Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

user posted image

Klinikos ir chirurgai

Vilnius
Grožio terapijos ir chirurgijos klinika (D. Radzevičius) 5000 - 10 000 lt
Valakupių plastinės chirurgijos klinika (K. Vitkus) 10 000 - 14 000 lt.
GK klinika Baltijos-Amerikos klinika (R. Vaičiūnas)

Kaunas
Plastinės chirurgijos centras (S. Vikšraitis, T. Aštrauskas) 3000 - 7600 lt
Estetinės chirurgijos centras ( Norkai) 2500 - 6500 lt
Grožio chirurgija (V. Kaikaris)

Klaipėda
Plastikos chirurgas V. Jankūnas 4800Lt

Senosios temos

8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
Atsakyti
Sveikutės !
Na matau naujus namus turime, labai jau greitai pripildom temas savo galvelių skausmais blush2.gif ką gi, įkėliau ir aš savo foto, labai laukiu komentarų, vis tiek daugiau akių geriau mato, nes aš pati tai veidrody lyg gražesnį variantą matau, negu nuotraukose, čia gal organizmas išskiria hormonus, slopinančius blogas mintis ir netobulus vaizdus lotuliukas.gif kaip ir mamytės pamiršta visus skausmus, vos savo vaikelį pamato ax.gif dabar 13 d. po op... bet juk dar mažės nosiukas? as ta viltim dar gyvenu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bruknė*: 16 lapkričio 2010 - 15:23
Brukne, stulbinantis pasikeitimas tavo wub.gif nosyte su laiku dar padailes 4u.gif
Papildyta:
Otina, tikrai nera ko pergyventi. Tikrai isivaizdavau blogiau smile.gif Palyginus tikrai gerai atrodai mirksiukas.gif Juk tiek mazai laiko praejo! smile.gif
Atsakyti
Brukne,pas ka dareisi?Nerealus rezultatas,simta kartu geriau,kaip jums tinka!Kitas zmogus visiskai 4u.gif

Otina Irgi neturiu zodziu wub.gif Grozis tikras..Ir man keistai nuskambejo,kai sakei,kad galiukas smailas atrodo..Iskart supratau,geras zenklas 4u.gif Patikek,beveik visos skundesi bulviniu galiuku..Garantuoju,bus super po kazkiek laiko..

Nuostabus abieju mergyciu rezultatai 4u.gif

Atsakyti
labai ačiū už gražius žodžius smile.gif dariausi pas V.J.... pati matau, kad ta viena pusė (kairioji šnervė) pas mane ir liks tokia labiau išsikišus, bet ant mano buvusios nosies tai labai jau ryškiai matės, dabar vis tiek daug gražiau smile.gif
Atsakyti
[quote=*Bruknė*,2010 11 16, 20:12]
labai ačiū už gražius žodžius smile.gif dariausi pas V.J.... pati matau, kad ta viena pusė (kairioji šnervė) pas mane ir liks tokia labiau išsikišus, bet ant mano buvusios nosies tai labai jau ryškiai matės, dabar vis tiek daug gražiau smile.gif

Matosi teigiamas pasikeitimas 4u.gif , is priekio dailiai atrodo, is profilio primena mano nosi iskart po op,kai buvo viskas normalu, o kaip bus po menesio, ziuresi. Svelniai riesta tau padare, kaip ir man, bet man po menesio kaulas tiek nusedo, kas pasidare ziauriai riesta. O siaip kolkas viskas grazu mirksiukas.gif
Papildyta:
OTINA, pasikeitimas is priekio lb lb ryskus ir matosi, kad gerokai susiaurino nosyte 4u.gif dbr jau neblogai atrodo, o kai nueis patinimas bus isvis liuks thumbup.gif O is profilio ir siaip pas tave buvo neblogai - nueme nedidele kuprele ir viskas, todel ryskiausiai matosi priekio pasikeitimas i teigiama puse mirksiukas.gif
Atsakyti
Otina, dar tik savaitė laiko, o jau nosytė gražiai atrodo 4u.gif pamatysi nuslūgs viskas ir bus thumbup.gif be to man atrodo tu nesi į patinimus linkus, o tai yra labai gerai, rezultatai matysis žymiai greičiau, nei kai kurioms iš mūsų biggrin.gif

