Įkraunama...
Įkraunama...

PKS - sulaukiančiųjų skyrelis

QUOTE(Lars @ 2010 05 20, 18:42)
Aha ir man sake... 20 metu buvo gerai, o dabar pasidare nebegerai. Mano keliom draugem magnis labai padejo. Na kita savaite suzinosiu ka man darys... Idomu kas per tabletes  g.gif


Skaičiau apie tą vaistą, bet pamiršau pavadinimą, kažkoks iš G raidės - skiria visoms su gresiančiais.

QUOTE(YUB4 @ 2010 05 20, 20:07)
Labas vakaras  4u.gif

Dideliausi sveikinimai Rotai ir Sarai pagaliau sulaukus savo stebukleliu. Ramiu nakteliu ir daug pieneliowub.gif  wub.gif

Suomi, tai jau 37savaiteles! Jau leliukas pilnai pasiruoses atkeliauti. Sveikinu.  smile.gif Kistina, atrodo, irgi panasiai kaip Suomi? Man dar pora savaiciu pratempti reikia iki tos dziugios dienos.  smile.gif

O gimda ir man traukia. Ypac kai vairuoju. Tada tai be sustojimo - vienas po kito bangom uzplaukia. Sakiau reiks pristabdyti su vairavimu truputi.

Einu paskaitineti kas ka dar parases.


Aha, mūsų su Suomi lukštenimosi terminas skiriasi per kelias dienas. O tu pasisaugok, sulauk bent 36 sav., tada jau nebaisu ir tie traukinėjimaisi wink.gif
Atsakyti
Zinute nup Rotos.

"Mes dar ligonineje! Namo rytoj. Jauciames gerai, tik maisto truputi truksta - laukiam kada pienelis pasirodys! smile.gif Aciu panom uz sveikinimus ir linkejimai visoms".
Atsakyti
QUOTE(Kistina @ 2010 05 20, 19:22)
Aha, mūsų su Suomi lukštenimosi terminas skiriasi per kelias dienas. O tu pasisaugok, sulauk bent 36 sav., tada jau nebaisu ir tie traukinėjimaisi wink.gif
4u.gif Aga, reiks mazinti apsukas. smile.gif

QUOTE(Lars @ 2010 05 20, 19:35)
Zinute nup Rotos.

"Mes dar ligonineje! Namo rytoj. Jauciames gerai, tik maisto truputi truksta - laukiam kada pienelis pasirodys! smile.gif  Aciu panom uz sveikinimus ir linkejimai visoms".

Kaip smagu! thumbup.gif

Aciu tau Lars uz zinuciu perdavinejima 4u.gif
Atsakyti
Kaip smagu uz Rota ir jos maziuka thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakarelis!

Dideliausi sveikinimai sarai is Matukui wub.gif wub.gif wub.gif
Kai prisimeni kiek teko praeit.... jus tikrai nusipelnet tos laimes,
aukit diduciai ir sveikuciai! 4u.gif


Suomi, YUB, Kristina puikiai laikotes bigsmile.gif

O kur musu naujosios nestukes Ingutevi ir regata? g.gif

O kur Akutee dingo? g.gif Tikiuosi namuciose ilsisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 20, 19:49)
Suomi, YUB, Kristina puikiai laikotes  bigsmile.gif

4u.gif
O kaip tau sekasi? Gal jau po truputi pripranti?

Atsakyti
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 20, 21:49)

O kur musu naujosios nestukes Ingutevi ir regatag.gif

O kur Akutee dingo?  g.gif Tikiuosi namuciose ilsisi  4u.gif

Akutee dabar dienomis i ligonines dienini stacionara vaiksto,nes jai pilvuka vis pamausdavo,tai liepe nebedirbti,pailseti,o popiet matyt namie gulineja,nes sake namie vargu ar pavyks kompa atgaivint ax.gif
Ingutevi,tai vis savo nuobodzius kursus dusina lotuliukas.gif
O va kur Regata dingo,tai ir man misle g.gif
O pas jus GR ten vel neramumai? Beje,gal jau paaiskejo kazkas del TB darbo?
Atsakyti
Susitikimas su psichologe - šiek tiek patikslinimų smile.gif

Nevaisingumas daro įtaką visoms žmogaus gyvenimo sritims – santykiams su partneriu, su šeima, su draugais, darbui , karjerai, finansams, laisvalaikiui...


