Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(Extraordinary @ 2011 01 28, 18:40)
Griztu nusivylus: nudaziau plaukus is sepecio:
1. 7,5% oksidatorius ir 9,1 spalvyte (1:1), laikiau 45 min, spalva nei kiek nepasviesejo, prarado blizgesi, tokie idomus pasidare (balzamu aisku neploviau)
2. 9% oksidatorius ir 9,1 (1:1), laikiau 30+ min, rezultatas beveik toks pat kaip 1 atveju, na gal biski pasviesejo, bet tikrai nedaug.

Finale pridejus abi sruogas prie mano plauku, ypac virsugalvyje, maniskiai atrodo net sviesesni.
Ir ka gi man daryti?  g.gif
Galiu eit i kirpykla, bet tai ka jos darys? Des 12% ? Kodel visiskai nebuvo jokio efekto?

o kokiais dažais dažėt? gi ne visus dažus reikia maišyti 1:1 ax.gif
Atsakyti
Oi, einu ir as rytoj issiimti tamsia plauku spalva. Kirpeja sake, kad rugstiniu pagrindu kazka is "milk shake" teps tik 20 minuciu, nuims 1-2 tonus, nieko blogo plaukui nepridarys tipo, na ziuresim.
Pati tikrai nerizikuociau kaip kitos cia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 01, 13:51)
Oi, einu ir as rytoj issiimti tamsia plauku spalva. Kirpeja sake, kad rugstiniu pagrindu kazka is "milk shake" teps tik 20 minuciu, nuims 1-2 tonus, nieko blogo plaukui nepridarys tipo, na ziuresim.
Pati tikrai nerizikuociau kaip kitos cia  schmoll.gif


nepamirsk pasirodyti arba bent pasipasakoti rezultato mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 01 30, 16:03)
o kokiais dažais dažėt? gi ne visus dažus reikia maišyti 1:1  ax.gif

Keune daziau, kaip parasyta instrukcijoj, taip maisiau.
Atsakyti
As ir ryzausi atsviesinti keliais tonais savo tamsaus sokolado spalvos plaukus smile.gif Pati namuose niekada plauku nedazau, taigi ir si reikala patikejau savo kirpejai, ir esu visai patenkinta rezultatu. Kirpeja nuplovinejo spalva, tik tiek kad labai sunkiai nusieme, tai gavausi rusvais plaukais ant virsaus zade rudai, tai gavausi rudais siek tiek rausvoko atspalvio plaukais, po dvieju savaiciu vel keliausiu i kirpykla sake uzdes rudai pilko atspalvio kad uzmustu ta rausvuma. Zodziu sake visalaik taip buna nes visos rudos spalvos turi ta rausvumo atspalvi. Plauko visiskai nesugadino nes turiu tikrai ilgus ir grazius plaukus, po plovimo dejo kauke ir ampule kad plaukas butu gyvibingas. Zodziu visoms patariu geriau spalva isimineti kirpykloje, nes kiek as prasedejau ir kiek visko dare tikrai namuose taip nesugebeciau, nes likciau panasi i zebra biggrin.gif o is kirpyklos isejau tikrai geros nuotaikos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 02 01, 15:18)
nepamirsk pasirodyti arba bent pasipasakoti rezultato  mirksiukas.gif

20 minuciu sedejau po sildytuvu istepta galva, po to ilgai skalavo, tepe, skalavo, tepe, skalavo. Pasviesejo 2 tonais. Kirpeja sake, kad buvo 5.3, o dabar 7.3 (lygtai taip). Viskas gerai, eisiu veliau dar karta isiminet spalva, kad dar 2 tonais butu sviesiau. Mokejau 60 litu uz isemima. Ir 50lt. uz pakirpima aisku. Kam idomu, cia Klaipedoj Arenoj.
Buvo tokia kaip tamsi ruda su kastoniniu atspalviu, o dabar esu ryza kazkokia biggrin.gif . Jei netingesiu, rytoj idesiu kokia foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 02, 23:14)
Jei netingesiu, rytoj idesiu kokia foto smile.gif


butu idomu smile.gif
Atsakyti
Na, pasirodau smile.gif


user posted image


Cia buvo spalvos nuplovimas (rugstiniu pagrindu), o ne su milteliais spavos isemimas. Nezinau kuo jie skiriasi, bet man kirpeja sake, kad su milteliais plaukai gadinasi labai, o cia nieko baisaus......

Gal kuri isivaizduojat kaip man iki norimos spalvos daeiti ax.gif ? Jauciu reiktu dar karta nuplovinet spalva, o po to dazyt jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 03, 22:08)
Na, pasirodau smile.gif
user posted image
Cia buvo spalvos nuplovimas (rugstiniu pagrindu), o ne su milteliais spavos isemimas. Nezinau kuo jie skiriasi, bet man kirpeja sake, kad su milteliais plaukai gadinasi labai, o cia nieko baisaus......

Gal kuri isivaizduojat kaip man iki norimos spalvos daeiti ax.gif ? Jauciu reiktu dar karta nuplovinet spalva, o po to dazyt jau  g.gif


labai gražiai nušviesino plaukučius thumbup.gif ir visai netoli iki "svajonių spalvos" smile.gif
mano plaukai iš prigimties- šviesus, bet prieš porą mėn. netikusiai "pasitamsinau" doh.gif doh.gif vakar man kirpėja uždėjo goldwell be amoniako miltelių ir 4,5% peroksido ir vuolia! aš vėl blondėsmile.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif bis.gif
Atsakyti
O gal kas nors zinote kur Kaune yra pirkti to Salerm spalvos nuemejo ? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 03, 20:08)
Na, pasirodau smile.gif


labai graziai padare. o iki norimos spalvos visai nedaug truksta bigsmile.gif Kirpeja nepasake kaip dar pasisviesint iki tos spalvos?
Atsakyti
Pritariu drinks_cheers.gif
Sutvarkyta labai gražiai wub.gif 4u.gif
Sakykim, baltas pavydas........... blush2.gif
Atsakyti