Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-5

SOS merginos ax.gif

Vakar valgiau sveciuose namini torta, nu super tikrai.


Laksteliai biskvitiniai, plonyciai kaip meducio lakstukai , kakaviniai, minkstuciai kokie astuoni, pertepti lyg grietineles- sviesto kremuku. Toks sokoladinis mmmmm..... wub.gif


Gal zinote apie koks cia galetu buti? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2010 03 13, 12:45)
SOS merginos  ax.gif

Vakar valgiau sveciuose namini torta, nu super tikrai.
Laksteliai biskvitiniai, plonyciai kaip meducio lakstukai  ,  kakaviniai, minkstuciai kokie astuoni, pertepti lyg grietineles- sviesto kremuku. Toks sokoladinis mmmmm.....  wub.gif
Gal zinote apie koks cia galetu buti?  g.gif  g.gif  g.gif

Is aprasymo i Menuli panasus 4u.gif
http://sonatinos-rec...tas-mnulis.html
Atsakyti
QUOTE
Kremui išplakti grietinėlę,šokoladą ištirpinti,truputį ataušinti ir supilt į grietinėlę.Supilti kavą ( aš tirpinau su trupučiu vandens).Sudėt riešutus.



Gal man kas paaiškins kodėl pertepimui gavosi grynas vandenėlis? g.gif Ir ką daryt kad sutirštėtų...?jau apie pusvalandį tik skystėja doh.gif
Atsakyti
aš tai ne ką patarti galiu, aš tai nepilčiau šilto šokolado ir grietinėlę... pagal mano žinias grietinėlę būčiau užvirinus įdėjus šokoladą, tada atšaldžius išplakus ant rytdienos nu ir tada supilčiau kavą ir sudėčiau riešutus, va tada tai tikrai niekas neišbėgtų.

nebent tavo atveju galmėjo dėti standiklio į grietinėlę, gal tada nesuskystėję būtų... matai menka aš patarėja smile.gif
Atsakyti
gal per karštą šokoaldą supylei, ten toks kremas tikrai ne vandenėlis, tortas sutepamas formoje ir sustingsta puokiausiai šaldytuve, bet tepamas normaliai mentele....

ateinu su asmenine padėka Meian, už puikų Tailandietiškų bananų torto receptą, keliu į savo favoritus, mano skonio receptoriams ir mano giminei jis TOBULAS 4u.gif pasirodau, koks man gavosi

user posted image


user posted image


super skonis wub.gif
Atsakyti
rodos net skoni jauciu rolleyes.gif . O koki sok. biskvita naudojai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 13, 23:52)
user posted image[/url]
super skonis  wub.gif

Skaniai atrodo ir grazi puosyba wub.gif
Atsakyti
oj baikit blush2.gif tortas iš jubiliejinio patapo naminio naudojimo, sudėjau likučius į puošybą blush2.gif mat kad ir rožės ne vienodos spalvos blush2.gif biskvitus dėjau Zebros šokoladinio torto....bet sautorė leidžia rinktis gi koks tik Jums skaniausias, sakiau pabandysiu kada ir su baltu biskvitu, va tik sus sulaistymu tada nežinau ką schmoll.gif man čia rudas biskvitas taip vietoj kaip nežinau kas..... einu paskutinį gabaliuką prie kavos..... wub.gif mano teta vakar dar sako pamačius, jetus koks didelis, Tu gal atpjauk mums gabaliuką ir visą kitą vežkis namo, sako uošvius pasikviesi, ar draugus ir pribaigsit lotuliukas.gif atpjovė po siaurą gabaliuką visiems ji jau taip taupydama, kad man čia jau daugiau liktų tongue.gif paskui žiūriu tik kartoja visi, kartoja, sakau gal man eiti pjūvį nusifotkinti kol nevėlu blink.gif ir liko vyrui parvežti paragauti lopinėlis po rožytėmis.... ax.gif nu tikrai tortas laaabai skanus, dariau viską pagal receptą be jokių nuklydimų thumbup.gif
Atsakyti
aš tai anąkart šitą tortą žiūrėjau, bet galvoju gali man nepatikti, nes man pvz, tas kur tiesiog tortas, su bananais ir maskarpone, tai man jis nepatiko. tai nežinau, gali ir su šituo taip būt. bet spėju bandysiu tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsit, kas gali būti: kepiau jau kelis kartus baltą biskvitą, be riebalų kur (kiaušiniai, cukrus, miltai, krakmolas, kepim. milteliai), ir man vis susidaro plutelė tokia ant viršaus, kuri lyg atšoka nuo pačio bikvito. Kodėl taip pasidaro g.gif kepu 180-200 laipsnių orkaitėje, apie 30-40 min. lyg ir neperkepęs būna. ax.gif
Atsakyti
Olesta,tortas atrodo fantastiskai,bus ismegintas.Ech tiek dar daug ju neismegintu liko,o gyvenimas tai trumpeja,bijau,kad nebespesiu visu iskept...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 13, 23:52)
gal per karštą šokoaldą supylei, ten toks kremas tikrai ne vandenėlis, tortas sutepamas  formoje ir sustingsta puokiausiai šaldytuve, bet tepamas normaliai mentele....

ateinu su asmenine padėka Meian, už puikų Tailandietiškų bananų torto receptą, keliu į savo favoritus, mano skonio receptoriams ir mano giminei jis TOBULAS  4u.gif  pasirodau, koks man gavosi

user posted image
user posted image
super skonis  wub.gif


Koks grozis... smile.gif Reiktu pabandyti tik sulauksiu, kol noras atsiras biggrin.gif Kazko uzmigau ziemos miegu... lotuliukas.gif
Atsakyti