Įkraunama...
Įkraunama...

Arbatos, sultys ir kt. papild. gėrimai

Jei vaikas išgeria virš 2 litrų skysčių per parą, tuomet reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.Inkstai apkraunami, perdozuojant baltymus, o ne skysčius. heart.gif
Atsakyti
8 men dukrai koseles, darzovienes ir arbatele ruosiu ne su vandeniu is ciaupo, bet su naturaliu mineraliniu vandeniu "Neptunas" arba "Tische" (negazuotu). Galvoju kad gal jis svaresnis uz vandeni is ciaupo? Ar noredama gero nepadarysiu dar blogiau? Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
Šis Jūsų naudojamas vanduo yra tinkamas kūdikio mitybai.
Atsakyti
Sveiki.Mano dukrytei 1.10 m. Labai megsta gerti kakava. Ar tokio amziaus vaikui ji tinka? Per diena isgeria du puodukus po 125 ml. Aciu.
Atsakyti
Kakavos daug gerti nereikia, nes ji gali slopinti apetitą, ir gali išsivystyti alergija.
Atsakyti
Gerb. gydytoja,

mums tuoj bus trys savaites, maitinu savo pienu, vaikas buvo gan ramus kol neprasidejo pilvuko skausmai. Kartais sustreikuodavo skrandukas ir atpildavo (nemazais kiekiais) fontanu. Man atrodo budavo persivalges, nes kol nedavem soskes valgydavo be saiko. Dabar duodam soske, tai valgo maziau ir dar nebuvo taip atpyles. Man anyta neduoda ramybes del arbateliu. Sako, reikia vaikui duoti silpnos ajeru saknu arbateles su gliukoze nuo pilvo skausmu. Bus ramesnis ir neskaudes pilvuko. Dar sako duokit nospos nuo spazmu. As esu dar " zalia" sioj srity, todel labai noreciau Jusu patarimo.
Is anksto dekui uz atsakyma! smile.gif
Atsakyti
Nei ajerų šaknų arbatos, nei nošpa kūdikiui nerekomenduojami.
Reikėtų atkreipti dėmesį į savo dietą, gal valgote ką nors netinkamo. Nuo pilvo pūtimo galima duoti Espumisan L lašus. Jei kūdikis nori gerti, galima pagirdyti HiPP pankolio ar arbata "Kūdikio pilvukui".
Atsakyti
Laba diena. Mano sūnui 2,5 metukų. Labai mėgsta tirpias vaikiškas kakavas. Nepaslaptis kodėl - jos labiau šokolado nei kakavos skonio smile.gif
Kalbu apie tokias kaip "Nesquik" bei lenkiškus jos prototipus "MixFix" ir pan.
Įdomu ar jose nėra tonizuojančių medžiagų bei kitokių "negerų" dalykų?
Taip pat norėčiau paklausti nuo kada galima duoti paprastą juodą arbatą ( nestiprią) - mano sūnus tikras pelėdžiukas, labai sunkiai išsibudina rytais, gal arbata jį išjudintų?
Atsakyti
Atsiprašau, kad kartojuosi, bet anoj temoj nespėjau visko parašyti, kai kompiuteris užstrigo.

Mano 10 mėnesių sūnutis baktimis pradėjo labai daug gerti. Apytiksliai kiekvieną naktį išgeria 400 ml arbatos ir dar 3-4 maitinimai krūtimi. Dienos metu išgeria taip pat apie 400 ml skysčių.

Ar tai normalu? Vaikas naktimis labai neramus, verkia, lunatikuoja.
Atsakyti
Tokio amžiaus vaikas gali gerti ir kakavą, ir arbatas. Tik svarbu, kad jų gertų daug. Kakava slopina apetitą, o juodų arbatžolių arbata -geležies įsisavinimą. O tonizuoti arbata vaiko dar tikrai nereikia.
Atsakyti
Duokite gerti paprastą vandenį , manau, kad tiek neišgers. Atlikite šlapimo tyrimą.
Atsakyti
Sveiki. esu sunerimusi, kad mano berniukas labai daug geria. jis judrus vaikas. Dažnai sergam bronchitais. Kiek skysčių per dieną turėtų išgerti 1 m 8 mėn. vaikas. Kada jau vertėtų sunerimti?
Atsakyti