Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

na visko gali buti,na bet tas pilvukas man jau kazkur savaite taip pamaudzia,kaip pries mm...na dar palauksiu keleta dieneliu tada ziuresiu ka cia daryti ar testuka ar ta tyrimuka smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuteee22 @ 2011 07 26, 15:25)
na visko gali buti,na bet tas pilvukas man jau kazkur savaite taip pamaudzia,kaip pries mm...na dar palauksiu keleta dieneliu tada ziuresiu ka cia daryti ar testuka ar ta tyrimuka smile.gif  rolleyes.gif

tyrimas 100% parodo kiek kraujyje pakiles HCG kiekis o nestumo testukai gali nereguoti, jei organizmas negamina pakankamai HCG i kuri NT ir reaguoja. Siaip siulyciau pasidaryti kraujo tyrima ir busi tikra 100% mirksiukas.gif
Atsakyti
galiu is savo patirties pasakyti, kad psichologinis isitikinimas tikrai daug padaro savo. kai jau pradejom apie vaikeli galvoti, viena menesi buvo vos ne visi nestumo pozymiai - ir pilva skauda, ir krutis skauda, veidas toks isbrinkes pasidare, miegas nezmoniskai eme (nors siaip man to miego visai mazai reikia) - net vidury dienos masinoje vaziuojant mieste uzsnusdavau, ir atseit bloga ryte buvo, bet po keliu dienu susirgau.
o kai is tikruju pastojau, tai vienintelis nestumo pozymis buvo 2 juosteles NT, beje, jas parode visi testai, kuriuos dariausi - isbandziau 3 ar 4, nuo pacio pigiausio iki brangiausio. tik negaliu pasakyti, kiek dienu velavo menesines, nes pas mane jos baisiai nereguliarios.
Atsakyti
na dekui uz patarima,manau dar siek tiek nekantriai palauksiu,o tada griebsiuosi veiksmu kazkokiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuteee22 @ 2011 07 26, 16:12)
na dekui uz patarima,manau dar siek tiek nekantriai palauksiu,o tada griebsiuosi veiksmu kazkokiu  biggrin.gif

na labai nenoreciau liudinti, bet jei NT rodo tik viena juostele, tai gali buti, kad teks dar si menesiuka uzsiimti "intensyvia gamyba" smile.gif bet labai linkiu kuo grieciau sulaukti gandru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuteee22 @ 2011 07 26, 12:27)
sveikos merginos,esu naujoke,rasau pirma karta. Su vyru planuojame leliuka,labai jo norime ir laukiame smile.gif jau ketvirtas menuo kaip nesulaukiam to dziaugsmelio,bet si menesi kazkaip tokia nuojauta kad galiu buti nescia, likus 4-5 dienom iki mm su vyru stipriai darbavomes biggrin.gif,bet liepos 17d  sulaukiau tu nelauktu mm


