Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas II

QUOTE(diasaja @ 2010 07 21, 11:18)
vienas didelis užauga ir taip thumbup.gif Tai jo ir užtenka.


diasaja, tau vieno moliugo ziemai uztenka ? Man tai tikrai ne. bigsmile.gif
Atsakyti
Man ir vieno maža g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zavioji @ 2010 07 21, 14:46)
diasaja,  tau vieno moliugo ziemai uztenka ? Man tai tikrai ne.  bigsmile.gif

Merginos, aš šiemet pirmą kartą pasisėjau moliūgų ir nežinau ką su jais daryti doh.gif papasakokit ką jūs su jais darot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zavioji @ 2010 07 21, 14:46)
diasaja,  tau vieno moliugo ziemai uztenka ? Man tai tikrai ne.  bigsmile.gif

mes mažai kur naudojame žalius. Viską sunaudoju konservuojant.
Natalėja, aš daug prisidarau su burokėliais, svogūnais, moliūgu arba cukinija. jei šie komponentai patinka, galiu receptą parašyti. Atsidarai ir iš karto garnyras prie mėsytės, o jeigu krizė piniginėje, tai tinka vien tik su bulvėmis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas brokolius auginat? Nesupratau, graziai uzmezge, ir va ly zydet pradejo ruostis, tai as juos ir nuskyniau, nes paragavau, tai kartoki pasirode, tokie lyg mazoki ka ne taip padariau? Ar dar bus, ar jau rauti?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 07 21, 16:31)
mes mažai kur naudojame žalius. Viską sunaudoju konservuojant.
Natalėja, aš daug prisidarau su burokėliais, svogūnais, moliūgu arba cukinija. jei šie komponentai patinka, galiu receptą parašyti. Atsidarai ir iš karto garnyras prie mėsytės, o jeigu krizė piniginėje, tai tinka vien tik su bulvėmis thumbup.gif



As noreciau recepto ax.gif Siemet tiek prikonservuosiu, kad tik viska suvalgytumeme smile.gif Siaip, auginant savo darzoves - jokios krizes nebaisios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 21, 17:34)
auginant savo darzoves - jokios krizes nebaisios biggrin.gif

drinks_cheers.gif
receptas:

1 kg burokėlių
1kg cukinijų (arba moliūgų)
0,5 kg svogūnų
0,5 stiklinės cukraus
0,5 stiklinės acto
0,5 stiklinės aliejaus
kupinas šaukštas druskos

Daržovių kiekis žalių ir nuluptų.
Sutarkuoti burokėlius su burokine tarka ir tušinti su stikline vandens, aliejumi, cukrumi, actu, druska. Tuo laikupasiruošiucukiniją, sutarkuoju burokine tarka, sudedu į burokėlius. Atskirai sutušinti svogūnus su trupučiu aliejaus (iš tos normos 0,5 stiklinės įpilu). Suminkštėjusiu svogūnus sudėti į burokėlius. Ir viską dar pakaitinti 5 min. Po to sudėti į stiklainius.
Tik nebandykite valgyti po kokios dienos, nes pirmais metais, kai gavau šį receptą-paragavau ir nepatiko. daugiau nedariau. Žiemą atsinešiau, tai per savaitę nieko neliko. Dabar prisidarau labai labai daug.
Tiesa, šiuos konservus pradedu gaminti labai anksti. kai burokėliai paauga ir matau, kad per tanku, tai išretinu ir pirmyn į virtuvę.
Atsakyti
Butinai padarysiu thumbup.gif Aciu smile.gif

Siandien vaziuojam darzan - paziuresim kaip ten kas, gaila, kad negaliu kasdien isejusi megautis...... vel per visas temas pavarysiu fotoreportaza lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 21, 17:46)
. vel per visas temas pavarysiu fotoreportaza lotuliukas.gif  blush2.gif

lauksiu 4u.gif
Atsakyti
Nu mes tai žalius vartojame.Nes tie konservai ne į sveikatą.Cukrus ,tai išvis.O žiemą jie puikiai laikosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 21, 18:10)
Nu mes tai žalius vartojame.Nes tie konservai ne į sveikatą.Cukrus ,tai išvis.O žiemą jie puikiai laikosi  smile.gif

GREIS, jau pradedu manyti, kad tavo skrandis sterilus kaip operacinė.... blink.gif nei chemijos, nei varinių vielučių, nei konservų....dar mūsų planetos oru kvėpuoji?.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 07 21, 17:43)
drinks_cheers.gif
receptas:


Norėjau prašyt receptuko, o jis jau yra biggrin.gif aciuks.gif
Atsakyti