Įkraunama...
Įkraunama...

Bijau....

Oj kaip aš bijojau prieš pradėdama mokytis. scare.gif Neprisimenu kas dar tokio baisaus buvo gyvenime. Viskas labai nevaldoma ir sudėtinga atrodė. Ir pirmą kartą taip baisu buvo važiuot, kad paskui nežinojau nei kur einu, nei kad šalta nejaučiau. niekoooo. biggrin.gif Bet mokytis norėjau. O dabar tegul niekas nedrįsta iš manęs atimti šito malonumo. Aišku, lengviausia būtų automatu, bet kelias į laimę dažnai ne tas, kuris lengviausias. Linkiu visoms nugalėti save, nes ši pergalė laaaaaaaabai saldi. 4u.gif
Atsakyti
Baime vairuoti buvo, o noras vairuoti buvo dar didesnis thumbup.gif tik vis delsiau laukiau to spyrio i uzpakali smile.gif pradzioj teva veziojau ligota marsrutu Vilnius-Kaunas, o dabar vaika vezioju biggrin.gif
O dabar net neisivaizduoju kaip as be auto buciau, tai mano rankos ir kojos, nes tenka per diena vazineti is vieno miesto galo i kita. Darbas uzmiestyje, vaiko darzelis vos ne centre doh.gif , gyvenam dar kitam miesto gale doh.gif realiai jeigu be masinos, tai turbut reiktu nedirbt unsure.gif .
Siaip ir moteru nesuprantu, kurios vyrus vaiko, liepia vezioti visur, priklausyti nuo kazko ir dar nervus sau gadint schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EVO: 21 sausio 2011 - 10:35
Turbut ta pirmine baime tai pas visus buna. Net ir tie drasuoliai vyrai kaip bijojo kai pradejo vazineti smile.gif
Tik bevazinejant ji pamazu mazeja mazeja... O po kurio laiko jau apie tai net nebegalvoji, kad reiketu bijoti. Sedi ir vaziuoji su malonumu smile.gif
Atsakyti
Sveiki, kkarta vaiksciojau su vaiku lauke. Jis dar mazas buvo, pora menesiu ir i mus atsitrenke girtas vairuotojas. Aciu Dievui mazyliui nieko neatsitiko. Bet nuo to laiko bijau. Pati vairuot nebijau, o su vaiku negaliu. Visada prasau, kad kas nors kitas nuveztu. Kip nugaleti ta baime pries vaira su vaiku? Juk ateina vasara?
Atsakyti
Bandyk konsultuotis su psichologu wink.gif
Atsakyti
o jeigu salia kas sedi vistiek bijai vairuoti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2011 03 03, 16:39)
Sveiki, kkarta vaiksciojau su vaiku lauke. Jis dar mazas buvo, pora menesiu ir i mus atsitrenke girtas vairuotojas. Aciu Dievui mazyliui nieko neatsitiko. Bet nuo to laiko bijau. Pati vairuot nebijau, o su vaiku negaliu. Visada prasau, kad kas nors kitas nuveztu. Kip nugaleti ta baime pries vaira su vaiku? Juk ateina vasara?

Turit kazkaip nugalet baime.gal tikrai pradzioj paprasyt kad kas salia sedetu,ir kur netoli kad ir iki parduotuves pavaziuoti,kai ramesnis metas buna....Svarbu nusiramint,prisegti keduteje vaika,jei reikia desimt dar kartu patikrint kad saugiai prisegtas,psicholigiskai nusiteikti.Juk ne kasdien tie girti vazinejasi ir pan...As pati kai islaikiau teises su vaiku viena bijojau vaziuot,o be vaiko jokiu problemu...tada po truputi kazkaip isidrasinau.
Linkiu ir jums nugaleti sita baime 4u.gif
Atsakyti
Aciu, jo pradziai bandau, kad kas salia pasidetu, isvaziuoju vakare, kai masinu mazai ir pratinuosi... juk vairuot reikia, nieko nepadarysi!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Manau kaip tik nereik, kad šalia sėdėtų...
Man toks variantas geriau tiko...
Atsakyti
Bijok nebijok, ne kam tai neidomu. Kaip sakant, nenori nevairuok, juk nekas neprivers tave.. reikia maziau kreipt i tai demesi.. reikia atsisisti ir po truputi, po truputi vaziuot, juk ir tokie lenktinininkai kaip Sumaheris, kaz kada atsisedo pirma karta uz vairo g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2011 03 04, 15:06)
Manau  kaip tik nereik, kad šalia sėdėtų...
Man toks variantas geriau tiko...

drinks_cheers.gif

mano instruktorius sakydavo: bijai-nedaryk, jei darai, tai nebijok.
Atsakyti
Kaip šalia kažkas sėdi atsakomybės prisideda- tai gali dadėt baimės. Plius jei šalia sėdi vyriškos lyties atstovas- baimės gali dadėt jo kometarai- juk ne paslaptis, kad jiems moteris už vairo... Dar vienas dalykas kai viena vairuoji nebaisu kokį grybą supjaut kai niekas nemato...
Atsakyti