Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

QUOTE(taram-param @ 2010 05 06, 19:17)
O jūs nepagalvojat, kad jūsų žmona mylėdamasi su jumis 2-3 kartus per sav. labai stengiasi dėl jūsų? gal jai per akis to sekso ir kartą per mėnesį, o gal jai absoliučiai jo nereikia? Tai tada 2-3 kartai per savaite būtų didelis pasiaukojimas, dėmesingumas ir atidumas jums...

baik tu,taip negali būti.ji per mažai stengiasi. biggrin.gif svarbiausia kad vyras būtų patenkintas,juk jaunos dienos žūsta be reikalo biggrin.gif nesvarbu kad moteris dirba,prižiūri vaiką,tvarko namus,daro valgyt ir tt,jin dar turi kiekvieną vakarą po striptizą sušokt,kad vyras vargšelis nesijaustų nuskriaustas.ir nors šimtą moteriškių rašys čia kad ieškok ir savyje,ką blogai darai,jis gi nuomonės nepakeis-motera juo nesirūpina smile.gif sunku į save savikritiškai pažvelgt.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 20:02)
Ne automatiskai...O tai kur meile? Kur aistra? Galima numanyti, kad jei nera aistros, vadinasi nera ir meiles...
Tiesiog manau, kad moterys (bandau dabar bendraja prasme) turetu isisamoninti, kad vyras be sekso nebus demesingas, rupestingas. Paskaitykite psichologu komentarus apie tai, kaip daznai vyrai eina i kaire, nes negauna is zmonos to, ko jam gyvybiskai reikia. Sekso nebuvimas-tai uztikrintas itampos saltinis.
Suprantu, gal zmonai uztenka ir 2-3 kartu per savaite, 1.bet ji myledama vyra, galetu pasirupinti ir tuo, kad jis nejaustu sekso ,,bado" Tuo labiau, kai vyrui nera 30 metu. Dabar man gerokai virs 30 ir tiek daug nereikia, bet 2.graziausi ir pajegiausi mano metai praejo kaip vienuolio...


1. Na, o kaip jai tai padaryt? Norit, kad ji per prievartą Jus tenkintų?
Gal aš per jauna, bet neįsivaizduoju kaip nenorėdama galėčiau prisiverst mylėtis ir nepasišlykštėt partneriu, kad jis manęs nesupranta ir neužjaučia. Taip galima paskutines aistros kibirkštis užmušt.

2. lotuliukas.gif Pabandykit porą mėnesių vienuolyne pagyvent. Gal padės suvokt, kad normaliai Jūs to sekso gaudavot.

Beje, gal dauguma mano pažįstamų frigidiški, bet mano aplinkoje (20-30m.) mylėtis 2-3k/sav yra norma. Na, bent kiek domėjaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 06 gegužės 2010 - 18:38
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 19:02)
Ne automatiskai...O tai kur meile? Kur aistra? Galima numanyti, kad jei nera aistros, vadinasi nera ir meiles...
Tiesiog manau, kad moterys (bandau dabar bendraja prasme) turetu isisamoninti, kad vyras be sekso nebus demesingas, rupestingas. Paskaitykite psichologu komentarus apie tai, kaip daznai vyrai eina i kaire, nes negauna is zmonos to, ko jam gyvybiskai reikia. Sekso nebuvimas-tai uztikrintas itampos saltinis.
Suprantu, gal zmonai uztenka ir 2-3 kartu per savaite, bet ji myledama vyra, galetu pasirupinti ir tuo, kad jis nejaustu sekso ,,bado" Tuo labiau, kai vyrui nera 30 metu. Dabar man gerokai virs 30 ir tiek daug nereikia, bet graziausi ir pajegiausi mano metai praejo kaip vienuolio...

