoja, pataria vengti jodo preparatų, netepti didelio ploto ant odos, nekvėpuoti/neuostyti jodo  smile.gif
Kaip savijauta?



tai ft4 per mazas ir tada reikia didint tiroxina? g.gif bet tuo metu kris tsh, o jis jau ir taip prie zemesniu, nesusigaudau as, o jau atrode,kad viska zinau apie skydl. doh.gif

siaip savijauta gan gera, tik tas uzimas ausy atsiranda,ka pas budavo prie aukstp tsh, bet jis dabar zemas g.gif

Atsakyti
QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 20, 11:12)
tai ft4 per mazas ir tada reikia didint tiroxina? g.gif  bet tuo metu kris tsh, o jis jau ir taip prie zemesniu, nesusigaudau as, o jau atrode,kad viska zinau apie skydl. doh.gif

siaip savijauta gan gera, tik tas uzimas ausy atsiranda,ka pas budavo prie aukstp tsh, bet jis dabar zemas g.gif

Spręsti žinoma tau/gyd., jei klausi mano nuomonės, tai aš nedidinčiau, galėtų būti didesnis skaičiukas, bet gyventi galima, taigi gyvenk ir džiaukis gyvenimu, biggrin.gif nemanau, kad galima kiekvienąkart atreguliuoti idealiai, į normas įsipaišom tai ir gerai, gyd. žinoma nori idealaus varianto, mes irgi, bet gyvenimas įneša savas korekcijas. Aukštyn nosytę, mergyt, viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 06 20, 18:19)
Spręsti žinoma tau/gyd., jei klausi mano nuomonės, tai aš nedidinčiau, galėtų būti didesnis skaičiukas, bet gyventi galima, taigi gyvenk ir džiaukis gyvenimu, biggrin.gif nemanau, kad galima kiekvienąkart atreguliuoti idealiai, į normas įsipaišom tai ir gerai, gyd. žinoma nori idealaus varianto, mes irgi, bet gyvenimas įneša savas korekcijas. Aukštyn nosytę, mergyt, viskas bus  thumbup.gif


dekui uz teigiamas mintis 4u.gif

kai visa tai itakoja ne tik mano gyvenima, bet ir mazo zmogeliuko, kuriam dar tik viskas pries akis, tada tenka dazniau sunerimti, ar viska teisingai darai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wonderfulLIFE @ 2010 06 20, 20:48)
dekui uz teigiamas  mintis 4u.gif

kai visa tai itakoja ne tik mano gyvenima, bet ir mazo zmogeliuko, kuriam dar tik viskas pries akis, tada tenka dazniau sunerimti, ar viska teisingai darai smile.gif

drinks_cheers.gif bet prisimink, kad mamytės nerimas taip pat įtakoja ir mažąjį žmogeliuką
kiek gali stenkis išlikti rami, taip abu jausitės geriau. Tikėk ir pasitikėk savim, viskas bus thumbup.gif . Aukit didučiai, būkit sveiki! smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif

Ziuriu visos dziaugiasi vasariska diena, kalbanciu mazia, vadinasi visoms gerai biggrin.gif Labai tuo dziaugiuosi 4u.gif
Noriu pasikonsultuoti. Mano mamai irgi nustate hipo (niu dabar jau vos ne visa seimyna turim ta pacia beda doh.gif ), bet ja labai dusina. Jau ir tth atstate i normos ribas, o ji skundziasi, kad ziauriai dusina, sako, net bijo, kad uzdus kaip uzima kvapa. Manes kai nedusino, tai nezinau nei ka jai pasakyt. Ar jus kuria irgi dusino kai atstatet tth? Negi taip ir nepraeis? g.gif Ka daryt???
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 06 25, 16:13)
Sveikos, mergaites smile.gif

Ziuriu visos dziaugiasi vasariska diena, kalbanciu mazia, vadinasi visoms gerai biggrin.gif  Labai tuo dziaugiuosi 4u.gif
Noriu pasikonsultuoti. Mano mamai irgi nustate hipo (niu dabar jau vos ne visa seimyna turim ta pacia beda doh.gif ), bet ja labai dusina. Jau ir tth atstate i normos ribas, o ji skundziasi, kad ziauriai dusina, sako, net bijo, kad uzdus kaip uzima kvapa. Manes kai nedusino, tai nezinau nei ka jai pasakyt. Ar jus kuria irgi dusino kai atstatet tth? Negi taip ir nepraeis? g.gif  Ka daryt???

