QUOTE(ŽIEMOS RYTAS @ 2010 03 14, 15:56)
Jei darbo biržoj stovit daugiau nei šešis mėn. tuomet be pinigų neliksit, gausit socialinę pašalpą, plius dar alimentai, kompensacijos ir t.t. Tai va, ne taip ir baisu, išgyvensit ir be diedo. Belieka tik jį išpravodyt.
Papildyta:

Tik keista kad rusyne tiek pijokų...
Jei jau toj gydykloj tokie stebuklai vyksta, tai jokių problemų - surenkam savo diedus, sukišam į gyvulinį vagoną ir vežam.
as jau gaunu soc pasalpa,o birzoje virs metu stoviu.zinau isgyvensiu,nei as pirma nei paskutine,kitos su penkais vaikasi isgyvena ir nieko,isgyvensiu ir as.
bus sunku,bet isgyvensiu
Papildyta:
QUOTE(negriuke @ 2010 03 14, 15:12)
Maniškis ir ne vyras, bet irgi taip darydavo negėrimo ir nepūtimo akimirkomis, ir dabar kartais prisimenu koks geras būdavo. Geriausias vaistas atsikvošėt būdavo įsijungti pc ir pasižiūrėti kaip jis atrodo girtas ar apsipūtęs (buvau įsirašius).
Jei netyčia norėsi jo prisilietimų, paskaityk šitą savo postą. Patikėk bus sunku, labai sunku, bet tu tik nepasiduok, nes jis atsiprašinės, norės viską pradėti iš naujo.
ir as fotografuoju

zadu jam "naujam gyvenimui" iteikti laikrastuka su tom nuotraukom ir aprasymais,lai turi prisiminimui KAIP AS JI PRIVERCIAU GYVENTI
zinau kad bus sunkus,bet juk vienintelis padaras-zmogus-gali viska iskesti.iskesiu,nes privalau.
mano mama yra issiskyrusi tik niekaip nesuprantu kodel ji manes nepalaiko.