Gerai butu, kad aistra neblestu... smile.gif Taip, aistra isblesta, bet tai jokiu budu nereiskia, kad tai meiles pabaiga... As manau, kad metams begant, meile pereina i kita lygi... daugeliui pradzioje ir per diena 2-3 kartu mazoka buna... o veliau 'dziaugiasi', kad 2 kartus i savaite 'gauna' biggrin.gif Zinai, turint vaika, dirbant kartais net pamirsti, kad is vis toks dalykas kaip seksas egzistuoja mirksiukas.gif Reikia ieskoti kompromiso/derintis vienas prie kito, bet 2-3 kartai per savaite manau norma... cia dar ne "badas" biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad autoriaus nuomonės nieks nepakeis. Jis jau atėjo su nuostata "aš - tobulas, nuskriaustas vyras, o mano žmona - beteisė, nenaudinga, nepareiginga būtybė".

Ir apskritai kas čia gali būt per pareiga - mylėtis? Čia abipusis malonumas turėtų būt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 06 gegužės 2010 - 18:42
Pritariu Arven drinks_cheers.gif
Papildyta:
Dar norėčiau temos autoriaus paklausti: tu nori sekso daugiau nei 2 kartus per savaitę, o ką duodi žmonai už tai? ar kasdien jai parneši gėlių? Ar 2 kartus per savaitę nuperki jai po naują batų porą? ar kas sezoną dovanoji kailinius? Manau, kad šito ji iš tavęs nereikalauja, nors jai tai tikrai būtų kaip tau seksas, t. y. toks pat malonumas.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:55)
Nu bet ir primityvumas...

Na, likeri, tai gal paaiškin tada, kaip tu pasiimi iš žmonos, tai, ko tau reikia...
Nes pačio samprotavimai man atsiduoda vien tik teoriniais pasvaisčiojimais, neatitinkančiais realybės...
Papildyta:
QUOTE(taram-param @ 2010 05 06, 19:17)
O jūs nepagalvojat, kad jūsų žmona mylėdamasi su jumis 2-3 kartus per sav. labai stengiasi dėl jūsų? gal jai per akis to sekso ir kartą per mėnesį, o gal jai absoliučiai jo nereikia? Tai tada 2-3 kartai per savaite būtų didelis pasiaukojimas, dėmesingumas ir atidumas jums...

Tai ką tu siūlai jaunam vyrui, kuriam reikia sekso, ir jis nori jo su savo žmona, bet žmonai to visai nereikia? Kokia tavo nuomone išeitis galima?
Atsakyti
Na va užpuolė tave, Radare. Aš juk perspėjau, kad kaltas liksi, jog nori daugiau negu gauni 4u.gif

Išeitys keturios :
- susirasti meilužę
- palikti žmoną , bet tada reikės ieškoti atitinkamos moters, nes kaip matai iš forumo, daug kas tiesiog nesupranta tavo poreikių biggrin.gif ( nekalbant apie įvairias sekso rūšis . Tik neužsimink, kad norėtum šį tą jame paįvairinti blink.gif )
- pasitenkinti pačiam, naudojant papildomas priemones (galima pasirinkti sexpardoj)
- kalbėtis su žmona ir tikėti, kad kada nors bus geriau ( taip galima ir iki senatvės laukti). Čia jau daug patarimų davė, kaip elgtis ir ką kalbėti, taigi nesismulkinsiu biggrin.gif


P.S. O tavo žmona neturi meilužio? Gal egzistuoja ir tokia galimybė? g.gif

Atsakyti
QUOTE(saule24 @ 2010 05 06, 19:59)

Papildyta:
Dar norėčiau temos autoriaus paklausti: tu nori sekso daugiau nei 2 kartus per savaitę, o ką duodi žmonai už tai? ar kasdien jai parneši gėlių? Ar 2 kartus per savaitę nuperki jai po naują batų porą? ar kas sezoną dovanoji kailinius? Manau, kad šito ji iš tavęs nereikalauja, nors jai tai tikrai būtų kaip tau seksas, t. y. toks pat malonumas.



