Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbai - šedevrai

QUOTE(aaaita @ 2010 10 14, 14:49)
user posted image

darbelis atrodo grazus,tik gal reikejo kitur fotografuoti,ne zoleje,kad labiau matytus jos grozis...nes dabar dezute paskesta ir susilieja su zole... mirksiukas.gif
Atsakyti
Dziuga.../kiekvienas burbuliukas savaip grazus...nu bet elnias wub.gif
Papildyta:
QUOTE(kristule666 @ 2010 10 14, 14:07)
Na ir aš ikeliu savo baigtą darbuką. Nieko ypatingo, bet pridažiau daug...Sakykit gal ko trūksta biggrin.gif

Sioks toks patarimukas, gal pravers...zmones meta seseli-man jo pas tave truksta, tokie sterilus...idek 2 skaiciukus, turi pagaut apie ka as cia...o visumoj grazu ir tas smuiko raktas vietoj thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus, kazka darysiu dar, man irgi truksta ar skaiciuku ar taskiukau, mastysiu ir taisysiu 4u.gif
Atsakyti
Idėja ne mano, bet leidimas gautas biggrin.gif
Sušąlusi vazauser posted image
Atsakyti
Bus_ka bigsmile.gif , ar pirstukai sveiki
Graziai pavyko taure aprengt thumbup.gif
Atsakyti
Sobieska, viskas ciki su visom kūno dalim lotuliukas.gif , tiksliai sekiau nurodymus dėl darbo saugos drinks_cheers.gif AČIU 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus_ka: 14 spalio 2010 - 20:10
Jennifer - kokį laką naudoji, tiesioginima lietimuisi su maistu??? Aš visur ieškau, bet niekur neužmatau...Artmanijoj tai tokio net nežino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2010 10 14, 18:18)

Džiuga, kokie mieli Kalėdų šaukliukai thumbup.gif
Ir labai labai gražiai "apsnigai" burbulus. drinks_cheers.gif

Išduok paslaptį - čia koks "sniegas"?
Atsakyti
QUOTE(aistullka @ 2010 10 15, 08:02)
Jennifer - kokį laką naudoji, tiesioginima lietimuisi su maistu??? Aš visur ieškau, bet niekur neužmatau...Artmanijoj tai tokio net nežino smile.gif

Bėgu rašyti į až, kad neteršti temos mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=bus_ka,2010 10 14, 20:01]
Idėja ne mano, bet leidimas gautas biggrin.gif
Sušąlusi vaza


Ogogo bigsmile.gif . Iš pirmo žvilgsnio pamačius pagalvojau :"O, sobieska "persiorentavo" biggrin.gif mirksiukas.gif .
Labai puikiai išnaudotas leidimas thumbup.gif 4u.gif . Gražuuuuuu wub.gif
Atsakyti
Aš tai gal trinktelta, bet nematau jokių čia ginčų, ar jau pratrynė juos?

QUOTE(aistullka @ 2010 10 14, 12:49)
aš kadangi nebijau jokios kritikos, priimu visokią nuomonę (dažnai ji net padeda tolesniuose darbuose), tai atnešu dar keletą savo darbukų, kurie daryti tikrai nesenai..tik čia nesirodžiau dar  ax.gif

drinks_cheers.gif tikrai pradžioje kažkaip būna nemalonu, bet gi galima iš kritikos išpešt naudos - padeda vėliau smile.gif
Labai dailūs mieli darbeliai, juos jau esu mačius pas tave temoj wub.gif

QUOTE(aistullka @ 2010 10 14, 13:19)
Jennifer - servetėlinės vidus dažytas  4u.gif  tik labai švelnia gelsva spalva...
šiaip nemėgstu palikti nedekoruoto vidaus...nebent tai liečiasi su maistu...

O man labai gražu, kad atrodo kaip neliestas medis... smile.gif

QUOTE(aaaita @ 2010 10 14, 13:21)
bet kritika priimu  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Visų pirma man abu darbeliai kažkaip netvarkingi atrodo, lakuota ko gero nenaudojant švitrinio, nes paviršius toks nelygus (tep lep)...
Gal gyvai ir gražiau... 4u.gif
Tikrai drugys netinka - jis per didelis ir stilistiškai jis nesiderina prie pievos, ir prie geltonų mažų drugelių. Jei jis būtų daugiau mažiau vienspalvis tai dar ok būtų. Tos rausvos gėlės dangaus fone irgi man nelabai suprantamos. Jos nesiderina prie pievos. Mano manymu, panaudotų elementų būtų pakakę dviems dėžutėms, per daug visko pridėta į vieną.
Pirmos nekomentuosiu, nes ir taip merginos jau rašė apie spalvas ir kita.
Bet noriu pagirti, kad nemažai pridėta rankos - ne tik servetėlių klijavimas. smile.gif
QUOTE(Radigo @ 2010 10 14, 14:32)

Negalima cituoti nuotraukų šioje temoje, moderatorei tenka taisyti tokius postus, dalinti įspėjimus. Šioje temoje reikia taupyti vietą, todėl komentuojama be nuotraukų citavimo. 4u.gif
Atsakyti
Sobieska as fanatike Tavo darbu 4u.gif ...kiekvienas darbas savaip grazus, o jau spalvu pojutis...su juo tik gimstama...raktine...kazkas nerealaus
Atsakyti