Vaisingumo asociacija kviečia visus norinčius į susitikimą-diskusiją tema „Psichologinės pagalbos poroms, susiduriančioms su nevaisingumu, prasmė ir galimybės“ su psichologe Romena Kačiniene.

Birželio 5 d. 11 val.

Birželio 12 d. 11 val. (pageidaujančioms atvykti su vyrais, rekomenduojame rinktis šią dieną, nes taip jau pasiskirstė, kad šią dieną užsirašė daugiau porų, tad bus smagiau vyrams mirksiukas.gif )


Susitikimai vyks Vaisingumo asociacijos patalpose (Žirmūnų g. 143 - 121 kab., Žirmūnų seniūnija, Vilniuje). Vaisingumo asociacijos nariams paskaita nemokama. Kitiems dalyviams kaina 20Lt.

Pasirinkite Jums patogią dieną ir registruokitės tel. 8683 71632 arba el. paštu: ruta@vaisingumoasociacija.lt

Nuo rugsėjo galėsime pasiūlyti pastovius užsiėmimus, tad labai džiaugsimės, jeigu atvyksite susipažinti ir padiskutuoti apie tai, kas rūpi Jum, apie tai, ką mes galime padaryti dėl Jūsų wub.gif

Iki susitikimo,

Vaisingumo asociacija
www.vaisingumoasociacija.lt
Atsakyti
QUOTE(YUB4 @ 2010 05 20, 21:54)
4u.gif 
O kaip tau sekasi? Gal jau po truputi pripranti?


Aciu kad teiraujiesi 4u.gif
Na kaip ir stengiuosi priprasti bei prisitaikyt, bet viena gyventi uzsienyje negaleciau, labai laukiu MB atvaziuojant blush2.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 20, 21:55)
Akutee dabar dienomis i ligonines dienini stacionara vaiksto,nes jai pilvuka vis pamausdavo,tai liepe nebedirbti,pailseti,o popiet matyt namie gulineja,nes sake namie vargu ar pavyks kompa atgaivint ax.gif
Ingutevi,tai vis savo nuobodzius kursus dusina lotuliukas.gif
O va kur Regata dingo,tai ir man misle g.gif
O pas jus GR ten vel neramumai? Beje,gal jau paaiskejo kazkas del TB darbo?


Va kas puikiai apsviete ir isaiskino situacija aciuks.gif
Jo siandien eilinis straikas buvo, biski uzkniso jau kas savaite po straika doh.gif
Man tai atsiliepia nes public transportas nevaziuoja, gerai dar kad faina kolege mane pametineja su masina, bet jauciuosi jai skolinga, reikes kazka jau nupirkti blush2.gif
O gali buti atvejis kai ji nevizuos, tai ka tada daryti? Moketi 30 eur uz taksa? g.gif
Nu bent jau tiek gerai kad kolkas issisukdavau rolleyes.gif

Kazkaip su neramumu laukiu rytojaus, ka gi BT parodys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 20, 02:52)
Levanda, man atrodo Hip ne veltui tave prie nestukiu priskyre mirksiukas.gif

Aha, manau neveltui drinks_cheers.gif

QUOTE(ernestuke @ 2010 05 20, 03:57)
Tai viskas suplanuota: 09.09.09 uzdarysim skyreli musu  wub.gif  thumbup.gif
Levandos menuo -birzelis, Keberiokst- liepa, lin4ia - rugojutis, ir Hip - rugsejo pradzia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Tai gal man to clomido ir negert lotuliukas.gif as ir noreciau vasaros gale pastoti, kad vaikiukas vasara gimtu 4u.gif

QUOTE(Suomi @ 2010 05 20, 04:01)
As jau pasiekiau "legalu" termina, dabar tuo poziuriu visai ramu ax.gif Vis dar mazai kur iseinu, bet vis tiek niekad nieko nespeju, energijos nulis smile.gif

Tuoj tuoj, ir laikysi aukseli savo rankose 4u.gif

QUOTE(gretusiu @ 2010 05 20, 10:16)
Kas vakara pasakyk sau "Minus 1 diena is gyvenimo" ir po keliu tokiu pasakymu suprasi, kaip greitai jos minusuojasi... Taigi geriau kas vakara pasakyti "Minus viena LAIMES diena"...

