Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(zuikispuikis @ 2007 04 16, 10:19)
na as irgi vargau  doh.gif  su viduriais per nestuma, maitinima ir siaip dar ilga laika po to... bet dabar atradau arbata- salteksniu zieve, na net negalvojau kad gali taip laisvinti, apir apribojimus  nestuke.gif  neraso informaciniam lapelyje, tai as manau, kad geriau negu vaistukus- mano jau prie klizmuciu buvo priprates, nepadedavo
Tik beda kad tos arbatos paprastose vaistinese nera, as gavau tik akropolio eurovaistinej.
beje nei maisto ribojimas, ne ivandens gerimas, nei visi liaudiski patarimai man nepadedavo, bet si arbata tai  thumbup.gif


Bet šaltekšnio žievės, kaip senos lapų negalima vartoti pastoviai, nes galimi tuomet žarnyno kraujavimai, dėl dažnų skystų išmatų - skysčių ir mikroelemento kalio trūkumas, dėl to gali būti širdies ritmo sutrikimai. Prie šaltekšnio žievės efekto žarnynas taip pat pripranta - paskui tingi pats dirbti doh.gif O jei instrukcijoje neparašyta, kad nėščiosioms negalima, tai dar nereiškia, kad galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 04 17, 20:53)
Bet šaltekšnio žievės, kaip senos lapų negalima vartoti pastoviai, nes galimi tuomet žarnyno kraujavimai, dėl dažnų skystų išmatų - skysčių ir mikroelemento kalio trūkumas, dėl to gali būti širdies ritmo sutrikimai. Prie šaltekšnio žievės efekto žarnynas taip pat pripranta - paskui tingi pats dirbti  doh.gif  O jei instrukcijoje neparašyta, kad nėščiosioms negalima, tai dar nereiškia, kad galima  g.gif


joo, geriau vartot tai kur instrukcijoje parasyta, akd nescioms vartoti irgi galima. nes priesungu atveju tai gali but tyrimai nestumo kontraindikacijai nustatyt ir neatlikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viola28 @ 2007 04 17, 19:53)
Prie šaltekšnio žievės efekto žarnynas taip pat pripranta - paskui tingi pats dirbti  doh.gif  O jei instrukcijoje neparašyta, kad nėščiosioms negalima, tai dar nereiškia, kad galima  g.gif

va sito ir bijojau... verysad.gif g.gif verysad.gif
mano ir prie klizmuciu miklorax buvo priprates, ex....
Atsakyti
QUOTE(zuikispuikis @ 2007 04 19, 23:22)
va sito ir bijojau...  verysad.gif  g.gif  verysad.gif
mano ir prie klizmuciu miklorax buvo priprates, ex....


o man kazkaip mikrolax neveikia... nezinau ar turiu as kaip nors kitaip jas naudot, bet susisvirksciu turini ir nieko nevyksta... g.gif
Atsakyti
Vienai iš rugsėjinukių gydytoja pasiūlė kefyro ir pieno kokteilį. Jai pramušė iškart, už kokių 15-30 min. ax.gif
Atsakyti
Uzkietejus viduriams geriausias vaistas - kivi. TAciau ne visu nestukiu skrandis toks nepiktybinis, kaip mano, o magnio pagert tenka neabejotinai visoms. Tiek nuo Diasporal, tiek nuo Magne B6 zarnyno problemos susitvarke be jokios specialios mitybos.
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 04 21, 20:47)
o man kazkaip mikrolax neveikia... nezinau ar turiu as kaip nors kitaip jas naudot, bet susisvirksciu turini ir nieko nevyksta...  g.gif

kitaip naudot nereikia ax.gif ax.gif , bet pradzioj padedavo, o po to ir dvi susisvirkstus nieko nebudavo, man dar miltelius forlax buvo pasiule, na kiek minkstejo, bet velgi nzn kiek nescioms galima, ir dar tymbark slyvu sultis gerdavau litrais- jos visai skanios ir siek tiek naudos yra...
Atsakyti
QUOTE(pusnis @ 2006 01 24, 21:17)
Man visa neštumą viduriai buvo užkietėję ir sutrikęs virškinimas. tai aš gerdavau Senų lapų arbatą kai jau nebegalėdavau padaryti.......ir MezymForte kad geriau virškintų. Kiek žinau MezymForte nekenkia tad jį ir gerdavau.