Labas, čia buvusi daivulka78
Mane visada dusindavo nepaisant ar tyrimai buvo normoj, ar visai blogi. +inau t1 jausm1 kai ant kaklo jauti virvę, kuri atrodo tuoj tuoj užsmaugs. Uždusindavo iki beveik sąmonės netekimo ir niekas deja nepadėjo. Dusulys praėjo tik po operacijos. Daugiau deja niekuo padėti negaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 17:53)
Labas, čia buvusi daivulka78
Mane visada dusindavo nepaisant ar tyrimai buvo normoj, ar visai blogi. +inau t1 jausm1 kai ant kaklo jauti virvę, kuri atrodo tuoj tuoj užsmaugs. Uždusindavo iki beveik sąmonės netekimo ir niekas deja nepadėjo. Dusulys praėjo tik po operacijos.  Daugiau deja niekuo padėti negaliu schmoll.gif

O bigsmile.gif sveikute, niu tikrai buciau nepazinus biggrin.gif, Nors gal ne, is paraso buciau atspejus biggrin.gif Reiks ir man gal nick'a keist, o tai sekliu priviso doh.gif
Niu nepaguodei tu manes g.gif
O kodel tave operavo? Del to dusinimo? Man atrodo, kad pas mane skydliauke isvesejo, tiesiog toks jausmas, kazin jei pasiprasyt operacijos? g.gif O randas lieka po jos? O jei mazgeliai yra, tai ir juos isoperuoja??? Man cia toks tamsus miskas blush2.gif
Bliamba, pasiguosiu... Vos kanopas velku. Jau 3 sav geriu padidinta doze o pagerejimo jokio. Kaip i vata ivyniota jauciuosi, tokia susvaigus. Pradedu galvot savavaliskai dar 0.25 dasidet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popuri: 25 birželio 2010 - 18:17
Sveikos 4u.gif Jungiuosi ir as i jusu bureli ax.gif Man kai buvo 15 metu su mama sumastem pasitikrinti sirdele (buvo nemazai sunkiu seimyniniu problemu),zinoma gavau siuntima pas endokrinologe,"surado" du mazgelius,pasake vos ne vezys,vos ne gulk operuojam cia ir dabar,dar padare sirdies echoskopija ir "atrado" yda,kurios niekada nebuvo niekas rade g.gif Kadangi mano mieste nebuvo vaiku endokrinologo,gavau siuntima i Kauna,ten paaiskejo,kad nera jokiu mazgeliu,tiesiog visa skydliauke grubleta ir nustate autoimunini tiroidida,paskyre vaistukus.Kas del sirdies,buvau sportininke ir uzdraude sportuoti,kadangi tuejau tada daug uzsispyrimo nuvaziavau i vilniu pas privacius kardiologus,paaiskejo,kad daryta nuotrauka net nekokybiska ir mano sirdis sveika kaip ridikas mirksiukas.gif .Dbr man jau 21,vaistus geriu kas dien,bet nesijauciu visiskai sergantis zmogus mirksiukas.gif Kazkaip net nesureiksminu savo tiroidido kaip ligos,juolab kad ir pozymiu smarkiu man nera,nebent svorio negaliu priaugti,kartais bunu sudirgusi doh.gif Cia kazkuri snekejote apie jodo vartojima,man gyditoja liepe net druska be jodo vartoti,kitaip tariant visiskai stengtis vengti jodo smile.gif Kiek kam pasakau visi nusistebi,nes dazniausiai liepia jo daugiau vartoti,bet man liepe priesingai,tai ir nevartoju jo beveik visiskai ax.gif
Atsakyti
Taip dėl dusulio ir dėl mazgų, nes pirminiai tyrimai parodė, kad yra vėžinių ląstelių. Tačiau po operacijos paaiškėjo, jokio vėžio nėra schmoll.gif thumbup.gif Operacija man labai padėjo: jokio dusulio, visi tyrimai geri, jokių vaistų... Tik nuvažiuoju profilaktiškai pasitikrinti. Kai nepamirštu blush2.gif
Aš iš viso nieko negaliu pasakyti apie šią ligą: gėriau tiroksiną: kartais p 0,5, kartais po 0,25. Gėriau gėriau kol išoperavo. Ir viskas. Randas yra, bet nelabai žymus schmoll.gif Jau papratau, netrukdo man schmoll.gif Ant pilvo daugiau randų turiu: viens po cezario ir keturi po tulžies operacijos, bet ir nelabai ryškūs schmoll.gif O kai aš kukli mergaitė biggrin.gif nuogo pilvo niekam nedemonstruoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 06 25, 18:23)
Taip dėl dusulio ir dėl mazgų, nes pirminiai tyrimai parodė, kad yra vėžinių ląstelių. Tačiau po operacijos paaiškėjo, jokio vėžio nėra schmoll.gif  thumbup.gif  Operacija man labai padėjo: jokio dusulio, visi tyrimai geri, jokių vaistų... Tik nuvažiuoju profilaktiškai pasitikrinti. Kai nepamirštu blush2.gif
Aš iš viso nieko negaliu pasakyti apie šią ligą: gėriau tiroksiną: kartais p 0,5, kartais po 0,25. Gėriau gėriau kol išoperavo. Ir viskas. Randas yra, bet nelabai žymus schmoll.gif  Jau papratau, netrukdo man schmoll.gif  Ant pilvo daugiau randų turiu: viens po cezario ir keturi po tulžies operacijos, bet ir nelabai ryškūs schmoll.gif  O kai aš kukli mergaitė biggrin.gif  nuogo pilvo niekam nedemonstruoju lotuliukas.gif

