Įkraunama...
Įkraunama...

PKS - sulaukiančiųjų skyrelis

ačiū už namučius Ingutevi.
o aš į fotki įkėliau šiandien kaip jau mano pilvukas atrodo, nes po savaitgalio ėmė ir gerokai išlindo smile.gif
Atsakyti
LArs bus nerealiai idomu smile.gif

Tai sakai kraujavai, o ar guli? ar ilseis? tikiuos nieko nanmie netvarkai, nenesioji? g.gif PAs gydytoja buvai kada paskutiny syky?
Tu svarbiausia gulek ir gulek ir gulek.. 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

Aciu Ingutevi uz nauja grazia temele. Registruojuosi ir as. smile.gif 4u.gif

QUOTE(Hip @ 2010 05 08, 01:20)
Man rodos leliukai turi asmenybes vos spermiukas susitinka su kiausineliu,,,asmenybes pagrindas tai, ka maziukas gauna su genais,,,cia mano nuomone ax.gif

Pritariu. drinks_cheers.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 09, 14:43)
Jauciu smile.gif O tu nenujauti,kas pilvelyje gyvena? Jau greit eisi pas genetike?

biggrin.gif As turejau labai stipria nuojauta, kad bus berniukas. Net MV buvau pasakius - man atrodo bus berniukas. Jis, matai, jau apie mergyte buvo pradejes svajoti. smile.gif
O daktarelis eme ir pasake - mergyte. thumbup.gif Nors kitos busimos mamos tai, sako, teisingai nujaucia.

QUOTE(regata @ 2010 05 09, 20:40)
nes užeina akimirkos, kai atsiranda viltis, paskui užeina depresija dėl mmm maudimų  unsure.gif 

Siaip tai tie mmm maudimai tai mane kamavo iki kokiu 11 sav. Ypac pradzioje. Ir kitoms nestuke.gif panasiai buvo.

QUOTE(Akutee @ 2010 05 10, 07:06)
Aš tai valgau visokius.. biggrin.gif
kad ir nelabai skanu sbuna, bet visteik atsisakyti as negaliu

Vaje, man bet kokius paduokit, kad tik lietuviski butu. Tiek pasiilgau!!! Vanilinio arba kakavinio plombyro! Pacio paprasciausio. Vafliniame puodelyje. Niaaam... biggrin.gif
Atsakyti
YUB4 zn jei ledai neturetu savybes tirpti tikrai atsiusciau tau ledu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2010 05 10, 16:00)
Eisiu si penktadieni.
Smagu, kad rasai dienorasti, manau vaikams bus idomu kai uzaugs smile.gif
"Paplaukiau" reiskia vel kraujavau ir taip smarkokai, bet db vel viskas gerai.
Rasau viska, kaip pradejom planuot, kaip is pradziu nesiseke. Paskui kai jau pavyko... Klijuoju visas echo nuotraukas. Tikiu, kad kai uzaugs jai bus idomu paskaityti  biggrin.gif


Įsivaizduoju kaip sunku išlikti ramiai dėl visų tų "paplaukiojimų", bet Tu stipri ir viskas bus gerai wink.gif

Dėl Suomi, tai šiandien kaip tik pasidžiaugiau, kad laikosi mūsų susitarimo gimdyti birželį thumbup.gif Linkiu jai ir toliau stiprybės.
Atsakyti
Labukas..
Ingutevi, aciu uz temele wub.gif
O as zinokit, neutrejau nuojautos kas bus smile.gif Visiskai 50%:50% smile.gif DUkart tik sapnavau musu leliu per nestuma, viena karta mergyte, kita karta berniuka laugh.gif Bet visi kaip susitare sake berniuko laukiu smile.gif Pasitvirtino thumbup.gif
As ir dienorasti rasiau, ir db rasau, kada pirmas dantukas, pirmas zingsniukas, etc smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2010 05 10, 14:12)
YUB4 zn jei ledai neturetu savybes tirpti tikrai atsiusciau tau ledu 4u.gif biggrin.gif

