Įkraunama...
Įkraunama...

Vidurių užkietėjimas, nevirškinimas

QUOTE(eros @ 2006 01 23, 12:44)
Labutis  nestuke.gif Man nuo 22 sav. prasidejo viduriu uzketejimas, atrodo, kad skrandis nieko nevirskina visiskai. Noriu paklaust, kaip Jus kovojat su sia problema, ir ar tai nekenkia vaikiukui (nes visgi organizmas uzsitersia)




as asmeniskai valgau kiekviena diena sriubytes, kartais isgeriu slyvu sulciu ax.gif ir viskas normalizuojasi, gal pabandyk ir tu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2007 04 22, 08:48)
Uzkietejus viduriams geriausias vaistas - kivi. TAciau ne visu nestukiu skrandis toks nepiktybinis, kaip mano, o magnio pagert tenka neabejotinai visoms. Tiek nuo Diasporal, tiek nuo Magne B6 zarnyno problemos susitvarke be jokios specialios mitybos.



man nuo kiviu remuo sukyla, negaliu ju valgyti schmoll.gif , todel kazdiene sriubyte geriausia ir kolkas veiksmingiausia iseitis rolleyes.gif
Atsakyti
dabar jau slyvu metas,valgyk i sveikata ir nekietes.dar geras vaistas rauginto pieno"upas"gerimas,jis saldus ,ir greit savo "padaro"
Atsakyti
Visada turėjau problemą dėl kietų vidurių, o dabar paskutinėm savaitėm jie susitvarkė, tai negaliu atsidžiaugti blush2.gif gal, kad košių daugiau pradėjau valgyti, aišku ir vaisių 4u.gif pakramsnoju džiovintų abrikosų, jie padeda 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ir as nusprendziau pasidalinti savo patirtimi - atradimu del sios problemos. Turejau tikrai dideliu problemu su viduriu uzkietejimu, ko tik neisbandziau, o padejo man selenu dribsniai su pienu pusryciams - ir viskas susitvarke. Anksciau, valgydavau paprastas selenas saukstais ir vos ne stiklinemis, be rezultatas nulinis budavo, o dabar viskas thumbup.gif . Siulau pameginti, gal kam nors irgi pades.
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 07 27, 10:57)
gal, kad košių daugiau pradėjau valgyti, aišku ir vaisių  4u.gif pakramsnoju džiovintų abrikosų, jie padeda  4u.gif

valgau ir košių, ir džiovintų abrikosų, ir vaisių. ir vistiek eidama į wc niekada negaliu prognozuoti, kiek reikia teks ten kankintis doh.gif

reikės pamėginti tas sėlenas. kaži, su sausais pusryčiais galima ar tik su kokiu skysčiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2007 08 16, 18:24)
valgau ir košių, ir džiovintų abrikosų, ir vaisių. ir vistiek eidama į wc niekada negaliu prognozuoti, kiek reikia teks ten kankintis  doh.gif

reikės pamėginti tas sėlenas. kaži, su sausais pusryčiais galima ar tik su kokiu skysčiu? g.gif

manau, kad su bet kuo kas tau skanu, man geriausiai sėlenos su jogurtu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pagrindiniai 3 dalykai, kovojant su viduriu uzkietejimu yra: aktyvus gyvenimo budas (nes tada ir zarnyne neuzsistovi maistas), didelis skysciu vartojimas(apie 8 stiklines per diena) ir valgymas daug skaidulu turincio maisto, vaisiu, darzoviu. Zinoma, daug sunkiau kovoti su sia problema, kai esi nescia - tada sunkiau palaikyti aktyvuma. As taip pat siuo metu daug sedziu namie, ir manau, kad tai ne i gera. Todel prisiverciu bent pora kartu i diena iseiti pasivaikscioti bent iki parduotuves ir atgal - labai daznai man tai suveikia kaip laisvinamieji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lipgirl @ 2007 08 17, 12:10)
Pagrindiniai 3 dalykai, kovojant su viduriu uzkietejimu yra: aktyvus gyvenimo budas (nes tada ir zarnyne neuzsistovi maistas), didelis skysciu vartojimas(apie 8 stiklines per diena) ir valgymas daug skaidulu turincio maisto, vaisiu, darzoviu. Zinoma, daug sunkiau kovoti su sia problema, kai esi nescia - tada sunkiau palaikyti aktyvuma. As taip pat siuo metu daug sedziu namie, ir manau, kad tai ne i gera. Todel prisiverciu bent pora kartu i diena iseiti pasivaikscioti bent iki parduotuves ir atgal - labai daznai man tai suveikia kaip laisvinamieji biggrin.gif



Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios verysad.gif Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 13:36)
Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios  verysad.gif  Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda  g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi  schmoll.gif

labutis,visom ta pati beda kankina. bigsmile.gif as taip pat kankinausi bet man nepadejo niekas ir tikrai daug vaikstau nors tam jegu ner nestuke.gif biggrin.gif jei kas padeda tai labai rukstis kyla verysad.gif as radau tokia arbata SENOS LAPAI bet ja gert reike su pertraukelem po 1puodeli dienoj,man dar gerai padeda kivei suvalgau is ryto po kelis tik kad paskiau rukstis kyla tongue.gif blink.gif lotuliukas.gif jei ne viena tai kita o isgeriu arbatos ir viskas thumbup.gif gal kam pades sekmes pilvukams jusu 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif man irgi viduriu uzkietejimas,tai pradejau gerti LEPICOL,tai labai padeda,gal ir is jusu kuri nors vartojat ji,nes kaip man gydytojas pasake tai yra du preparatai 1.forlax 2.lepicol kuriuos galima vartoti nestuke.gif ,o visi kiti kur yra senos lapu tai nepatartina schmoll.gif ,o iki nestuke.gif geriau irgi visokius laisvinancius.organizmas toks jau mano ne koks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamane82 @ 2007 08 17, 12:36)
Vidurių užkietėjimas mane kankina nuo pat nėštumo pradžios  verysad.gif  Aktyvaus gyvenimo būdo dabar negaliu palaikyt, nes darbas sėdimas, o po darbo tik miego norisi ir dagiau nieko. Vaisių ir daržovių valgau daug. Vandens daug vartoju, bet nedrįstu sakyti, kad man padeda  g.gif Kartais varo į neviltį, nes pilvą skauda beveik nuolatos ir nežinai ar tai dėl vidurių, ar gimdoj kažkas dedasi  schmoll.gif


Gal geri vitaminus nesciosioms? Ju sudetyje yra mineralu, kurie sukelia visuriu uzkietejima.
Papildyta:
blush2.gif viduriu uzkietejima
Atsakyti
Sveikos,
Mane ši priblema pradėjo kankinti neseniai. 37 savaitę, kai pilvukas nusileido. Ir nepadada man jokios laisvinamosoios arbatos, nei piliulės ar miltukai. Buvau iki tokio lygio prisižaidus, kad klizmą teko statyti doh.gif
Dabar mėginsiu liaudiškas priemones, nes priešingu atveju tai tik nusišauti doh.gif
Atsakyti