biggrin.gif niu tu kaip visada savam stiliuj, net susijuokiau biggrin.gif
Tai tau dabar is viso nebereikia nieko gerti??? Nes skaiciau, kad ir po operacijos tiroksina skiria g.gif
Tai gali nesiot paprastas bliuskeles, nereikia vien su golfu? g.gif Labai skauda blush2.gif Niu kaip ten viskas vyksta? ax.gif
Labai rimtai mastau, bet kazin ar be rimto reikalo guldys po peiliu???

Gelda, del jodo skaiciau labai kontraversisku atsiliepimu, kas cia zino kaip ten gerai, vartojant ar ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(popuri @ 2010 06 25, 18:36)
biggrin.gif  niu tu kaip visada savam stiliuj, net susijuokiau biggrin.gif
Tai tau dabar is viso nebereikia nieko gerti??? Nes skaiciau, kad ir po operacijos tiroksina skiria g.gif
Tai gali nesiot paprastas bliuskeles, nereikia vien su golfu? g.gif  Labai skauda blush2.gif  Niu kaip ten viskas vyksta? ax.gif
Labai rimtai mastau, bet kazin ar be rimto reikalo guldys po peiliu???

Gelda, del jodo skaiciau labai kontraversisku atsiliepimu, kas cia zino kaip ten gerai, vartojant ar ne unsure.gif

Neskauda. Miegojau cool.gif Galėjo ir pamylėt, man butų tas pats lotuliukas.gif Po visko truputi balsas buvo prikimęs, jaučiausi kaip po gero chorų karų. Bet po nepilno mėnesio viskas grįžo į savas vietas. Man vaistų nereik, nes palikta dešinė pusė, kuri dirba už dvi thumbup.gif Taip kas liečia šią liga- jokių emocijų, pamiršau, kad turiu tokią bėdą bigsmile.gif Tik va svoris vis tiek laikosi doh.gif Bet yra kaip yra, visi kūdi negali būti schmoll.gif Myliu save tokią kokia esu wub.gif Geriau jau rūpinuosi charakterio savybėm nei kūno proporcijom: kažkaip lengviau keisti save nei dietos laikytis blink.gif Nu būna ir taip cool.gif
Atsakyti