As skaitau ir truputi nesuprantu, stipriai darbavotes tik likus 4-5 d iki mm, ne jau jums ovuliacija tokiu velyvu metu vyksta? Juk labiausiai reikia darbuotis tom dienom kada tikimasi , kad ivyks ovuliacija g.gif
Atsakyti
Gal turejo minty likus 4-5 d iki O g.gif ,tai butu labiau tiketina , kad pasiseks , nes likus kelioms dienos iki mm tai jau tikrai ne.
Na kas liecia NT tai man nemelavo dar kol kas nei kai dariausi ,kai lauktis pradejau , nei kai maniau ,kad vel laukiuosi smile.gif
Atsakyti
mes stipriai darbavomes ir pries ovuliacija ir per ja ir po jos,tik as norejau suzinoti ar galejo buti netycia taip, kad darbuojantis likus iki mm 4-5 dienoms uzkibome,visko siaip buna,kitos pastoja ir pries pat menesines ir per jas,todel ir noriu suzinoti smile.gif o ovuliacija man vyksta taip kaip ir turetu normaliai buti...
Atsakyti
Sveikos merginos, nusprendziau ir pati pasidalinti savo patirtim. Pirma vaikeli planavome ir dirbome tuo klausimu ilgai.. tik 9 menesi pavyko pastoti, dar savaite iki turejusiu prasideti menesiniu pajauciau, kad jautrios krutys, bet testo neskubejau darytis, nes pries tai labai daug kartu teko nusivilti, taciau neiskentusi pasidariau testuka diena iki menesiniu ir parode dvi juosteles (antroji buvo labai neryski), testukas buvo pigus is eurovaistines, todel kita diena pakartojau su easy cup, ir juostele jau buvo ryskesne. Dabar planavome antra vaikeli, ir stai buvo 3 ciklas kaip dirbome. Labai stengemes per vaisingas dienas, ir per ovuliacija. Per ja visad jauciu pilvo maudima, taciau po kokiu 2 dienu praeina, taciau dabar maudimas uzsitese, maude kokia pusantros savaites, taip pat pastebejau kad kiekviena diena paskauda galva (kas man nelabai budinga be jokios priezasties) ir dar buvau labai jau pavargus ir nieko nesinorejo daryti, taciau cia buvo tie karsciai tai galvojau, kad nuo ju ner jegu smile.gif taiva, kazkokios nuojautos vedama, nusipirkau testa easy cup ir nusprendziau pasidaryti, kadangi menesines turejo prasideti liepos 19-20 diena, o buvo liepos 17 vakaras tai galvojau jei busiu nescia sis testas tikrai parodys, taigi pasidariau ir atsakymas - neigiamas. Na aisku buvo nusivylimas, verkimo ir pan, bet poto susitaikiau su tuo, ka padarysi - dirbsim toliau.. Taigi kita diena sveciu turejom, tai ir alaus isgeriau. Atejo menesiniu diena, o jos neprasideda, taigi ir neprasidejo. Vel nusipirkau testa - pasidariau po 5 dienu, ir dvi juosteles, bet antra jau tokia neryski, kad vos vos iziurima, po kurio laiko isryskejo daugiau, kita diena pasidariau viola testa, ir vel vaiduokliukas, vos iziurimas!! Taigi menesiniu nera iki siol, jauciu kad laukiuosi, ryt vizitas pas gydytoja... Bet va merginos, gali ir taip buti, kad labai jau nenori pasirodyti tie leliukai, ir nesuprasi del ko smile.gif taigi kartais testukai ir apgauna smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. 4u.gif
Mano mm veluoja keleta dienu,dariausi testa (kasetini), parode tik viena ryskia juostele,po keleta valandu zvilgetlejau atsirado ir antra....taip taip zinau, kad po 10 minuciu rezultatas jau nebegalioja doh.gif ,nusipirkau antra testa (puodelyje)....ir parode labai neryskia antra juostele vos iziurima. Skaitinejau jusu forumus,prisiskaiciau kad ojojoj g.gif nezinau net ka ir galvot
Atsakyti
QUOTE(Mulata @ 2011 08 02, 04:11)
Sveikos mamytes. 4u.gif
Mano mm veluoja keleta dienu,dariausi testa (kasetini), parode tik viena ryskia juostele,po keleta valandu zvilgetlejau atsirado ir antra....taip taip zinau, kad po 10 minuciu rezultatas jau nebegalioja  doh.gif ,nusipirkau antra testa (puodelyje)....ir parode labai neryskia antra juostele vos iziurima. Skaitinejau jusu forumus,prisiskaiciau kad ojojoj  g.gif nezinau net ka ir galvot



Manau, kad dar palauk viena kita dienele, su diena ta tavo neryski juostele tik rysketu smile.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulata @ 2011 08 02, 04:11)
Sveikos mamytes. 4u.gif
Mano mm veluoja keleta dienu,dariausi testa (kasetini), parode tik viena ryskia juostele,po keleta valandu zvilgetlejau atsirado ir antra....taip taip zinau, kad po 10 minuciu rezultatas jau nebegalioja  doh.gif ,nusipirkau antra testa (puodelyje)....ir parode labai neryskia antra juostele vos iziurima. Skaitinejau jusu forumus,prisiskaiciau kad ojojoj  g.gif nezinau net ka ir galvot

galli buti, kad tikrai esi nestuke.gif tik dar mazas nestumas, todel NT nerodo ryskios antros juosteles 4u.gif pabandyk dar karteli pasidaryti NT po keletos dienu 4u.gif
Atsakyti