Įkraunama...
Įkraunama...

PKS - sulaukiančiųjų skyrelis

QUOTE(...sara... @ 2010 05 20, 12:07)
...nebedaug jau liko ir Tau iki susitikimo, tikiuosi viskas vyks lengvai ir greitai kaip sakoma  ax.gif

Sveikinimai sulaukus Matuko 4u.gif wub.gif kaip gyvenat?
Atsakyti
Suomi,smagu girdeti,kad jau sulauket saugaus termino 4u.gif O del energijos,tai gal pati gamta pasitvarko,kad netolima mamyte niekur nebeskubetu smile.gif
Sara,sveikinu su Matuko atejimu 4u.gif Jau ryt 10d.svesit smile.gif
Gretusiu,jau kaip apie SB pasakoji,tai man baisiai tokio vyro uzsinori blush2.gif Dziaugiuosi uz jusu grazia,darnia seimynele smile.gif
Ernestuke, kaip dziugu,kad Majukui pagerejo,nes isivaizduoju kiek strioko ivare tas pimpiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 20, 17:12)
Gretusiu,jau kaip apie SB pasakoji,tai man baisiai tokio vyro uzsinori blush2.gif Dziaugiuosi uz jusu grazia,darnia seimynele smile.gif

Niu kad jis pas mane toks idejinis gerietis... Kartais kai deda raguciai oziuko - ale kuriai seimai nepasitaiko. Bet as per daug ji myliu, per daug vertinu musu seima ir per stipriai didziuojuosi tuo, kad nesioju jo kudiki, kad visi konfliktai man atrodo bereikalingi...

Kas vakara pasakyk sau "Minus 1 diena is gyvenimo" ir po keliu tokiu pasakymu suprasi, kaip greitai jos minusuojasi... Taigi geriau kas vakara pasakyti "Minus viena LAIMES diena"...
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2010 05 20, 12:52)


Ernetuke jau praejo skyrelio uzdarymo laikas biggrin.gif  gal tada 10.09.09 mirksiukas.gif


oi oi oi kaip as cia taip apsiskaiciavau.. Va iki 10.10.10 visos ir spes wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif

Kistina, mums labai panasiu metu nusimato, bus idomus laikotarpis rolleyes.gif Beje, siandien man vel traukias gimda kaip paselus, o jau buta ir zymiai geresniu dienu...

QUOTE(heav__ @ 2010 05 20, 14:52)
lyg berniuko, ar maisau?

Nemaisai smile.gif Jau berods keturi gydytojai labai uztikrintai pasake, kad berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(heav__ @ 2010 05 20, 15:40)
Sveikinimai sulaukus Matuko 4u.gif  wub.gif  kaip gyvenat?


Širdelėj jausmas nenusakomas wub.gif o fiziškai kolkas sunku, vaikiukui diena su naktim susimaišius tai truputuką kaip zombiai su vyru vaikštom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Suomi @ 2010 05 20, 18:10)
Aciu, mergaites 4u.gif

Kistina, mums labai panasiu metu nusimato, bus idomus laikotarpis rolleyes.gif Beje, siandien man vel traukias gimda kaip paselus, o jau buta ir zymiai geresniu dienu...
Nemaisai smile.gif Jau berods keturi gydytojai labai uztikrintai pasake, kad berniukas biggrin.gif

Suomi man irgi labai padidejes gimdos tonusas, i diena traukiasi nemazai kartu, karatis reciau buna. Norejau paklaust, tu ligoninej kai gulejai tau lasino magni? Nes as kai paklausiau tai sako, kad LT nebelasina, nes nustate, kad kenkia ir bla bla bla. Bet mano gydytoja sake, kad jei ir toliau taip bus tai lasins vistiek. O ka tau dare gal gali parasyt. Aciu.

Sara sveikinimai nuosirdziausi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lars: 20 gegužės 2010 - 17:27
QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 20, 17:12)
Suomi,smagu girdeti,kad jau sulauket saugaus termino 4u.gif O del energijos,tai gal pati gamta pasitvarko,kad netolima mamyte niekur nebeskubetu smile.gif
Sara,sveikinu su Matuko atejimu 4u.gif Jau ryt 10d.svesit smile.gif
Gretusiu,jau kaip apie SB pasakoji,tai man baisiai tokio vyro uzsinori blush2.gif Dziaugiuosi uz jusu grazia,darnia seimynele smile.gif
Ernestuke, kaip dziugu,kad Majukui pagerejo,nes isivaizduoju kiek strioko ivare tas pimpiukas  smile.gif


...Taip greit tas laikas eina, o tika atrodo NT II pamačiau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lars @ 2010 05 20, 18:26)
Suomi man irgi labai padidejes gimdos tonusas, i diena traukiasi nemazai kartu, karatis reciau buna. Norejau paklaust, tu ligoninej kai gulejai tau lasino magni? Nes as kai paklausiau tai sako, kad LT nebelasina, nes nustate, kad kenkia ir bla bla bla. Bet mano gydytoja sake, kad jei ir toliau taip bus tai lasins vistiek. O ka tau dare gal gali parasyt. Aciu.

