Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

QUOTE(Jusma @ 2010 10 31, 14:56)
Man irgi ji patiko, tik vis tik galvoju, kad Nr. 2 man šiek tiek per tamsus. Idealiai spalvą buvau atitaikius tik su Maria Galland ir vasarą iš Amerikos atsivežta pudra, kuri kainavo centus. Bet Amerikoj atspalvių pasirnkimas labai platus, ne taip, kaip pas mus doh.gif

deja turiu nuvilti, bet sitos pudrytes nr.2 yra pats sviesiausias 4u.gif
bet man tai kaip tik sita spalva, butent ja ir pirkau 4u.gif
nors paziurejau ju web yra dar 01nr, bet kazin ar kur yra pardese sitas atspalvis g.gif
nes vakar visur apziurejau londone tai neradau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shemsa: 31 spalio 2010 - 14:01
tas 02nr toks labai jau į geltonumą man atrodo, bijau, kad ir man bus per tamsus, tad dar neperku šios pudrytės.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 31 spalio 2010 - 19:42
QUOTE(Elegant @ 2010 10 31, 20:41)
tas 02nr toks labai jau į geltonumą man atrodo, bijau, kad ir man bus per tamsus, tad dar neperku šios pudrytės..  ax.gif

nu ji man tikrai nera geltona, bet va nr.3 tikrai jau geltona, nu ryt pasidazysiu su sia pudra ir idesiu kuria diena i makijazu tema 4u.gif
as tai dar labai noriu birios tos mineralines kur uzklausiau virsutiniam poste, metweoritu presuotu ir dar daug ko noriu ir seseliu tu nauju noriu doh.gif
nu turiu jau seseliu tris paletes sios firmos, bet dar irnauju noriu tu seseliu doh.gif
Papildyta:
ai dar noriu meteoritu makijazo pagrindo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 10 31, 22:53)
nu ji man tikrai nera geltona, bet va nr.3 tikrai jau geltona, nu ryt pasidazysiu su sia pudra ir idesiu kuria diena i makijazu tema  4u.gif
as tai dar labai noriu birios tos mineralines kur uzklausiau virsutiniam poste, metweoritu presuotu ir dar daug ko noriu ir seseliu tu nauju noriu  doh.gif
nu turiu jau seseliu tris paletes sios firmos, bet dar irnauju noriu tu seseliu  doh.gif
Papildyta:
ai dar noriu meteoritu makijazo pagrindo  doh.gif

Guerlain'as tikrai žino ko mums reikia, visko taip norisi biggrin.gif O ta bazė man irgi padarė įspūdį, čia neseniai įdėtam video kur rusaitė dažosi naudoja bazę, na tikrai atrodo labai paskaistina odą wub.gif
o foto su nauja pudryte laaabai lauksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 10 31, 20:41)
tas 02nr toks labai jau į geltonumą man atrodo, bijau, kad ir man bus per tamsus, tad dar neperku šios pudrytės..  ax.gif

Nu ji tikrai ne į geltonumą schmoll.gif jei būtų į geltonumą, būčiau nepirkus, tik šiaip kokiu pustoniu man galėtų būti šviesesnė mirksiukas.gif

O tas meteoritų pagrindas - kiek supratau riebokas? rolleyes.gif man jaučiu netiktų...
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 10 31, 19:41)
tas 02nr toks labai jau į geltonumą man atrodo, bijau, kad ir man bus per tamsus, tad dar neperku šios pudrytės..  ax.gif


QUOTE(Jusma @ 2010 11 02, 17:50)
Nu ji tikrai ne į geltonumą schmoll.gif jei būtų į geltonumą, būčiau nepirkus, tik šiaip kokiu pustoniu man galėtų būti šviesesnė mirksiukas.gif

Noriu pasiteirauti, o kokių atspalvių pudras Jūs dažniausiai perkate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 11 02, 19:27)
Noriu pasiteirauti, o kokių atspalvių pudras Jūs dažniausiai perkate? 4u.gif

aš visus šviesiausius atspalvius visada imu, bet tik kad nebūtų į rausvumą (mano oda ir taip linkusi į tai) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2010 11 02, 19:39)
aš visus šviesiausius atspalvius visada imu, bet tik kad nebūtų į rausvumą (mano oda ir taip linkusi į tai)  ax.gif

as irgi renkuos sviesiausias drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Jusma @ 2010 11 02, 18:50)
Nu ji tikrai ne į geltonumą schmoll.gif jei būtų į geltonumą, būčiau nepirkus, tik šiaip kokiu pustoniu man galėtų būti šviesesnė mirksiukas.gif

O tas meteoritų pagrindas - kiek supratau riebokas? rolleyes.gif man jaučiu netiktų...

