Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 16:08)
Gyvenime esu pakankamai vargo matęs ir dėl to manau, kad labai svarbu sfinansinis šeimos aprūpinimas. Ką ir darau. O moters pareiga-auginti vaikus, bet nepamiršti, kad vaikai yra laikini, gyventi senatvėje reikės su vyru...


Ale ot zmoniu naivumas... Kartu iki gyvenimo pabaigos... Baigsis finansinis palaikymas, dings ir zmona. O jei ir sulauksit senatves kartu, tai vistiek busi po zmonos padu kaip ir dabar.
Atsakyti
QUOTE(RITUTĖ @ 2010 05 06, 16:04)
Na , žinai, Radare. Man 54, bet TOKIO egoisto dar nesu sutikusi.Baisu. Skaitai tavo postus, tai kaip gaidys: aš uždirbu, aš .... O šeima, tai MES. Tavo galvoje šeima - tai grynas seksas. Kai tu nustosi taip save mylėti, gal pajudės reikalai šeimoje. Gal ir  esu neteisi, bet darau išvadą, kad mamos sūnelis-lepūnėlis esi. Viskas turi būti taip, kaip tu nori. O šeima - tai abiejų norų  ir galimybių derinimas.

Man tai keista, kad tamsta būdama subrendus ir daug, ko gero, gyvenime mačius, teigia, jog dėl krizės šeimoj kaltas savymila vyras.
Papildyta:
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:14)
Ale ot zmoniu naivumas... Kartu iki gyvenimo pabaigos... Baigsis finansinis palaikymas, dings ir zmona. O jei ir sulauksit senatves kartu, tai vistiek busi po zmonos padu kaip ir dabar.

Gerai. Tai ką siūlai iš patirties.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:14)
Ale ot zmoniu naivumas... Kartu iki gyvenimo pabaigos... Baigsis finansinis palaikymas, dings ir zmona. O jei ir sulauksit senatves kartu, tai vistiek busi po zmonos padu kaip ir dabar.



Nereikia čia jau taip lankstyti. Diskusija ne apie tai, kas po kieno padu... jei neturi ką pasakyti, tai susilaikyk iš vis...
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:11)
Po 10 bendro gyvenimo metų, nėra pirmiau, ar antriau- tai eina kartu. Jei vienoj srity atsiranda problema, kuri nėra sprendžiama, ji ne dingsta, o gylėja ir persimeta į kitas bendro gyvenimo sritis.


o kaip po 0,5 metu? o po 50 metu? Yra skirtumas? man tai ne. Zmones patys susikuria utopines vizijas ir tuo paciu uzsikoduoja sau problemas.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:24)
o kaip po 0,5 metu? o po 50 metu? Yra skirtumas? man tai ne. Zmones patys susikuria utopines vizijas ir tuo paciu uzsikoduoja sau problemas.

Gerai, tuomet atsakyk,
Ar normalu, kad šeimoje lytiniai santykiai yra 1 karto per mėnesį dažnumu, kai esi 30-ies (+/- 5 m.)?
Ar viskas čia toje poroje gerai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raga: 06 gegužės 2010 - 15:27
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 16:22)
Nereikia čia jau taip lankstyti. Diskusija ne apie tai, kas po kieno padu... jei neturi ką pasakyti, tai susilaikyk iš vis...


As nelankstau. Diskusija butent apie tai. Jei nemoki PATS savim pasirupinti ir pasiekt PATS tai, ko tau reikia ir kas tau svarbu, tai apie ka tada dar galim kalbet? Tavo zmonai dabar svarbu yra vaikas ir ji tai turi, o tu ar turi, kas tau svarbu?
Atsakyti
šakės,aš uždirbu,aš išlaikau,aš stengiuosi aš aš aš-o jinai nieko,jei jūs taip namuose su ja kalbat,nekeista kad jin nenori su jumis mylėtis.jume žmona pasakė-nėra emocinio ryšio,tai gal bandykit jį atkurti,vietoj to kad sėdėt ir rašinėt koks jūs pačiausias o žmona kaip neduoda taip neduoda.beje,emocinis ryšys-tai ne mylėjimasis,jei nesuprantat.
Papildyta:
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:27)
Gerai, tuomet atsakyk,
Ar normalu, kad šeimoje lytiniai santykiai yra 1 karto per mėnesį dažnumu, kai esi 30-ies (+/- 5 m.)?
Ar viskas čia toje poroje gerai?

normalu yra tai,kas abiems normalu.jei jiems tinka-valio.
beje,seksualinio temperamento jei neklystu neįmanoma pakeisti-padidinti ar pamažinti pagal kažkieno pageidavimą.žmona va irgi galėtų reikalauti-nu norėk tu mažiau,kodėl tu tiek daug nori? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:27)
As nelankstau. Diskusija butent apie tai. Jei nemoki PATS savim pasirupinti ir pasiekt PATS tai, ko tau reikia ir kas tau svarbu, tai apie ka tada dar galim kalbet? Tavo zmonai dabar svarbu yra vaikas ir ji tai turi, o tu ar turi, kas tau svarbu?