Ką aš jai duodu už mylėjimąsi??? Palaukit, ar tai yra ne abipusis reikalas. Ar aš privalau užsitarnauti jos norą mylėtis???
Papildyta:
Tenka apgailestauti, kad šioje diskusijoje dalyvauja beveik tik moterys. Tikrai nemanau, kad esu toks vienintelis, kurio netenkina seksualinis gyvenimas . Nenoriu ieškotis kažkokios meilužės, o noriu tai daryti su savo žmona.
Žinau, kad ji bando mane suprasti, bet man nuo to nelengviau. Labiausiai tikėtina versija jos tokio šaltumo ta, kad nėra meilės iš jos pusės, nes jei mylėtų tai būtų ir aistra.
Nesu aš idealus, žinau, kad jai nepatinka, kad aš tiek daug dirbu ir mažai būnu namie. Bet kaip grįžti į namus, jei jaučiu įtampą dėl to, kad yra kaip yra, nesijaučiu svarbus, laukiamas, mylimas...
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 07, 08:44)
Ką aš jai duodu už mylėjimąsi??? Palaukit, ar tai yra ne abipusis reikalas. Ar aš privalau užsitarnauti jos norą mylėtis???Papildyta:
Tenka apgailestauti, kad šioje diskusijoje dalyvauja beveik tik moterys. Tikrai nemanau, kad esu toks vienintelis, kurio netenkina seksualinis gyvenimas . Nenoriu ieškotis kažkokios meilužės, o noriu tai daryti su savo žmona.
Žinau, kad ji bando mane suprasti, bet man nuo to nelengviau. Labiausiai tikėtina versija jos tokio šaltumo ta, kad nėra meilės iš jos pusės, nes jei mylėtų tai būtų ir aistra.
Nesu aš idealus, žinau, kad jai nepatinka, kad aš tiek daug dirbu ir mažai būnu namie. Bet kaip grįžti į namus, jei jaučiu įtampą dėl to, kad yra kaip yra, nesijaučiu svarbus, laukiamas, mylimas...


Taip. O gal jūs tikitės, kad žmona su jumis mylėsis be noro? Tada galima susitarti, kad ji tiesiog praskės kojas kai jūs pasakysit, o pati tuo metu žiūrės telika, ar valgys cepelina, kol jūs patenkinsit SAVO norus.
Ir labai gerai, kad diskusijoje dalyvauja daug moterų, nes tik iš jų jūs galite išgirsti tai, kaip galbūt jaučiasi ir jūsų žmona. Tik jums kažkodėl atrodo, kad tai kažkokie bobiški kliedesis. Jūs pabandykit išgirsti tai kas jums sakoma - sekso stoka atsirado ne todėl, kad dingo noras mylėtis. Noras taip nei iš šio nei iš to nedingsta. REIKIA IEŠKOTI PRIEŽASTIES. O priežasčių gali būti daug. Po gimdymo keičiasi moters kūnas, galbūt jos pojūčiai pasikeitė, ko galėjot nepastebėti, besistengdamas patenkinti save o ne žmoną, galėjo atsirasti ir psichologinis barjeras (kas beje yra gan dažna problema), žmona gali jaustis neįvertinta, gal būt jaučia intymumo trūkumą (kas NĖRA tas pats kas seksas). O aistra tikrai GALI išblėsti ir tai tikrai nereiškia, kad žmona jūsų nebemyli. Gera žinia, kad aistrą 100 % galima vėl įžiebti, tik ne su tokiu mastymu, kad žmona turi ir privalo jums kažką. Prisiminkit savo pirmuosius pasimatymus - ar tada reikalaudavot, kad ji jums duotų, nes ji privalo?

Žmona jums nepriklauso, kaip ir jūsų vaikas jums nepriklauso. Žmona neprivalo jūsų mylėti tik todėl, kad jūs jos vyras, o vaikas neprivalo jūsų gerbti tik todėl, kad jūs jo tėvas. Visa tai yra užsitarnaujama ir nepareikalausit, kad jums privalo tai duoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 07 gegužės 2010 - 08:25
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 19:02)
Ne automatiskai...O tai kur meile? Kur aistra? Galima numanyti, kad jei nera aistros, vadinasi nera ir meiles...
Tiesiog manau, kad moterys (bandau dabar bendraja prasme) turetu isisamoninti, kad vyras be sekso nebus demesingas, rupestingas. Paskaitykite psichologu komentarus apie tai, kaip daznai vyrai eina i kaire, nes negauna is zmonos to, ko jam gyvybiskai reikia. Sekso nebuvimas-tai uztikrintas itampos saltinis.
Suprantu, gal zmonai uztenka ir 2-3 kartu per savaite, bet ji myledama vyra, galetu pasirupinti ir tuo, kad jis nejaustu sekso ,,bado" Tuo labiau, kai vyrui nera 30 metu. Dabar man gerokai virs 30 ir tiek daug nereikia, bet graziausi ir pajegiausi mano metai praejo kaip vienuolio...