*Bruknė*, pamenu kai rašei, kad lyg į mano nosytę bus tavoji panaši, tai labai jau smalsu buvo pamatyti biggrin.gif na tikrai panaši smile.gif net ir į tavo priekį žiūrėdama matau panašumų (net panašiai patinę smile.gif ) tikrai labai gražus VJ darbas 4u.gif kitaip ir negalėčiau pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz palaikyma aciuks.gif Pati nemaniau kad taip supanikuosiu, bet kai tas pasikeitimas tikrai pakankamai ryskus tai galbut sunku ir priprasti. Tikiuosi viskas keisis i geraja puse ir kuo greiciau...
Pasirodo nesu linkusi i tinima, tinimas uzejo trecia diena gal po op ir kokia penkta jau nelabai kas matesi, todel baisu, kad nenuslugtu per daug, t.y. kad nugarele ir galiukas nebutu pernelyg siauri palyginus su mano nemazom snervem, su kuriom chirurgas nieko negalejo padaryti. Man baisiausia, kad atrodys nenaturaliai, pvz. kaip kokiai Tyra'i Banks... Nu ten tragedija kazkokia, mano nuomone ( http://www.buddytv.c...ow-to-7121.aspx )
Atsakyti
Otina, mano akimis, kaip po tiek mazai laiko - visai neprastai atrodai tikiuosi, kad kvepavimas susitvarkys kuo greiciau, nes man buvo pats didziausias diskomfortas po op - kad negalejau kvepuoti per nosi

Jau kelios dienos pastebiu, kad nosis vis maziau uzgulta, o ir krapstuku maziau sunaudoju, kvapus lyg labiau jausti pradejau oi, kaip butu gerai, kad viskas atsistatytu i pradine bukle .

mergaites, reikia pabaigti ana tema, tam kad ja uzdarytu, gal kas zinute kokia parasytu, as jau parasiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nergie @ 2010 11 16, 01:05)
Sveikos  4u.gif
aš kaip ir Elin planuoju pakartotinę OP (gaila neturiu galimybės pamatyti jos dabartinės nosytės), bet daugelis rašot, kad pakartotinė sudėtingesnė  doh.gif jau ir taip paskaičius jūsų išgyvenimus, man grįžo visi baisūs prisiminimai...iš visos OP baisiausias dalykas tai tie tvarsčiai nosyje pirmą naktį  unsure.gif man kažkokia fobija, kai reikia kvėpuoti tik per burną, atrodo tuoj uždusiu  doh.gif
ar yra mergaičių, kurios darėsi pakartotines? O kas ir nesidarė, gal žinot kodėl antrinės sudėtingesnės? Čia gal dėl randelių?  unsure.gif


Man irgi tvarsciai nosyje ir ju isemimas buvo pats baisiausias dalykas, kuri vis dar pamenu doh.gif Ir dar, chirurgo apsilankymas musu palatoje pirma diena su posakiu - Na ka, mano grazuoles!? doh.gif O veideliai visu sutine ir melyni doh.gif blink.gif Visa kita kaip ir uzsimirso, nes zinojau, kad toji nosis, kuri po gipsu, vistiek geriau atrodys nei pries tai.... O gavosi - geriau nei buvo, bet vistiek blogai schmoll.gif


QUOTE(Desert @ 2010 11 16, 01:48)
nergie, tvarsciai nosyje tikrai ne pats baisiausias dalykas, labai trumpai su jais buni, zinai pati, palyginus kiek nervu kainuoja tas rezultato laukimas, tvarsciai - smulkmena  irnesakyk.gif


Mano atveju tai buvo paaats baisiausias dalykas, o ypac, kai sesele neeme pinigu ir po to nesugebejo per 2 valandas iskviesta ateit doh.gif Maniau numirsiu is skausmo, jau ruosiausi skambint pagalbos telefonu su dramblio asarom verysad.gif Iskeikiau viska, kas aplink judejo, o atsistot neturejau jegu... doh.gif
Niekada daugiau nesiryzciau tokiu OP daryti viesoje istaigoje! Tik PRIVACIAI!!!
Atsakyti
Labai noreciau pamatyti jusu nuotraukytes pries ir po OP ir tokiu budu dalyvauti siame forume... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiste: 16 lapkričio 2010 - 23:57
QUOTE(Kiste @ 2010 11 16, 22:57)
Labai noreciau pamatyti jusu nuotraukytes pries ir po OP ir tokiu budu dalyvauti siame forume... ax.gif

ne tu viena noretum blush2.gif verysad.gif

Begu toliau skaityt praeitu temu , atsiliepimus apie daktariukscius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xtinna @ 2010 11 16, 17:18)
Labas  - ne visos liko patenkintos jo darbu. Man nepatiko kaip jis padailino man nosyte, padare ja per daug riesta ir nelygias snerves.  schmoll.gif  Eisiu rytoj pas ji kalbetis, paskui parasysiu, ka sake mano atveju  g.gif

Dabar kiek zinau, jo kaina pilnos korekcijos yra 5000 Lt. Nera pas ji dideliu eiliu.

hm g.gif bet kiek skaiciau praeita temute kitoms lyg ir graziai padares yra nosiukus ? blush2.gif

Tik skaitant apie jusu pagrazintas nosytes labai sunku issirinkti pas ka eit kaip nematai kaip buvo pries ir po doh.gif
Atsakyti