ir kaip tau sita pudra naujoji? kokia tavo oda?
mano tai turbut naujas favouritas bus sita pudra wub.gif
siandien pasidaziau tai negaliu atsidziaugt kaip liuks veidukas atrodo thumbup.gif
o kodel tu galvoji, kad tas pagrindas riebokas? g.gif
nu ten raso , kad ji matizuoja ir suteikia skaistumo kazkiek kaip supratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė Rožė @ 2010 11 02, 18:27)
Noriu pasiteirauti, o kokių atspalvių pudras Jūs dažniausiai perkate? 4u.gif

Aš šviesius, niekad neįdegu tiek, kad reiktų tamsesnių
QUOTE(shemsa @ 2010 11 02, 20:36)
ir kaip tau sita pudra naujoji? kokia tavo oda?
mano tai turbut naujas favouritas bus sita pudra  wub.gif
siandien pasidaziau tai negaliu atsidziaugt kaip liuks veidukas atrodo  thumbup.gif
o kodel tu galvoji, kad tas pagrindas riebokas? g.gif
nu ten raso , kad ji matizuoja ir suteikia skaistumo kazkiek kaip supratau  g.gif

Mano oda mišri, linkus į riebumą, problematiška. kažko ypatingo nepajutau, vadinas, ne mano. Sunaudosiu ir ieškosiu kažko kito mirksiukas.gif Mano favoritas buvo Maria Galland nr. 00, bet tokios nebeveža į LT, nes nepaklausus numeris. Man nepatinika, kad pudra matosi, nors be abejo turi turėt dengimą.

O dėl pagrindo - kiek iš to video mačiau, tai oda blizga, be to tai rusaitė akcentavo, kad jos oda linkusi į sausėjimą, tai nemanau, kad rinktųsi produktą, kuris sausintų. Tik todėl taip ir galvoju. reiktų nueit ir pačiupinėt gyvai produktą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 11 03, 10:21)
Aš šviesius, niekad neįdegu tiek, kad reiktų tamsesnių

Mano oda mišri, linkus į riebumą, problematiška. kažko ypatingo nepajutau, vadinas, ne mano. Sunaudosiu ir ieškosiu kažko kito mirksiukas.gif Mano favoritas buvo Maria Galland nr. 00, bet tokios nebeveža į LT, nes nepaklausus numeris. Man nepatinika, kad pudra matosi, nors be abejo turi turėt dengimą.

O dėl pagrindo - kiek iš to video mačiau, tai oda blizga, be to tai rusaitė akcentavo, kad jos oda linkusi į sausėjimą, tai nemanau, kad rinktųsi produktą, kuris sausintų. Tik todėl taip ir galvoju. reiktų nueit ir pačiupinėt gyvai produktą. mirksiukas.gif

nu mano oda normali misri, tai man kaip tik si pudra, kolkas nesu geresnes dar bandzius, o bandziau ir lancome, clinique, este lauder, nars, shu uemura ir daug ir pigesniu, man jos visos arba nuplaukdavo, arba greit blizget pradedavo arba matydavos ant veido, o sita mano veidukui idiali thumbup.gif , bet cia aisku kiekvienam pagal odos poreikius 4u.gif
o sita rusaite, tai man jos oda pasirode net labai blizganti ir dar pries padengent primeri g.gif
va kas yra aprasoma apie sita primeri Guerlain meteorites perles light diffusing http://www.guerlain....ing-perfec.html
jis yra matizuojantis ir suteikiantis svytejima (radiance), bet nesuteikiantis veidui blizgesio, o kur su auksu turi primeri, tai jis yra drekinantis, manau daugiau skirtas sauseodems g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 11 03, 11:51)
nu mano oda normali misri, tai man kaip tik si pudra, kolkas nesu geresnes dar bandzius, o bandziau ir lancome, clinique, este lauder, nars, shu uemura ir daug ir pigesniu, man jos visos arba nuplaukdavo, arba greit blizget pradedavo arba matydavos ant veido, o sita mano veidukui idiali  thumbup.gif , bet cia aisku kiekvienam pagal odos poreikius  4u.gif
o sita rusaite, tai man jos oda pasirode net labai blizganti ir dar pries padengent primeri  g.gif
va kas yra aprasoma apie sita primeri Guerlain meteorites perles light diffusing http://www.guerlain....ing-perfec.html
jis yra matizuojantis ir suteikiantis svytejima (radiance), bet nesuteikiantis veidui blizgesio, o kur su auksu turi primeri, tai jis yra drekinantis, manau daugiau skirtas sauseodems  g.gif

Aš irgi turėjau clinique, galvojau apie lankom, o nusipirkau guerlain smile.gif
reiks vis dėlto tą pagrindą pačiai pačiupinėt, nes kol kas jokio nenaudoju, o gal vertėtų, sutrauktų poras ir t.t. rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif gal butu nuomoniu apie odos prieziuros Guerlain produktus, kokiai odai skirti, ar veiksmingos priemones...? ax.gif
Atsakyti