QUOTE(Radaras @ 2010 05 07, 08:44)
Ką aš jai duodu už mylėjimąsi??? Palaukit, ar tai yra ne abipusis reikalas. Ar aš privalau užsitarnauti jos norą mylėtis???Papildyta:
Tenka apgailestauti, kad šioje diskusijoje dalyvauja beveik tik moterys. Tikrai nemanau, kad esu toks vienintelis, kurio netenkina seksualinis gyvenimas . Nenoriu ieškotis kažkokios meilužės, o noriu tai daryti su savo žmona.
Žinau, kad ji bando mane suprasti, bet man nuo to nelengviau. Labiausiai tikėtina versija jos tokio šaltumo ta, kad nėra meilės iš jos pusės, nes jei mylėtų tai būtų ir aistra.
Nesu aš idealus, žinau, kad jai nepatinka, kad aš tiek daug dirbu ir mažai būnu namie. Bet kaip grįžti į namus, jei jaučiu įtampą dėl to, kad yra kaip yra, nesijaučiu svarbus, laukiamas, mylimas...



Zinai, Radarai, tokio savanaudzio, mamytes lepunelio ir egoisto dar paieskoti reiketu....Toks vaizdas, kad jautiesi absoliuti pasaulio bamba, apie kuria turi visi sokineti, tenkinti ir rupintis.... doh.gif Nes TU taip NORI.... doh.gif


nenuostabu butu, jei zmonos meile ir isgaravo, nes su tokio poziurio vyru tai apskritai gyventi nelinkeciau niekam....
O be to, nepagalvojai, kad tu tiesiog nesugebi patenkinti savo zmonos? Gal atsibodai lovoj .... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A.Š.: 07 gegužės 2010 - 08:18
QUOTE(taram-param @ 2010 05 07, 09:17)
1. O aistra tikrai GALI išblėsti ir tai tikrai nereiškia, kad žmona jūsų nebemyli.
2. Gera žinia, kad aistrą 100 % galima vėl įžiebti, tik ne su tokiu mastymu, kad žmona turi ir privalo jums kažką.

1. O kaip turėtų pasireikšti žmonos meilė vyrui be aistros?
2. Kaip įžiebti vėl tą aistrą? Nors vieną praktišką patarimą duokit.
Atsakyti
QUOTE(A.Š. @ 2010 05 07, 09:17)
Zinai, Radarai, tokio savanaudzio, mamytes lepunelio ir egoisto dar paieskoti reiketu....Toks vaizdas, kad jautiesi absoliuti pasaulio bamba, apie kuria turi visi sokineti, tenkinti ir rupintis....  doh.gif Nes TU taip NORI.... doh.gif


žinai aš ir taip pagalvojau-aš aš ir dar kartą aš-namie nebūna,žmona velka kaip darbinis arklys viską ant savo pečių-ale vistiek jin privalo matai pasirūpinti kad jam gerai būtų.šiaip manau kad jei jis ganėtinai ją užknis su tuo savo-tu turi mane patenkinti-jin nuo jo gali ir pabėgti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Raga @ 2010 05 07, 09:25)
1. O kaip turėtų pasireikšti žmonos meilė vyrui be aistros?
2. Kaip įžiebti vėl tą aistrą? Nors vieną praktišką patarimą duokit.

1.o apie 50- 60- 70 metų kai aistros jau nulis tai ir meilės nėra?taip jau visi ir mylisis iš didelės meilės ane?o kaip vienkartiniai nuotykiai -yra aistra tai ir meilė yra?
2.klaust pas žmoną kas blogai ir abiems stengtis tai pataisyti.
Atsakyti