Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

mergaitės, sakykit, kokį kvapą turi Guerlain Lingerie De Peau, ar labai stiprų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 06, 21:04)
mergaitės, sakykit, kokį kvapą turi Guerlain Lingerie De Peau, ar labai stiprų?  g.gif

nu as kazkaip isvis nejauciu kazkokio ipatingo kvapo g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 11 06, 22:05)
nu as kazkaip isvis nejauciu kazkokio ipatingo kvapo  g.gif

Nėra kad tokiais kaip stipriais kvepalais kvepėtų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 06, 20:04)
mergaitės, sakykit, kokį kvapą turi Guerlain Lingerie De Peau, ar labai stiprų?  g.gif

nėra jokio kvapo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 06, 22:16)
Nėra kad tokiais kaip stipriais kvepalais kvepėtų?  4u.gif

nu man tikrai ne schmoll.gif
o kodel pagalvojai, kad turetu kvepalais kvepet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 11 07, 13:29)
nu man tikrai ne  schmoll.gif
o kodel pagalvojai, kad turetu kvepalais kvepet? g.gif

man jaučiasi toks kažkoks specifinis, saldus kvapas, keista kad jum ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 11 07, 12:46)
man jaučiasi toks kažkoks specifinis, saldus kvapas, keista kad jum ne  g.gif

Specialiai nekvepinau, bet manau, kad užtepus ant veido jausčiau kvapą, o jo nėra.
Atsakyti
labas vakaras, kaip suprantu naudojanciu veido kremu sios kosmetikos nera? siuo metu mastau isigyti krema veidui, bet neapsisprendziu kurios firmos pirkti, tad noreciau isgirsti kokiu komentaru ar atsiliepinu? 4u.gif
Atsakyti
as naudojau sios firmos aqua day -patiko. dar naudojau succes linijos-tas siek tiek per sunkus tuo metu buvo,bet dabar jau noreciau ji naudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 11 07, 08:34)
nėra jokio kvapo schmoll.gif

o man jauciasi kvapas,toks geliu ax.gif smile.gif
Atsakyti
Labai noreciau atsiliepimu apie kauke Guerlain super aqua .. mano oda labai sausa, ar gerai padrekintu? bigsmile.gif kokia kaina pas mus Lietuvoj? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 27, 21:34)
Labai noreciau atsiliepimu apie kauke Guerlain super aqua .. mano oda labai sausa, ar gerai padrekintu? bigsmile.gif kokia kaina pas mus Lietuvoj? 4u.gif



Va sita mane irgi domina. Pati nebandziau, bet kiek skaiciau atsiliepimus, tai apie visa sita linija pagrinde gerai atsiliepia. Man atrodo ir SM kazkas sia kauke gyre, kaip itin gerai drekinancia.
Atsakyti