Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užmigdyti kūdikį neduodant krūties?

Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrikita @ 2006 01 07, 14:00)
Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi  smile.gif


tai tavo lialia ir diena be kruties neuzmiega, ar tik nakciai?? Nes musiske diena vezimely supama uzmiega,na o nakciai kol kas tik prie kruties g.gif
Atsakyti
Mano pirmas vaikas taip ir uzmigdavo prie kruties visus tuos metus kai maitinau. Kai nutraukiau matinima, o tai buvo virs metu, tai ta problemele ir issisprende. galima butu uzmigdyti nesiojant, bet mamai paprasciau duoti kruti ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Blogai buvo pripratinti taip. Reikedavo nutraukti zindyma kol neuzmigo ir tada guldyti miegoti. Bet cia as tokia protinga, kai jau pati nuo to pacio nukentejau :-). Diena man uzmigdavo supamas lovoje, vakare duodavau nesioti tevui, nes svarbu, kad vaikas nejaustu motinos salia ir suprastu, kad zindymo nebenusimato :-). Didesne problema buvo nakti, nes 9 men kaip ir laikas nakti nebesikelti, turetu ismiegoti, o manasis keldavosi ir neuzmigdavo be papo, as kenteti nebegalejau, buvau labai isvargus... emiausi krastutiniu priemoniu - virgdziau vaika lovoje, kol tas isvarges atsigule pats ir uzmigo. Ziauru buvo, nes verke 3 val., bet uzteko vieno karto ir daugiau nebesikele ir papo nebereikalavo.
Atsakyti
migdydavau pirmas savaites su krūtim, t.y. bežysdama užmigdavo. dabar pavalgo, priglaudžiu prie savęs stačią, kad atsirūgtų, ji po kokių 5-15 min atsirūgsta ir sminga smile.gif tada guluosi į lovą, vaikas vis dar ant krūtinės, kai jau pradeda muistytis, suprantu, kad nebepatogu, tada pasiverčiu ant šono ir ji atsiduria šone šalia manęs, taip ir miegam, nes aš lūžtu ir toj pat pozoj atsikeliu... dar būtų gerai ir į šalia stovinčią lovytę padėt, bet čia jau didesnė problema doh.gif
Atsakyti
as meginu iduot soskyte vaikui ir priglaudziu prie saves, taip jis ir nenoredamas ciulpia soskyte ir besimuistydamas uzmiega wub.gif anksciau irgi tik "kybodamas anr kruties" uzmigdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrikita @ 2006 01 07, 15:00)
Kūdikiui jau 9 mėnesiai, tačiau neužmiega be mamytės krūties. Na, išimtis nebent lauke vežimuke. Mamytės, pasidalinkit savo kūdikėlių migdymo patirtimi  smile.gif


pas mane tokia pat situacija, as pradejau tokia pat tema skyrelyje auklejimas, pasiziurek http://www.supermama...showtopic=59912
Atsakyti
tai turbūt ne vienos mamos problema.......bet aš vis nesiryžtu imtis kraštutinių priemonių, matyt dar neišseko kantrybė unsure.gif o be to tėvui kažkodėl labiau širdį veria jos verkimas, tai jis iškart ir puola ją ant rankų nešioti, o po to man prie papo grūda.....nu totalus vaiko lepinimas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egoist @ 2006 01 07, 21:36)
Blogai buvo pripratinti taip. Reikedavo nutraukti zindyma kol neuzmigo ir tada guldyti miegoti. Bet cia as tokia protinga, kai jau pati nuo to pacio nukentejau :-). Diena man uzmigdavo supamas lovoje, vakare duodavau nesioti tevui, nes svarbu, kad vaikas nejaustu motinos salia ir suprastu, kad zindymo nebenusimato :-). Didesne problema buvo nakti, nes 9 men kaip ir laikas nakti nebesikelti, turetu ismiegoti, o manasis keldavosi ir neuzmigdavo be papo, as kenteti nebegalejau, buvau labai isvargus... emiausi krastutiniu priemoniu - virgdziau vaika lovoje, kol tas isvarges atsigule pats ir uzmigo. Ziauru buvo, nes verke 3 val., bet uzteko vieno karto ir daugiau nebesikele ir papo nebereikalavo.


Nu cia tai tikrai ziauriai, as niekaip negaleciau savo vaikui leist 3 val rekt schmoll.gif
Atsakyti
Mano ir pirma lygiai taip pat tik prie kruties uzmigdavo, ir antra taip pat. Bet nematau cia nieko blogo.
Atsakyti
sveikos,
man buvo tas pats. Perskaiciau viena straipsniu, man jis pasirode protingas, ir pradėjau keisti vaiko užmigimo įpročius.
pradėjau pamaitinti 15 min prieš miegą, kad jam neliktų krūties ir miego sąsajos. Tadanunešdavau į lovytę ir paguldydavau. Aišku, jis verkdavo. Truputį paverkia, panešioju, bet ne tiek, kad užmigtų ant rankų, o kad nurimtų. paguldau. Būdavo, kad vėl verkdavo, vėl panešiodavau. Ir užmigdavo. Straipsnyje rašo, kad vaikui galima leisti verkti max 10 min, bet aš tiek neleisdavau. Dabar nebereikia jokios krūties kad užmigtų. Tik su krūtim būdavo greičiau-5-10 min ir miega. dabar reikia pusvalandžio.
Tokia mano patirtis. Galkam padės.
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2006 01 08, 23:17)
tai jis iškart ir puola ją ant rankų nešioti, o po to man prie papo grūda.....nu totalus vaiko lepinimas  schmoll.gif


Ne totalus vaiko lepinimas, bet tevo :-). Aisku jam gerai vaikas neverkia, nesioti nereikia, ant papo uzmiega.
Atsakyti