Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Merginos, tos kurios turite patirties su testai After 10, ar jie linkę parodyti vaiduokliuką po ilgesnio laiko neesant nėštumui ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 07 20, 16:17)
Merginos, tos kurios turite patirties su testai After 10, ar jie linkę parodyti vaiduokliuką po ilgesnio laiko neesant nėštumui ?

man niekad nerode jokiu vaiduokliu After 10, apart ta karta kai istikruju buvau nestuke.gif , todel jais labiau pasitikiu nei RapiPreg mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 07 20, 15:20)
man niekad nerode jokiu vaiduokliu After 10, apart ta karta kai istikruju buvau  nestuke.gif , todel jais labiau pasitikiu nei RapiPreg mirksiukas.gif


Ir net po dienos nesimatė absoliučiai jokio II juostelės ???


26 c.d. pasidariau After 10, po keletos minučių lyg ir juostelę mačiau. Tačiau dar po ilgesnio laiko jau kaip reikiant matomas vaiduoklis, tačiau jis plonas kaip siūlas.
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 07 20, 17:32)
Ir net po dienos nesimatė absoliučiai jokio II juostelės ???
26 c.d. pasidariau After 10, po keletos minučių lyg ir juostelę mačiau. Tačiau dar po ilgesnio laiko jau kaip reikiant matomas vaiduoklis, tačiau jis plonas kaip siūlas.

su After 10 nestumo testu niekada. bent jau man, neteko pamatyti jokiu vaiduokliuku net ir po praejusio vertinimo laiko. Plona ir labai neryski juostele butent su After 10 testuku man isryskejo tik tuomet, kai is tikruju laukiausi pirmojo vaikiuko ax.gif iki tol kiek teko daryti nestumo testu, kai nebuvau nestuke, Rapipreg visuomet po kurio laiko man rodydavo vaiduokliuka, o va su After 10 testuku tokiu "vaiduokliu" man neteko pamatyti be priezasties mirksiukas.gif kad butu ramiau, pabandyk pakartoti NT po keletos dienu ir jei tikrai esi nestuke.gif ta juostele tik ryskes 4u.gif
Atsakyti
After 10 dariausi prieš 2 dienas, tačiau ir šiandien aiškiai matau vaiduokliuką-siūliuką. Nuo 29 c.d. pradedu nelaukti mėnesinių. Šiandien kaip tik ta diena, tačiau "draugių" dar nesulaukiau, nors pilvą kartais maudena-skaudena tarsi pirmąją mėnesinių dieną.
Atsakyti
Sveikos, kaip supratau is forumo, tai pasidarius dBest juostele is Eurovaistines tik pinigus be reikalo ismeciau? g.gif Nes rodo lb lb neryskia antra juostele... Bet negi jei visas apgavo, niekam teisingai neparode?

O easy cup galima labiau tiket, kaip manot? g.gif
Atsakyti
sveikutes gal kuriai teke darytis Baby nestumo testa? ir koki atsiliepimai?esu darius pacius pigiausius testus is euro vaistines ir man tada rode antra neryskia linija ir atejo nelauktosios.
Atsakyti
QUOTE(Jolanta2008 @ 2011 07 03, 21:27)
Labas,pas mane panasi situacija,menesines veluoja jau 11 dienu,krutine nejautri,kartais pamaudzia pilva,nugara,kartais atrodo ryte lyg ir pykina(bet cia gal del to kad pati sau bandau isikalbet,nusiteikt kad taip turetu but),pasidariau du testus-neigiami,taip noreciau, kad pagaliau butu pavyke...Uzsiregistravau pas gine,bet tik antradieniui,jauciu rytoj dar darysiu testa...