As tai sakau plius dar viena laimes diena,,,jos neminusuojasi, o pliusuojasi ir kaupiasi atmintyje,,,,tik blogi dalykai minusuojasi, nes apie juos greit pamirsti norim ax.gif MB irgi gerietis,,,niekada nepamirsiu, kaip jis su manim priemime 6 val kantriai prasedejo nei valges nei geres,,,o jis gi diabetu serga, jam butina valgyti, bet ne mur mur. Ar daug tokiu vyru ant sios zemes rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2010 05 21, 06:53)
*Tai gal man to clomido ir negert lotuliukas.gif as ir noreciau vasaros gale pastoti, kad vaikiukas vasara gimtu 4u.gif
** MB irgi gerietis,,,niekada nepamirsiu, kaip jis su manim priemime 6 val kantriai prasedejo nei valges nei geres,,,o jis gi diabetu serga, jam butina valgyti, bet ne mur mur. Ar daug tokiu vyru ant sios zemes rolleyes.gif

*Puikus planas thumbup.gif
**Saugok,mylek ir vertink ta nuostabu zmogu,kuri suradai siam gyvenime,nes tau labai pasiseke smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 20, 22:57)

Kazkaip su neramumu laukiu rytojaus, ka gi BT parodys  blush2.gif

Ziuriu tavo BT graziai i virsu pasilipejo ax.gif As su tokia BT nestuke patapau smile.gif Ar tau didesnes noretusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Gaja*: 21 gegužės 2010 - 06:28
Labas rytelis bye1.gif
QUOTE(Lin4ia @ 2010 05 20, 21:49)
O kur musu naujosios nestukes Ingutevi ir regata

Aš esu, bet per visus įvykius - tiesiog tyliu. O dėl Regatos man net neramu tapo, kur ji pradingo g.gif
Žinai - tavoji BT - labai jau įdomiai suveiksmavo? g.gif

QUOTE(*Gaja* @ 2010 05 20, 21:55)
Ingutevi,tai vis savo nuobodzius kursus dusina

Kursus jau užbaigėm, reikia darbą parašyti ir egzaminą išlaikyti 27 dieną.
doh.gif
Vakar gudresnę dienelę turėjau unsure.gif 10 val traukiau pas endokrinologę. Tai blyn ir išgąsdino ir užsiutino... Neskaičiuojant įžangos, kad tai visgi II lygio gydymo įstaiga, tai reikia su siuntimu atlaukti registratūroje ir paskui prie kabineto, o šilta... O kvapai... Nežinojau ar krisiu, ar vemsiu, bet nieko praeina. Pamato mano endokrinologė - ji tokia kumelė - kvatoklė, pamato siuntime, kad NT +, ir užsiveda, "tai gi tavo harmonai sutrikę, čia šitaip baisu, važiuosi į KMUK greičiau" dar pakurstė kai paklausė apie nuovargį ir išgirdo apie mano mieguistumą blink.gif blink.gif blink.gif tai gi blyn, einu pas ją maždaug kas pusė metų ir visada žvengė, kad pas mane viskas ore ir nėra ko kelti bangų.... Na paėmė kraują tyrimams 2 užrašė skydliaukės echo ir sukėlus sumaištį išleido... O kas durniausiai - pas ją sistema tokia - sustumti 2 stalai, prie vieno sėdi ji, priešais prie kito stalo sesutė, o gale stalų 2 kėdės, ant jų 2 pacientai kartu blink.gif tai kažko išsiklausinėt šansų nelabai...Be to kažko klausti apie save rūpimu klausimu sėdint šalia svetimam diedui man nesinori blush2.gif

QUOTE(Hip @ 2010 05 21, 06:53)
As tai sakau plius dar viena laimes diena,,,jos neminusuojasi, o pliusuojasi ir kaupiasi atmintyje,,,,tik blogi dalykai minusuojasi, nes apie juos greit pamirsti norim

Žinai man šitas pliusavimas labiau prie širdies negu minusavimas thumbup.gif
O kai kalbi apie clomido negėrimą - prisimink tą anekdotą, kai žmogelis prašo pas dievulį loterijoje išlošti, o dievas neapsikentęs jam liepia bent jau loterijos bilietą nusipirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Suomi laikau suspaudus kumščius, kad tik jums su sūnuku viskas gerai ir sveikai praeitų thumbup.gif

Tai va merginos išsiguodžiau, išsipasakojau viską, o dabar dar liko pora valandėlių iki fotosesijos. Labai norėtųsi laiką pagreitinti ax.gif
Atsakyti