Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo išvarža

QUOTE(pinciuke @ 2006 08 26, 21:58)
galiu atsiusti foto, bet dar nemoku ideti...    4u.gif

Siųsk į elektroninį paštą bigsmile.gif
Atsakyti
mankstos cia:

user posted image
user posted image
user posted image
Atsiprasau del nuotraukyciu kokybes....
Sekmes mankstinantis!
Papildyta:
kodel jos tokios mazos????


Papildyta:
My Webpage
Papildyta:
pasiziurek pati...
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2006 08 26, 22:51)
mankstos cia:

pasiziurek pati...

Ačiū,pinciuke wub.gif Atidžiai išnagrinėsiu nuotraukas.Ir man tas labai aktualu ax.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti tu, kurie daresi stuburo disko isvarzos operacija - po kiek laiko po operacijos pradejote eiti i darba?
Atsakyti
QUOTE(Heta @ 2006 07 28, 19:36)
Buvau ir tuos vadinamuos laužimuos,bet man tik trumpam pagerėjo ir vėl buvo tas pats.O Kaune(nors dabar jis Rygoj dirba)tai net nežinau kaip pavadinti,lyg osteopatas,bet jis nelaužo.
O tu kokius pratimus darai,tempimo?



As buvau pas ta osteopata, Arturas Jasinskas, jei jis butu Lietuvoj, nesvarbu kokiame mieste, varyciau pas ji pirmu taikymu. O gal kas daugiau apie ji zinote? Kur jis ten rygoje?
Atsakyti
mankstos nugarytei:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pinciuke @ 2006 09 03, 11:46)
mankstos nugarytei:

user posted image


Man raso:
user poster image

ir nieko nerodo g.gif
Atsakyti
ojojoi doh.gif kiek turiu problemų su ta stuburo išvarža, operacija paskirta spalio 4 dieną, bet dar galvoju. Nenoriu, nenoriu, nenoriu, bijau, bijau, bijau...
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2006 08 26, 15:19)
Sakė reikia daryt magnetinį rezonansą, kad tiksliai būtų galima nustatyti ar išvarža nauja, ar praėjusios operacijos metu neviską pašalino.Paprastos kompiuterinės tomografijos išvada-išvarža toje pačioje vietoje  verysad.gif


tai tikras siaubas, kad ne viską pašaliono ir pooperacinis laikotarpisw ir vėkl skausmai.
aš neseniai susipažinau su viena moterimia, kuriai operavo disko išvarža, tai jai po operacijos neilgai trukus atsirado išvarža kitoje vietoje ir dabar kenčia dar didesnius ksuasmus negu prieš tai. tai ji ir sako ,kol žmogus paeina ir šiaip ne taip iškenčia skausmus, geriau nesioperuoti.
Atsakyti
Galite užmesti aki čia, www.pilates-studija.lt ne apie išvaržas, bet manau sveikas stuburas į tema.
Atsakyti
QUOTE(monika3 @ 2006 09 17, 14:28)
Galite užmesti aki čia, www.pilates-studija.lt  ne apie išvaržas, bet manau sveikas stuburas į tema.

Užmečiau ax.gif Ta pati nuoroda, kaip ir temose apie jogą ir pilatesą ax.gif Įdomu, kam g.gif Gal reklama? tongue.gif
P.s. Lankiau pilatesą, jogą - tikrai puikūs pratimai (asanos), turintiems problemų su stuburu. Tarp kitko, tie patys ir Pinciuke pasiūlytieji paveikslėliuose - AČIŪ, PINCIUKE smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bezdžionė: 19 rugsėjo 2006 - 12:56
sveikos,as irgi isiterpsiu del isvarzu. mano teciui 4 ruosiasi daryti operacija ir nieko nepadeda kap skauda taip skauna po 1opercijos nepaejo be lazdos ir taip iki siol.neskubekit operuotis, beto mano tetai 2 isvarzos gulejo jau ant lovos tai ji pries 6metus daresi akupuktura ir iki siol neskauda ji net is klaipedos atvaziavo i kauna.pas mane tai ant ribos isvarza bet as zadu eiti pas ta gyd.kur daro akupunktura-10 seansu 300lt.ka domina stai adresas PAKRASCIO 9 konsultacija NEKAINUOJA.sekmes biggrin.gif
Atsakyti