Siūlai jam susirast meilužę ir savo poreikius tenkinti už šeimos ribų?
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2010 05 06, 16:30)
jume žmona pasakė-nėra emocinio ryšio,tai gal bandykit jį atkurti,vietoj to kad sėdėt ir rašinėt koks jūs pačiausias o žmona kaip neduoda taip neduoda.beje,emocinis ryšys-tai ne mylėjimasis,jei nesuprantat.

Tai kaip tą emocinį ryšį atkurti?
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:32)

Papildyta:

Tai kaip tą emocinį ryšį atkurti?

kalbėtis ir dar kartą kalbėtis su žmona
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 05 06, 16:33)
kalbėtis ir dar kartą kalbėtis su žmona

Tas tai taip.
Bet yra vienas svarbesnis dalykas, klausytis ir dar karta klausytis vienam kito. Ir ne tik klausytis, bet dar ir išgirsti, ką kitas sako. Ir dar atitinkamai sureaguoti, į tai, kas kitam svarbu...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:50)
Kaip vaikas gali būti svarbesnis negu vyras? juk vaikas užaugs ir išeis, o liksime tik mes . Ir ką tada ,,prisimins" kad vyras yra???

Žmona dirba, bet jos pajamos nesukuria tokio finansinio stabilumo, kokį sukuriu aš, tuo labiau, kad dirbu per du darbus. Ar daug yra tokių vyrų, kurie dirba per du darbus? O moterims rūpintis vaiku yra savaime suprantama-tai juk daro milijonai moterų visame pasaulyje.Papildyta:
Pritariu 100 procentų. Yra normalus lytinis gyvenimas, bus normalūs ir emociniai ryšiai...


Manau didžiausia problema yra tame, kad jums jūsų žmona yra savaime suprantamas dalykas. tai ką jūs darote (dirbate, finansiškai aprūpinate šeimą ir pan.) - yra super vertybė, o tai ką daro žmona - norma. taigi, kadangi jūs "ariat" tam, kad duonai uždirbt ji už tai privalo tvarkyt kambarius, plaut grindis, virt valgyt, šluostyt TAVO vaikui subinę, visada šypsotis ir duoti du kartus per diena. Jūsų žmona jums nepriklauso, ji yra asmenybė ir neprivalo taikytis prie jūsų, kaip ir jūs neprivalote taikytis prie jos. Bet jei yra noras būti kartu tai reikalingas kompromisas, o tam reikia kalbėtis. Jūsų žmona jums nieko neprivalo, ir nėra jums už nieką skolinga. Paklauskit pats savęs kodėl jūsų žmona turėtų jus mylėti, kodėl turėtų likti su jumis iki senatvės? Todėl kad uždirbat daug pinigų ar todėl, kad seksas su jumis superinis?
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 15:50)
1. Kaip vaikas gali būti svarbesnis negu vyras? juk vaikas užaugs ir išeis, o liksime tik mes . Ir ką tada ,,prisimins" kad vyras yra???

2, Žmona dirba, bet jos pajamos nesukuria tokio finansinio stabilumo, kokį sukuriu aš, tuo labiau, kad dirbu per du darbus. Ar daug yra tokių vyrų, kurie dirba per du darbus?

3. O moterims rūpintis vaiku yra savaime suprantama-tai juk daro milijonai moterų visame pasaulyje.
Papildyta:
4. Pritariu 100 procentų. Yra normalus lytinis gyvenimas, bus normalūs ir emociniai ryšiai...


1. Elementariai doh.gif Vyru gali buti n+3, o vaikai yra vieninteliai ir nepakeiciami mirksiukas.gif

2. Koks skirtumas, per kelis darbus zmogus dirba.
Kazkas per valanda uzdirba daugiau, nei kitas per 2-3 darbus.

3. ABIEMS TEVAMS rupintins vaiku, o ne vienai moteriai.
is kur toks senovinis patriarchalinis poziuris? moteris turi ir dirbti, ir namais rupintis, o vat Jums tik dirbti uztenka biggrin.gif Dar pasi***inti pora kartu per diena ir sociai pavalgyti doh.gif

4.jei yra emocinis rysys, bus ir lytinis gyvenimas normalus, o ne atvirksciai...O kai toks poziuris i moteri (ziureti 3 punkta), tai is kur tas emocinis rysys gali buti... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.Š.: 06 gegužės 2010 - 15:46