pas mane lygiai tokia pati situacija...menesines veluoja jau savaite...padariau du nestumo testus Rapipreg (tik ne su rytiniu slapimu,nes esu labai nekantri...)..toi nieko neparode...bet menesines pries tai niekad nevelavo,nesuprantu ar cia karstis turi itakos...krutys skauda,pilvo apacia maudzia vakarais,kiekviena vakara galvoju,kad is ryto jau atkeliaus mmm bet kaip nera taip nera,jau ir pykint pradeda bet cia daugiau manau psichologiskai veike..uzsirasiau pas gien antradieniui,bet taip ilgai laukt tai sian nusipirkau piegsni testuka jau bandysiu ryt ryte dBest is eurovaistines,bet paskaicius atsiliepimus dabar nezinau ka ir galvot,nes sakot ,kad blogas....ziuresim ka rytoi parodys... g.gif g.gif butu nors mazas vaiduokliukas..... wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos,esu naujoke,rasau pirma karta. Su vyru planuojame leliuka,labai jo norime ir laukiame smile.gif jau ketvirtas menuo kaip nesulaukiam to dziaugsmelio,bet si menesi kazkaip tokia nuojauta kad galiu buti nescia, likus 4-5 dienom iki mm su vyru stipriai darbavomes biggrin.gif,bet liepos 17d sulaukiau tu nelauktu mm,bet jos buvo ne kaip visada,negausios ir tik 2,5 dienos kazkur siaip visada buna 4 dienas,po keliu dienu pastebejau kad labai noriu vis kazko saldaus,per diena suvalgydavau labai daug saldainiu,taip pat pradejau valgyti daznai ledu ko anksciau taip nebuvo,siaip maisto visiskai negaliu paimti i burna,kelinta diena nieko nenoriu,pamaudzia pilvo apacia,tai kairy tai desini sona,daznai ismusa karstis, ar taip gali buti kad pastojau likus iki mm 4-5 dienom bet mm vistiek atejo??dariausi du nestumo testukus,pirmas is pradziu rode neigiama,po kiek laiko paziurejus i testuka pamaciau neryskia antra juostute,vaiduokliuka,antra testuka dariausi praejus 3dienoms o jis rode neigiama,tai dbr nezinau net ka ir galvoti smile.gif g.gif
Papildyta:
beje dar uzmirsau pasakyti kad krutines visiskai neskauda,nejautri ar vistiek galiu buti nescia jei nera tokio simptomo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuteee22 @ 2011 07 26, 13:27)
sveikos merginos,esu naujoke,rasau pirma karta. Su vyru planuojame leliuka,labai jo norime ir laukiame smile.gif jau ketvirtas menuo kaip nesulaukiam to dziaugsmelio,bet si menesi kazkaip tokia nuojauta kad galiu buti nescia, likus 4-5 dienom iki mm su vyru stipriai darbavomes biggrin.gif,bet liepos 17d  sulaukiau tu nelauktu mm,bet jos buvo ne kaip visada,negausios ir tik 2,5 dienos kazkur siaip visada buna 4 dienas,po keliu dienu pastebejau kad labai noriu vis kazko saldaus,per diena suvalgydavau labai daug saldainiu,taip pat pradejau valgyti daznai ledu ko anksciau taip nebuvo,siaip maisto visiskai negaliu paimti i burna,kelinta diena nieko nenoriu,pamaudzia pilvo apacia,tai kairy tai desini sona,daznai ismusa karstis, ar taip gali buti kad pastojau likus iki mm 4-5 dienom bet mm vistiek atejo??dariausi du nestumo testukus,pirmas is pradziu rode neigiama,po kiek laiko paziurejus i testuka pamaciau neryskia antra juostute,vaiduokliuka,antra testuka dariausi praejus 3dienoms o jis rode neigiama,tai dbr nezinau net ka ir galvoti smile.gif  g.gif
Papildyta:
beje dar uzmirsau pasakyti kad krutines visiskai neskauda,nejautri ar vistiek galiu buti nescia jei nera tokio simptomo?  smile.gif

siaip jei NT rode neigiama po praejusiu mm, tai manau kad tikrai nera nestuke.gif ... bet del sventos ramybes pabandyk pasidaryti dar viena NT arba kraujo tyrima, kuris yra daug tikslesnis ir patikimesnis 4u.gif o kas liecia maista ir kitus pozymius, tai cia gali buti ir psichologinis dalykas.. del krutines tai buna, kam jos ir neskauda, bet mano atveju abu nestuke.gif krutine buvo vienas is pirmuju pozymiu.. labai linkiu sulaukti tu II juosteliu 4u.gif
Atsakyti
man mm prasidejo 17d o NT dariausi 23d ir tas pirmas testukas rode man nerysku antra bruksniuka,vaiduokliuka,o siandien pasidariau antra testuka o jis rode neigiama,vienas bruksniukas,tai dbr nezinau net ka ir galvoti,manau teks dar palaukti keleta dieneliu ir darytis dar viena NT,nes ir snd net sedint pilvuka karts nuo karto pamaudzia,kartais lyg ir suduria,o mm dar kaip ir tolokai kazkur rugpjucio 17d,ir tas karstis daznai musa,siaip zinau ir esu girdejusi kad kaikurioms merginoms labai musa karstis per nestuma smile.gif dekui,tikimes su lyg kiekvienu menesiuku sulaukti to dziaugsmelio smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuteee22 @ 2011 07 26, 15:02)
man mm prasidejo 17d o NT dariausi 23d ir tas pirmas testukas rode man nerysku antra bruksniuka,vaiduokliuka,o siandien pasidariau antra testuka o jis rode neigiama,vienas bruksniukas,tai dbr nezinau net ka ir galvoti,manau teks dar palaukti keleta dieneliu ir darytis dar viena NT,nes ir snd net sedint pilvuka karts nuo karto pamaudzia,kartais lyg ir suduria,o mm dar kaip ir tolokai kazkur rugpjucio 17d,ir tas karstis daznai musa,siaip zinau ir esu girdejusi kad kaikurioms merginoms labai musa karstis per nestuma smile.gif  dekui,tikimes su lyg kiekvienu menesiuku sulaukti to dziaugsmelio smile.gif  wub.gif

gal tau tiesiog db vaisingos dienos, del to ir skauda pamaudzia pilvuka.. nueik ir pasidaryk kraujo HCG ir bus viskas aisku mirksiukas.gif nebus jokiu anejoniu ir bereikalingu pinigu metymu NT 4u.gif
Atsakyti