Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė? unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

P.S. Dabartinė mano plaukų spalva naturali - šokolado spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 12:40)
Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė?  unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

P.S. Dabartinė mano plaukų spalva naturali - šokolado spalvos.


As dabar kaip tik irgi tokios noriu smile.gif Mano plaukai vos zemiau peciu, bet auginu ir po biski noriu sruogom vis dazyt, kad tokia kaip latte kavos spalva gautusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2011 01 20, 13:59)
As dabar kaip tik irgi tokios noriu smile.gif Mano plaukai vos zemiau peciu, bet auginu ir po biski noriu sruogom vis dazyt, kad tokia kaip latte kavos spalva gautusi smile.gif


Taip, taip, būtent kaip latte kavos thumbup.gif Mano plaukai žiemiau liemenuko tokio ilgio (nežinau kaip tiksliau toki ilgi pavadinti biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 11:40)
Sveikos,

Mamytės, kaip Jūs galvojate, ar dar madinga dažyti visus plaukus baltom sruogom (labai smulkiom)? Kažkada, labai seniai (prieš kokius gerus 3-4 metus) turėjau baltai - karamelenę plaukų spalvą. Dabar sugalvojau, kad gal vėl tokios spalvos norėčiau, bet galvoju ar neatrodysiu kaip mažvaikė?  unsure.gif Pvz. trumpai kirptiem plaukams tokia spalva labai tinka, bet kaip dėl ilgu?

P.S. Dabartinė mano plaukų spalva naturali - šokolado spalvos.

Manau kad grazu. Tik sruogeliu turi buti labai daug ir labai smulkiu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 20, 13:10)
Taip, taip, būtent kaip latte kavos  thumbup.gif Mano plaukai žiemiau liemenuko tokio ilgio (nežinau kaip tiksliau toki ilgi pavadinti  biggrin.gif )



Tai grazu, as dabar taip nusidazius,mano irgi toks pat plauku ilgis, graziai atrodo, tik gal mano spalva ne late, as net nezinau g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2011 01 21, 15:37)
Tai grazu, as dabar taip nusidazius,mano irgi toks pat plauku ilgis, graziai atrodo, tik gal mano spalva ne late, as net nezinau g.gif  smile.gif


Gal nuotraukyte ymestai? 4u.gif
Atsakyti
Šį savaitgalį mano draugė pasidažė smile.gif Darė taip: iš pradžių (buvo tamsiai rudi, labiau į raudonumą plaukai) pašviesino plaukus labai smulkiom baltom sruogom, o paskui ant visų plaukų tolygiai uždėjom Schwarzkopf Perfect Mousse, tokio ryžoko atspalvio mirksiukas.gif Gavosi labai graži latte kavos spalva. Baltom sruogom dažė grožio salone (kad labai nesugandinti plaukų), o jau putas dėjom patys jai namuose. Tiesa sakant, labai profesionaliai atrodo padažytą wub.gif Dabar rezgu planą kažką panašaus sau 4u.gif
Atsakyti
Tai nebuvo nutamsinti stipriai plaukai jei nusisviesino,nes siaip taip sunkiai nuima ta tamsuma,bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(Boni69 @ 2011 01 24, 10:34)
Šį savaitgalį mano draugė pasidažė  smile.gif Darė taip: iš pradžių (buvo tamsiai rudi, labiau į raudonumą plaukai) pašviesino plaukus labai smulkiom baltom sruogom, o paskui ant visų plaukų tolygiai uždėjom Schwarzkopf Perfect Mousse, tokio ryžoko atspalvio  mirksiukas.gif Gavosi labai graži latte kavos spalva. Baltom sruogom dažė grožio salone (kad labai nesugandinti plaukų), o jau putas dėjom patys jai namuose. Tiesa sakant, labai profesionaliai atrodo padažytą  wub.gif Dabar rezgu planą kažką panašaus sau  4u.gif

Gal galetumete foto ideti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2011 01 24, 17:40)
Gal galetumete foto ideti biggrin.gif


Tai kad man dar neledžiama.
Reikia 100 žinučių parašyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunkissed @ 2011 01 24, 15:13)
Tai nebuvo nutamsinti stipriai plaukai jei nusisviesino,nes siaip taip sunkiai nuima ta tamsuma,bent jau man.


Kiek ją atsimenu, ji visą laiką dažydavo plaukus labai tamsia spalva (tamsaus šokolado), tai manau, kad buvo gerokai tamsinti. Bet esmė tame, kad salone šviesino ne iki baltos spalvos (kaip dažniausiai šviesina), o iki tiek, kad plaukai būtų bent jau šviesiai rudi mirksiukas.gif Visiško baltumo ir nereikėjo, nes paprasčiausiai sudegintų plaukus schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas dazot keune dazais sruogas?
Ydomu kaip tie dazai? ar labai sausina plauka? Girdejau kad dazant sruogas milteliais paskui butina uzdeti bespalvius dazus , kad uzisdarytu plaukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 01 20, 00:36)
Lauksim rezultatu thumbup.gif

Griztu nusivylus: nudaziau plaukus is sepecio:
1. 7,5% oksidatorius ir 9,1 spalvyte (1:1), laikiau 45 min, spalva nei kiek nepasviesejo, prarado blizgesi, tokie idomus pasidare (balzamu aisku neploviau)
2. 9% oksidatorius ir 9,1 (1:1), laikiau 30+ min, rezultatas beveik toks pat kaip 1 atveju, na gal biski pasviesejo, bet tikrai nedaug.

Finale pridejus abi sruogas prie mano plauku, ypac virsugalvyje, maniskiai atrodo net sviesesni.
Ir ka gi man daryti? g.gif
Galiu eit i kirpykla, bet tai ka jos darys? Des 12% ? Kodel visiskai nebuvo jokio efekto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 28 sausio 2011 - 16:41