Įkraunama...
Įkraunama...

Mylėjimasis-laimingos ir darnios šeimos sąlyga?

QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:32)
Siūlai jam susirast meilužę ir savo poreikius tenkinti už šeimos ribų?


Kiek atsimenu, tai oponentas tik zmona cia minejo, meiluzes ne. Tai jeigu jos nori, tai tegu ir "pasiekia", o ne zliumbia, kaip jam "neduoda". Duot reikia tik maziems vaikams, dideli turi patys sugebet "pasiimt".
Atsakyti
ot...trūksta, negauni, bet šeimą myli...randi ką iš šono ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(lickerish @ 2010 05 06, 16:52)
Kiek atsimenu, tai oponentas tik zmona cia minejo, meiluzes ne. Tai jeigu jos nori, tai tegu ir "pasiekia", o ne zliumbia, kaip jam "neduoda". Duot reikia tik maziems vaikams, dideli turi patys sugebet "pasiimt".

"Pasiimt"- tai čia kaip? prievartaut žmoną?
Atsakyti
QUOTE(Raga @ 2010 05 06, 16:53)
"Pasiimt"- tai čia kaip? prievartaut žmoną?


Nu bet ir primityvumas...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 05 06, 14:43)
ir tu nori, kad po "uzsilaikymo darbe" ir "nenoro buti seimoje" moteris noretu su tavim myletis?
kaip tu padedi jai buityje? kaip tu padedi jai priziureti vaika?
kaip tu pasistengi del savo moters? ka tu zinai apie jos poreikius? kaip tu juos tenkini?
kartais reikia ne zvakiu ir roziu, o elementarios buitines pagalbos ir supratimo...

sakyciau, kad tarpusavio supratimas ir yra ta darnios seimos laimes salyga... be supratimo nebus ir mylejimosi.
dar karta paskaiciau pirma zinute - parasiau taip, kaip sako tavo zmona - moteriai pirma yra emocinis rysys, po to - seksas, o ne atvirksciai... ir elementarus buitiakas, nesusikalbejimas, nesugebejimas suderinti poreikiu - dar ir kaip ta emocini rysi silpnina...


visiškai pritariu,padėdami buityje ir mus pataupytumėte,ir parodytumėte,kad užjaučiate, pavyzdžiui mūsų namuose "karščiausi" yra mūsų "lyginimo vakarėliai"-jau keletą metų tai susiklostę,kad lygina skalbinius dažniausiai vyras,sumigdom vaikus,pasidarom po kokteilį,aš sėdžiu, vyras lygina ir daug kalbamės-iki kokų 2val nakties wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRV: 06 gegužės 2010 - 15:57
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 16:08)
Gyvenime esu pakankamai vargo matęs ir dėl to manau, kad labai svarbu sfinansinis šeimos aprūpinimas. Ką ir darau. O moters pareiga-auginti vaikus, bet nepamiršti, kad vaikai yra laikini, gyventi senatvėje reikės su vyru...

Va tame ir grožis, kad TAIP tu manai, bet ne žmona. Gyvenimas dviese-tai menas. Tai ne mano žodžiai. Pabandyk savęs ir savo nuomonės nepiršdamas pasikalbėti su žmona. Išklausyk jos, o tik po to, užgniaužęs savo ''skriaudą'' atsargiai , delikačiai išsakyti savo nuomonę. Jei dabar nesungsit savo gyvenimo tilto, jis ir sugrius jūsų nesujungęs , nes laikas tik aitrins jūsų abiejų žaizdas, tariamas ir esamas. Šturmu paimtas tik Berlynas, bet to šturmo kokia kaina.... Kažin, ar tu šito sieki. Sugriauti galima viską labai greit, o sulipdyti reikia laiko ir kantrybės ir, kas svarbiausia, tinkamų klijų. Ultimatumai tik pablogins situaciją. Ir dar- mes visi turim ne tik pareigas, bet ir teises, VISI.
Atsakyti
Tai apie ką kalba ? 2 kartai per dieną ar 1 kartas per mėnesį? Čia kažkaip nebeaišku kokia problema g.gif
O iš lickerish idomu būtų išgirsti paaiškinimą kaip iš žmonos "pasiimti" tai ko ji neduoda jos neprievartaujant.
Atsakyti
QUOTE(Radaras @ 2010 05 06, 09:49)
Bandau jai išaiškinti, kad beveik 7 metai reto mylėjimosi traumavo mane kaip vyrą ir to pamiršti negalėsiu niekada.

...oi oi, kokia trauma...tik nenumirk...
Atsakyti
Nu bet vyrų protas! Jei jis matai nori, tai ir žmona turi automatiškai užsinorėti būtent šiuo metu pasimylėti. Man asmeniškai reikia nusiteikti seksui, man reikia glamonių, bučinių ir pan. Mano vyras labai norėtų ir 3 kartus per dieną pasimylėti, bet kaip jis tai paprašo: davai einam, aš noriu.Tada man greitai dingsta paskutinė krupelytė pasimylėti. Vyrams visai nesvarbi moters emocinė būsena,jos nusiteikimas, o gal ji šiandien pavargo darbe, ar namuose su vaikais būdama.
Atsakyti
QUOTE(saule24 @ 2010 05 06, 18:38)
Nu bet vyrų protas! Jei jis matai nori, tai ir žmona turi automatiškai užsinorėti būtent šiuo metu pasimylėti. Man asmeniškai reikia nusiteikti seksui, man reikia glamonių, bučinių ir pan. Mano vyras labai norėtų ir 3 kartus per dieną pasimylėti, bet kaip jis tai paprašo: davai einam, aš noriu.Tada man greitai dingsta paskutinė krupelytė pasimylėti. Vyrams visai nesvarbi moters emocinė būsena,jos nusiteikimas, o gal ji šiandien pavargo darbe, ar namuose su vaikais būdama.

Ir man taip... Jie galvoja, kad mes kaip masinos 'switch on/off'.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ulrika @ 2010 05 06, 18:44)
Ir man taip...  Jie galvoja, kad mes kaip masinos 'switch on/off'....  biggrin.gif



Ne automatiskai...O tai kur meile? Kur aistra? Galima numanyti, kad jei nera aistros, vadinasi nera ir meiles...
Tiesiog manau, kad moterys (bandau dabar bendraja prasme) turetu isisamoninti, kad vyras be sekso nebus demesingas, rupestingas. Paskaitykite psichologu komentarus apie tai, kaip daznai vyrai eina i kaire, nes negauna is zmonos to, ko jam gyvybiskai reikia. Sekso nebuvimas-tai uztikrintas itampos saltinis.
Suprantu, gal zmonai uztenka ir 2-3 kartu per savaite, bet ji myledama vyra, galetu pasirupinti ir tuo, kad jis nejaustu sekso ,,bado" Tuo labiau, kai vyrui nera 30 metu. Dabar man gerokai virs 30 ir tiek daug nereikia, bet graziausi ir pajegiausi mano metai praejo kaip vienuolio...
Atsakyti
O jūs nepagalvojat, kad jūsų žmona mylėdamasi su jumis 2-3 kartus per sav. labai stengiasi dėl jūsų? gal jai per akis to sekso ir kartą per mėnesį, o gal jai absoliučiai jo nereikia? Tai tada 2-3 kartai per savaite būtų didelis pasiaukojimas, dėmesingumas ir atidumas jums...
Atsakyti