Įkraunama...
Įkraunama...

“Tema apie meilę sau“

QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 11, 20:57)
Nesupratau kas noreta pasakyti...

Tai gal ir gerai, nes savo mėgstamais žaislais man kartais būna sunku dalintis cool.gif

QUOTE(arpos @ 2010 10 12, 08:24)
Tarkime geras draugas skęsta skolose, bet pats netinkamai tvarkosi, prašo skolinti, o apie savo klaidas nenori girdėti. Arba mama taikstosi mušama vyro, neklauso dukters patarimo skirtis (juk problemos tampa kaip ir bendros, kaip nepadėsi artimam,kai ji prašosi nakvynės?). Tik klausimas kokia ta pagalba turi būti?

Kažin ar už viso to noro padėti, už noro viską sutvarkyti taip, ''kaip turėtų būti'' nesislepia kaltės jausmas? Kad ir nesuvoktas.
4u.gif
Atsakyti

Kažin ar už viso to noro padėti, už noro viską sutvarkyti taip, ''kaip turėtų būti'' nesislepia kaltės jausmas? Kad ir nesuvoktas. 4u.gif
[/quote]
Greičiausiai TAIP. Jautiesi skolingas, ko pasekoje ir kaltas. Arba pranašumo jausmas - Aš galiu, aš aukojuosi. (pateikti pavyzdžiai neturi nieko bendro su manimi, tik teko stebėti aplinkoje).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arpos: 12 spalio 2010 - 12:52
QUOTE(arpos @ 2010 10 12, 14:46)

Greičiausiai TAIP. Jautiesi skolingas, ko pasekoje ir kaltas. Arba pranašumo jausmas - Aš galiu, aš aukojuosi. (pateikti pavyzdžiai neturi nieko bendro su manimi, tik teko stebėti aplinkoje).

V. Zeland sako, kad tai dvi pagrindinės žmonių bėdos- kaltės jausmas ir svarbumas. Ko pasekmė ir yra toks aplinkinių elgesys, koks pačios aprašytas.
Bet visa ta info yra laisvai prieinama, gali pasidomėti pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2010 10 12, 13:30)
Tai gal ir gerai, nes savo mėgstamais žaislais man kartais būna sunku dalintis  cool.gif


Tikrai taip, nes dabar jau ir nebesuzinosim...
biggrin.gif
Kalbant apie pagalba - vienas is pazystamu , kuris labai mane "myledamas" norejo man padeti , turbut ir dabar pakausi kasosi besistengdamas suprasti ka as turejau omeny sakydama -"Nori padeti? Pasitrauk ir netrugdyk.Tai didziausia tavo pagalba, kokia man gali suteikti esamu momentu"... lotuliukas.gif
ale ir ismintinga buvau kai buvau jaunesne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 12, 14:02)
Tikrai taip, nes dabar jau ir nebesuzinosim...
biggrin.gif
Kalbant apie pagalba - vienas is pazystamu , kuris labai mane "myledamas" norejo man padeti , turbut ir dabar pakausi kasosi besistengdamas  suprasti ka as turejau omeny sakydama -"Nori padeti? Pasitrauk ir netrugdyk.Tai didziausia tavo pagalba, kokia man gali suteikti esamu momentu"... lotuliukas.gif
ale ir ismintinga buvau kai buvau jaunesne  lotuliukas.gif


biggrin.gif Čia kaip iš multfilmo ,, gal pasaką pasekti, gal šieno po galva padėti".....
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 09, 15:30)
Aisku...tad jei protas vystomas, ar galima vystyti MEILE?

Ar tai vyksta neatsiejamai?

Meilės būseną galime patirti esant ramiam protui. Vystyti reikia ne protą (taip tik pasiklystame teorijų, apmąstymų labirintuose), o suvokimą (žinojimą). Nuraminus protą atsiveria širdis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 09, 16:30)
Aisku...tad jei protas vystomas, ar galima vystyti MEILE?

Ar tai vyksta neatsiejamai?

O kodėl gi vystant protą negalėtų vystytis meilė? Tik proto dėka mes galime suvokti, pažinti, išmokti, o širdis to pasekoje vis labiau jaučia, atsiveria meilei. Bent aš taip manyčiau... Nes nežinodamas, nesuprasdamas, nesuvokdamas gali daug ką jausti, tačiau nemokėsi to jausmo konstatuoti, nukreipti, gal teisingai išskleisti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis* @ 2010 10 18, 14:39)
O kodėl gi vystant protą negalėtų vystytis meilė? Tik proto dėka mes galime suvokti, pažinti, išmokti, o širdis to pasekoje vis labiau jaučia,  atsiveria meilei. Bent aš taip manyčiau... Nes nežinodamas, nesuprasdamas, nesuvokdamas gali daug ką jausti, tačiau nemokėsi to jausmo konstatuoti, nukreipti, gal teisingai išskleisti.  rolleyes.gif

Protas kaip įrankis šitam darbe. Jis, žinoma, reikalingas. Bet kartais jį reikia "išjungti" norint sąmoningai kažką pajusti. Kai galvoje knibžda begalės minčių iki meilės būsenos yra dar toli. Esant meilės būsenoj klausimai nebekyla, jaučiam ramybę, pilnatvę, būtį. Bent jau aš taip suprantu meilės būseną 4u.gif
Atsakyti
manau kaip vystyti meilę gražiai ir taikliai aprašė vanduo..
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2010 10 18, 15:56)
Protas kaip įrankis šitam darbe. Jis, žinoma, reikalingas. Bet kartais jį reikia "išjungti" norint sąmoningai kažką pajusti. Kai galvoje knibžda begalės minčių iki meilės būsenos yra dar toli. Esant meilės būsenoj klausimai nebekyla, jaučiam ramybę, pilnatvę, būtį. Bent jau aš taip suprantu meilės būseną  4u.gif



Kristaline, judrios mintys dar ne protas:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2010 10 19, 00:10)
Kristaline, judrios mintys dar ne protas:)

O tai kas tada? Gal mintys nepriklauso protui? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 19 spalio 2010 - 12:52
QUOTE(Kristaline @ 2010 10 19, 13:42)
O tai kas tada? Gal mintys nepriklauso protui? smile.gif


Taip saulele, mintys kaip ir vaikai, jie is musu, bet ne mes, mums nepriklauso:)
Atsakyti