Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas 4500Lt

Senosios temos

8-oji tema
9-oji tema
10-oji tema
11-oji tema
12-oji tema
13-oji tema

14 tema cia: http://www.supermama...howtopic=621409
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 25 rugsėjo 2010 - 08:52
Nauji namuciai thumbup.gif drinks_cheers.gif

Blogyte,musu nosiu is priekio braizas panasus biggrin.gif Matyt Jankuno ranka eina ant vieno modelio g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maat`e @ 2010 09 25, 21:12)
Nauji namuciai thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Blogyte,musu nosiu is priekio braizas panasus biggrin.gif  Matyt Jankuno ranka eina ant vieno modelio g.gif  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif uztat is profilio dabar fotkintis ir prie zmoniu stoveti labai smagu biggrin.gif o priekis pasikeis dar smile.gif
Atsakyti
Maate, nosyte matosi daili, tik dar patinusi smile.gif
ateniuxx, tai visai gerai atrodai po tiek laiko thumbup.gif labai geras rezultatas turetu buti! smile.gif

Sveikateles Desert vaikuciui!!

As irgi idejau savo nosyte ir manau, kad noresiu korekcijos, nes kazkaip nesusiguli man ta nosyte.. Beja, norejau paklausti kiek laiko jums nosyte skauda lieciant ir pvz man desine puse dar aptirpusi..Nezinau ar normalu..nors 4.5 men. gal nera labai daug gijimui
Atsakyti
QUOTE(ateniuxxx @ 2010 09 25, 08:33)
na jei jau siaurino,tai tikrai jau neliks toks pat,taigi siaurinais ne platinais,atitins,taigi turi atitinti mes tas nosis mazinome ,o nedidinome mirksiukas.gif

Dar nesiaurino blush2.gif Kadangi darbe ssudetinga situacija, tai galiu istrukti tik lapkricio pradzioj.. Bet ryt zinosiu tikslia data. Na, kad siauriau bus tai taip, bet man noretusi radikalaus pokycio ir taip iki galo nesupratau, ar tai imanoma ar ne.. V.J. pasake, geriau nei yra bus, bet viska matysiu OP metu sad.gif
Papildyta:
Blogyte, mano akimis, tobula nosyte wink.gif
Proud mommy, na matosi , kad galiukas kiek "uzkeltas", bet bent V.J. man sake, kad nosis keiciasi net iki 1,5 metu.
Atsakyti
Vajetau, Proud_Mommy, tikrai tikrai nesidaryciau antros korekcijos su tavo nosyte. Gal ji nera ideali, taciau palyginus su originalu nera ka lyginti.

Blogyte ir Maate - saunios nosytes is profilio - o is priekio patinimas minimalus matosi bet tikrai nuslugs. As jau 4 men po ir vis dar matau patinima ypatingai siltomis dienomis.


Atsakyti
Matte grazi nosyte,tik tiek dar patinusi,bet pati forma tai lb grazi smile.gif ,atslugs patinimas bus thumbup.gif Blogyte tai labai pakeite nosyte nauja thumbup.gif O man tai tas patinimas nervoja ties kaulu,galas tai galas,bet as matau,kad vis sudiena man leidziasi tas patinimas,man atrodo ,kad kaulas greiciau ir atsileidzia negu pats galiukas patines g.gif ar taip ar klystu?
Atsakyti
Proud Mommy,nesuprantu kodel tu galvoji apie papildoma op g.gif ,taigi dar tik tiek laiko tepraejo,ta nosis keisis gi daug kartu,tu tik nekalbek nesamoniu,gali galvoti po metu mazdaug kai jau pastovus rezultatas,vienems greiciau ta nosis susiformuoja,kitiems ilgesnio laiko reikia. Tau net niekas nedarys dabar kol nepraeis metai ar daugiau.Grazi ta nosis ypac kur dvi paskutines tai ideli,na pirmoje foto tai siek tiek matosi tas kumpumas,bet nemanau,kad nesileis dar.
Atsakyti
Aciu merginos uz gerus zodzius, tikrai esu patenkinta tuo ka V.J.padare ax.gif kantriai laukiu kada patinimas nulsugs smile.gif


QUOTE(ateniuxxx @ 2010 09 26, 16:20)
Proud Mommy,nesuprantu kodel tu galvoji apie papildoma op g.gif ,taigi dar tik tiek laiko tepraejo,ta nosis keisis gi daug kartu,tu tik nekalbek nesamoniu,gali galvoti po metu mazdaug kai jau pastovus rezultatas,vienems greiciau ta nosis susiformuoja,kitiems ilgesnio laiko reikia. Tau net niekas nedarys dabar kol nepraeis metai ar daugiau.Grazi ta nosis ypac kur dvi paskutines tai ideli,na pirmoje foto tai siek tiek matosi tas kumpumas,bet nemanau,kad nesileis dar.

drinks_cheers.gif su ateniuxxx zodziais, taip, kad Proud Mommy paziurek i foto pries, bet labai atidziai isiziurek ir paziurek kaip dabar atrodo nosiukas wub.gif dar tiek laiko nosytei susiguleti, taip kad kantrybes ir bus viskas thumbup.gif
Atsakyti
Proud Mommy, zinau apie ka tu kalbi, mane taip pat neramina tas pats dalykas, kaip ir tave, bet nezinau ar rysiuosi pakartotinei unsure.gif o jei padarys blogiau, tai negalesiu sau uz tai dovanoti. Na dabar bent jau mano nosis man asmeniskai tikrai geriau nei buvo, o kas gali zinoti kaip atrodys po antros op doh.gif

Mene biesina dar vienas dalykas, kai nuskele didele dali nosies kaulo, tas odos perteklius man nesamoningai nevalingai besisypsant susimeta i tokias baisias rauksles verysad.gif turiu pastoviai save kontroliuoti ir sypsotis tik lupomis, o ne visu veidu verysad.gif unsure.gif idomu, ar be manes dar kam nors taip yra?
Atsakyti
Merginos,aciu uz grazius zodzius 4u.gif
Atsakyti
Dolcevita,***** man tas pats,kiek pas mane po op atsirado rauksliu paakiuose sakes,kaip tik vakar studijavau,ziuriu galvoju tikrai sakes,ir naudoju kremukus gerus,galvoju ar is po vasaros,kad veidelis daug saules mate g.gif ,tai tikrai gali buti taip kaip tu sakai verysad.gif
Atsakyti