Nei Mezimo nei Senos lapu nestumo metu vartoti nepatartina.. gal kazkuo naturalesniu iseitu pakoreaguot :mirksiukas:

- Pabandyki pasigaminti kokteiliuka: 1/2 stiklines kefyro + 1/2 stikines vandens +1 valgomas saukstas aliejaus, daugkam padeda:) Kokteiliuka reik isgert ryte nieko nevalgius ir tada dar kokia valanda nevalgyt.. Jis tiesiog suminkstina vidurius ir palengvina .. jokio viduriavimo nesukelia...
- Teigiamai veikia ir dziovintos figos, granatai, kiviai, morku salotos, ivaririu grudu koses rytais:)
- bananu, ryziu kvietiniu miltu kepiniu nevalgymas.

O vidurius uzkietejusius laikyt, tikrai ner gerai.. tai ka organizmas atrinko pasalinimui, reik jam padet likviduot :mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiausia: 22 balandžio 2007 - 18:38
QUOTE(jbs @ 2007 04 22, 09:48)
Uzkietejus viduriams geriausias vaistas - kivi. TAciau ne visu nestukiu skrandis toks nepiktybinis, kaip mano, o magnio pagert tenka neabejotinai visoms. Tiek nuo Diasporal, tiek nuo Magne B6 zarnyno problemos susitvarke be jokios specialios mitybos.


kivius jau keli menesiai pries pusrycius po 2-3 vartoju, bet be rezultatu smile.gif

man per kursus sake antroje nestumo puseje galima naudot hemoral zvakutes, bet kai pirkau vaistininke ispute akis sako jus sau? sakau taip. sako nepatartina jusu padetyje jas naudot... sakau man akusere leido. tai ji manes taip ir nesuprato...
na man tai jau skauda ten... nors dar ir nekraujuoja... tai stengiuosi vieninteliu efektyviu budu rusiska klizmute vaduotis nuo bedu...

beje tas duphalacas man tik vidurius baisiai ispucia, ne i zmones iseit...
Atsakyti
Pasiskaiciau as mergytes, jusu visu nuomones del mus visas cia esancia kamuojancia problema, taip ir nenusprendziau ka daryti, kad ja ispresti. Atrodo viena pataria viena, o kita tai paneigia ir siulo kita. Visai susimaisiau, o sprendimo ka daryti neturiu verysad.gif
Atsakyti
As nestuke.gif jau paskutines dienas. O beda sita kamuoja jau kokius 3 men. Blogai tai, kad man tuoj gimdos tonusas didejo nu uzkietejusiu viduriu.

Tai ko tik as neisbandziau. Pagrindinis mano principas - neapsistoti ties viena priemone, kad neatsibostu ir organizmas nepriprastu. Taigi pagrindiniai laisvintojai man virti burokeliai, mirkytos dziovintos slyvos, aviziniu dribsniu kose ryte i kuria dar prisidedu visko ko randu - razinu, linu, sezamu seklu, saulegrazu ir dar kokiu dziovintu vaisiu. Karts nuo karto jogurtas su geru saukstu uzplikytu selenu arba linu semenu. Kartais Aktivia pavartoju smile.gif Geriu ramuneliu arbatos daug. Kai labai blogai buna, pageriu kelis kart per diena alyvuogiu aliejaus uzsigerdama siltu vandenuku. Vengiu duonos, miltu patiekalu ir visko kuo seima megaujasi atsipalaiduodami (traskuciai, riesutukai, pica ar pan). Zodziu, laikausi dietos, ir kuo puikiausiai priaugu svori nestuke.gif mirksiukas.gif

Medikamentinem priemonem naudojuos tik "mirtinu" atveju. Man po ju dar sunkiau atsistatyt i normalu rezima.

Dar kazkur skaiciau, kad labai svarbu psichologiskai nusiteikti "tam reikalui" ir buti atsipalaidavus. Ir tikrai, pati pastebejau, kad kuo daugiau stengies, tuo maziau gaunasi. Taigi, relax mamytes tongue.gif
Atsakyti
Oi, aciu uz info! Ir man ta beda!

Buvau kaip laikrodis. Rytine kava ir i WC. Dabar pora dienu rimtam nesigauna, o jai taip, tai- akys kaktoj. Siaip super sveikai maitinuosi, jokiu bandeliu, picu. Darzoves, vaisiai, koses, seklos...Ir uzkieteje g.gif Tad daugiau ant tuscio skrandzio slyvu ismirkytu suval. Kelias dienas jau lyg ir geriau. Bet apie tai reikia mastyt pastoviai tongue.gif
Atsakyti