Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

smile.gif+2010 03 11, 10:00-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2010 03 11, 10:00)
Merginos padėkit- pirmą kart gyvenime panuoju PATI kept tortą sūnaus gimtadieniui, tai noriu pasipraktikuot. SOS, bijau pridaryt nesąmonių, gal padėsit...?  blush2.gif
pasirinkau šį receptuką nes pasirodė nesudėtingas kaip naujokei, plius mėgstu šokoladą.Jei klystu paprotinkit.

Dabar norėjau paklaust ką reikšia ,,sulaistyt " biskvitus?  doh.gif Kuo, kaip, kada?

Kitas klausimas, ar į skardą reikia tiest kokį sviestinį popierių ar ką...? gal patept kažkuo kad tas blynas neprikibtų?(planuoju kepti paaukštintoj orkaitės skardoj kad tortas būtų kvadratinis ir didelis, nes standartinės formos svečiam bus per mažai).

Kokioj temp. ir kiek laiko kepa blynas?

Paskui dar paklausinėsiu, iš anksto sory už kvailus ir primityvius klausimus  lotuliukas.gif Bet iki šiol pagrindinis mano skanėstas yra tinginys, tai tortas man kažkas kosminio  doh.gif

Biskvitus reikia sulaistyti pries tepant krema.Dedi biskvita-sulaistai sirupu.gali issivirti is vandens ir cukraus.Gali dar ipilti brendzio kokio(jei ne vaikams).gali laistyti salta arbata su cukrumi.
labai gausiai nelaistyk,bus slapias,saukstu paslakstyk arba teptuku.
skarda isklok kepimo popieriumi.
Jei kepsi dideli tau reikes imti pusantros normos produktu,nes galvoju,kad sitas tai kokiai 26cm formai.
Kepk 180C(as dazniausiai taip kepu) apie pusvalandi,o jei teslos daugiau-40 min.patikrink mediniu pagaliuku,jei sausas-biskvitas iskepes,jei aplipes tesla-dar pakepk.
Atsakyti
Olestutė pagelbės, mano vienas mėgstamiausių tortukų ax.gif

biskvitas kepamas 180 laispnių temperatūroje 30 minučių, bet kadangi oraitės būna skirtingos, tai pasitikrink pagaliuku ar iškepęs... iškepusi atvėsink, supjaustyk į tris dalis... aš dažniausiai laistau virintas vanduo + cukrus + migdolų kvapai, nes ir riešutus dedu migdolų blush2.gif tortas 22,5-24 cm skersmens skardai, skanutis tikrai thumbup.gif kepimo skardą iškloju kepimo popieriumi, išimti biskvitą tik ataušus 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus, manau viską supratau, kai ką tiesiog prisimiau iš proto gelmių biggrin.gif
O sakykit jūs biskvitą kepat iškart visą...?mano mama pvz medaus tortui kepa po vieną lakštą ir paskui deda vieną ant kito g.gif o tai jūs pjaustot ?aš tikrai nemokėsiu supjaustyt, sugadinsiu blink.gif doh.gif ypač kai apimtis bus apie 20x30 cm.Ar galima kept lakštus po vieną? g.gif Durnas klausimas, turbūt galima, tik užtruks lotuliukas.gif

iki kokio smulkumo trinat riešutus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarė:): 11 kovo 2010 - 15:54
riešutus pakepinu ir malu per mėsmalę.... lakštus be abejo, gali keptis po vieną, pabandyk paėmus visą normą, išsikepsi kokius tris biskvitus ir viskas ir kremo dvigubai smile.gif
Atsakyti
Na ir pabaigai- kepimo miltelių šaukštelis nugrėbtas ar su kaupu?
Šiom dienom pamėginsiu iškept bandomąjį.Dar pašniukštinėsiu puošybos temoje ax.gif
Atsakyti
Gal zinot kokia namudine tortu kepeja Vilniuj?
Reikia vaikiskai puotai graziai papuosto tortuko... ax.gif , o as pati tik bandeles ir sausainius moku kept, o puosti is viso nemoku unsure.gif

Jei zinot - brukstelkit i AZ.
4u.gif
Atsakyti
norėjau konsultacijos ax.gif kepsiu paprastą biskvitinį grietinėlės/varškės tortuką, viskas būtų gerai, bet yra pageidavimas vietoj abrikosų, kuriuos paprastai naudoju dėt vyšnias unsure.gif tai man iškilo klausimas, ar persigėrusios vyšnios į biskvitą nesugadinas vaizdo perpjovus tortą? ar gal geriau ant biskvito kloti kremą ir į jį prismaigstyti vyšnių, kad kuo mažiau persigertų? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 12 kovo 2010 - 11:24
QUOTE(spyglis2 @ 2010 03 12, 09:23)
norėjau konsultacijos ax.gif kepsiu paprastą biskvitinį grietinėlės/varškės tortuką, viskas būtų gerai, bet yra pageidavimas vietoj abrikosų, kuriuos paprastai naudoju dėt vyšnias unsure.gif tai man iškilo klausimas, ar persigėrusios vyšnios į biskvitą nesugadinas vaizdo perpjovus tortą? ar gal geriau ant biskvito kloti kremą ir į jį prismaigstyti vyšnių, kad kuo mažiau persigertų? g.gif

Dek krema,tada uzberk vysniu,tikrai viskas bus gerai ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,ar naudojat sv. kremui sudyta sviesta. Lyg skaiciau , kad kazkuri kepejele naudoja g.gif Vis perku nesudyta, bet jo kaina per puse didesne doh.gif .
Atsakyti
Čia vėl aš . ax.gif
Šiandien darysiu apdengimo masę iš cukraus, norėjau paklaust kada optimaliausia būtų iškept tortą?o tiksliau klausimas būtų kiek laiko turi praeiti nuo torto sutepimo iki dengimo mase?dar klausimas šokoladinės rožytės kiek laiko gali gulėt šaldytuve?jei pasidarysiu iš anksto ar ne per ilgai bus apie pusantros savaitės pralaikyt ?
Atsakyti
QUOTE(meskius @ 2010 03 12, 10:30)
Norejau paklausti,ar naudojat sv. kremui sudyta sviesta. Lyg skaiciau , kad kazkuri kepejele naudoja g.gif  Vis perku nesudyta, bet jo kaina per puse didesne doh.gif .

Meskiau, as visada perku normalu (sudyta sviesta)... Cukraus kiek daugiau idek ir viskas normaliai bus wink.gif Ner gi jis labai surus, vos vos tik wink.gif
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2010 03 12, 13:05)
Meskiau, as visada perku normalu (sudyta sviesta)... Cukraus kiek daugiau idek ir viskas normaliai bus wink.gif Ner gi jis labai surus, vos vos tik wink.gif

Aciu, taip ir darysiu tada mirksiukas.gif
Atsakyti