Aciukas 4u.gif
Tai va, gaila kad jie tokie nepaklusnus. doh.gif O kaip butu faina gauti siuntinuka su keliom porcijom. ax.gif

Lars, dziaugiuosi, kad jau viskas gerai. Stiprybes tau ir tavo maziukui. 4u.gif

Suomi, laikykites! Iki birzelio jau nedaug beliko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2010 05 10, 16:10)
biggrin.gif  As turejau labai stipria nuojauta, kad bus berniukas. Net MV buvau pasakius - man atrodo bus berniukas. Jis, matai, jau apie mergyte buvo pradejes svajoti.  smile.gif


nu čia didelė tikimybė pataikyti - 50/50 biggrin.gif
o dėl dienoraščių, aš tik kelis laiškus savo mažyliui esu parašiusi. vieną, dar kol buvo neaišku ar išvis pavyks pastoti, kitą, kai pastojom, vėliau kai nuotaika užein. ir MB turi parašyti, klausimukus surašiau, tai vis ruošiasi biggrin.gif sakė labai sunkūs klausimai, nes reikia apie emocijas ir jausmus rašyti
Atsakyti
QUOTE(ernestuke @ 2010 05 10, 14:17)
* DUkart tik sapnavau musu leliu per nestuma, viena karta mergyte, kita karta berniuka laugh.gif Bet visi kaip susitare sake berniuko laukiu smile.gif Pasitvirtino thumbup.gif
** As ir dienorasti rasiau, ir db rasau, kada pirmas dantukas, pirmas zingsniukas, etc smile.gif

* Tikrai kad 50/50. Vienas sapnas toks, kitas toks. thumbup.gif

**Vat as kazkaip apsileidus. Nerasiau nieko. Bet teisingai sakot - butu smagu paskui mergytei paskaityti. Reiks pradeti kai gims. Nors tiek.

Papildyta:
QUOTE(ablydute @ 2010 05 10, 14:21)
MB turi parašyti, klausimukus surašiau, tai vis ruošiasi  biggrin.gif  sakė labai sunkūs klausimai, nes reikia apie emocijas ir jausmus rašyti

Ex tie vyrai. doh.gif biggrin.gif Maniskis irgi nelabai apie jausmus ir emocijas sneka. Pamenu, kol as per IVF procesa keliavau, ir aisku labai emocionali buvau, MV laikesi per atstuma. Na rupinosi ir visa kita. Bet komentaru ir pokalbiu ta tema beveik jokiu nesusilaukdavau. Jei kuo nors pasiskusdavau, ar pabumbedavau, tai jis tik nutyledavo. Jei jau labai skusdavausi, tai apkabindavo tyliai. smile.gif Sake - taip saugiau. Nes jei ka ne taip pasakysiu, tai dar blogiau bus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2010 05 10, 16:30)
Jei jau labai skusdavausi, tai apkabindavo tyliai.  smile.gif Sake - taip saugiau. Nes jei ka ne taip pasakysiu, tai dar blogiau bus.  doh.gif

o koks protingas vyras thumbup.gif
O maniškis tai labai rimtai žiūri ir sakė bijo, kad mano laiškučiai daug šiltesni bus, nei jo, tai kaupiasi, stengiasi išpešti iš savęs daugiausia.
Atsakyti
QUOTE(ablydute @ 2010 05 10, 14:54)
o koks protingas vyras  thumbup.gif
O maniškis tai labai rimtai žiūri ir sakė bijo, kad mano laiškučiai daug šiltesni bus, nei jo, tai kaupiasi, stengiasi išpešti iš savęs daugiausia.

Sanuolis TB. thumbup.gif Atsiminimas vaikiukui bus visam gyvenimui. wub.gif
Atsakyti
nu va,pazvanino is ligonines,pasiule ryt ateit smile.gif Nu sakau,as tai galiu,o uz vyra garantuot taip staigiai neiseina.Zodziu kitas pasimatymas geguzes 18d ir birzelio cikla jau pradesim stimuliuot.

O dabar i kelnes dedu biski,kaip bus jei bus ...
Atsakyti