Sara sveikinimai nuosirdziausi  wub.gif


...man kaip traukinėjo pilvą iki 20 sav. tai gulėjau ligoninėj ir kažkokias tabletes girdė, bet kaip išėjau iš ligoninės visiškai po jų netraukdavo, o dėl magnio tai ir mano gydytoja sakė, kad jis nėra labai gerai vaikiukui g.gif
Atsakyti
QUOTE(...sara... @ 2010 05 20, 18:29)
...man kaip traukinėjo pilvą iki 20 sav. tai gulėjau ligoninėj ir kažkokias tabletes girdė, bet kaip išėjau iš ligoninės visiškai po jų netraukdavo, o dėl magnio tai ir mano gydytoja sakė, kad jis nėra labai gerai vaikiukui  g.gif

Aha ir man sake... 20 metu buvo gerai, o dabar pasidare nebegerai. Mano keliom draugem magnis labai padejo. Na kita savaite suzinosiu ka man darys... Idomu kas per tabletes g.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Dideliausi sveikinimai Rotai ir Sarai pagaliau sulaukus savo stebukleliu. Ramiu nakteliu ir daug pienelio. wub.gif wub.gif

Suomi, tai jau 37savaiteles! Jau leliukas pilnai pasiruoses atkeliauti. Sveikinu. smile.gif Kistina, atrodo, irgi panasiai kaip Suomi? Man dar pora savaiciu pratempti reikia iki tos dziugios dienos. smile.gif

O gimda ir man traukia. Ypac kai vairuoju. Tada tai be sustojimo - vienas po kito bangom uzplaukia. Sakiau reiks pristabdyti su vairavimu truputi.

Einu paskaitineti kas ka dar parases.
Atsakyti
Sara,
sveikinimai sulaukus sūnelio. Šauniai aukit, gražių, gražiausių, nuostabiausių akimirkų jūsų šeimai
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 05 18, 19:16)
YUB4,matau skaitai...tu 21 dienu protokola turejai?Norjau paklaust pradejus 21 cd leistis burselina,dar buna mm ar jau ne?Tik pasako pagal scana kada gonali pradet?
Sekanti cikla pradedu badytis,pats isodinimas birzelio pab/liepos pradzioj.Pagal cikla iseis.Ateje tyrimau LH-3.5,FSH 3.9.Gavau daug svirkstuku,adatyciu ir vaistu.Tikiuosi sugebesiu pati susileist  ax.gif

Sorry, Keberiokst, nemaciau kad mane kalbinai. Truputi paveluotai atsakysiu.
Jo, man buvo 21 dienu protokolas.
Burselinas tai cia kaip suprantu down regulating vaistai. As juos purskiausi i nosi. Po 2 sav atrodo dare kraujo tyrima ir ziurejo, kaip organizmas reaguoja. Mano gerai reagavo, tai kai hormonu lygis juos patenkino, jie man pasake jau pradeti leistis gonalio atitikmeni. Mano vaistai kitaip vadinosi, bet jie visi tas pats galas. Hiperstimuliuoja kiausides ir tiek.
Po to kai pradedi leistis ar purkstis down regulating vaistus, mmm jau nebebus. Jie ta ir daro, kad nuslopina kiausidziu veikla.
Nedidelis patarimas - leiskis vaistukus i pilvo apacia, koki pora cm po bamba ir pora cm i sonus. Ten beveik nieko nejauti. thumbup.gif

Sekmes tau dideliausios. As labai tikiu, kad cia ir yra tas budas, kuriuo tau pavyks pasiekti tiksla. 4 kumsciai suspausti uz tave iki pat liepos vidurio! 4u.gif

QUOTE(*July* @ 2010 05 18, 20:04)
Mergaites paziurekit, kas suprantat angliskai

Geras, thumbup.gif Juokiausi balsu. bigsmile.gif

Ernestuke, kaip gerai, kad Majukas jau daug geriau jauciasi.
Atsakyti