Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(foox @ 2011 01 18, 11:28)

dėl pašteto, tai tiesą pasakius ten nelabai ir jaučiasi kepenys, nes iš mėsos dedasi 150g. rūkytos šoninės, 500g. nerūkytos šoninės (liesesnės), 500g. vištų kepenėlių.... tai visumoje gaunasi geras skonis, pvz., mano vyrui nuo paštetų rūgštys kyla, o nuo šio nieko nebuvo  mirksiukas.gif

Sugundei smile.gif Reikes gryzus is darbo pasiziuret kaip ten kas darosi,nes kai nelabai as ju megeja,tai net neziurejau.Skamba skaniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2011 01 17, 10:57)
Aš savaitgalį gaminau vištieną su abrikosų įdaru. Įdaras man patiko, tik baziliką dėjau džiovintą (reiks kada vasarą pabandytiir su šviežiu), ir vietoj parmezano dėjau 'Džiugą'. Gavosi tokie ohoho paršiukai biggrin.gif Bet skysčio iš jų kepimo metu labai nedaug ištekėjo, užtat valgant buvo kiek sausoka. Ir pačią filę prieš vyniojant neprošal būti pabarstyti kokiais prieskoniais, pvz., tais pačiais bazilikais ir pipirais.


Aš tai visad Džiugą vietoj parmezano dedu, o čia ne tas pats? g.gif Nesu sūrių žinovė, bet kažkuriam patiekalui pirkau parmezaną (buvo parašyta ant etiketės, kad "parmezanas"), tai skonis man pasirodė lygiai toks pat kaip Džiugo smile.gif Tai po to karto nusprendžiau, kad Džiugas ir yra parmezanas biggrin.gif Tikras dar ir brangiau kainuoja, nors ir Džiugas visai nepigus unsure.gif

Vakar kepiau sausio keksiukus, man kaip ir daugeliui patiko thumbup.gif Bet žinokit, kaip čia siūlė kepti tiesiog popierinėse formelėse, niekam nerekomenduoju. Liko tešlos, tai 4 keksiukus nusprendžiau kartu iškept popieriukuose, nes gaila buvo dar pusvalandį orkaitę kaitint dėl jų. Tai va, ne keksiukai išėjo, o blyneliai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanika @ 2011 01 18, 13:56)
Aš tai visad Džiugą vietoj parmezano dedu, o čia ne tas pats?  g.gif Nesu sūrių žinovė, bet kažkuriam patiekalui pirkau parmezaną (buvo parašyta ant etiketės, kad "parmezanas"), tai skonis man pasirodė lygiai toks pat kaip Džiugo  smile.gif Tai po to karto nusprendžiau, kad Džiugas ir yra parmezanas  biggrin.gif Tikras dar ir brangiau kainuoja, nors ir Džiugas visai nepigus  unsure.gif


Džiugas ir yra parmezano tipo sūris mirksiukas.gif čia plačiau apie parmezaną 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinuhas: 18 sausio 2011 - 14:41
QUOTE(Zaveriukste @ 2011 01 18, 11:07)
chm, cia jie 3 rusiu: Italiskas, Su grudetosiomis garstyciomis ir Klasikinis  g.gif  pasirink kokio noretum tai parasysiu receptuka, nes visu 3 tai tingiu kopijuot  ax.gif

Niekad nesu gaminusi majonezo namie, tai nelebai įsivazduoju kokio jie skonio būna ax.gif Savo nuožiūra kurį nors, kuris lengviau gaminamas, paprastesnių produktų reikalaujantis, tinkantis kadienai. Didelis ačiū
Atsakyti
man taip pat kazkada nepavyko iskepti keksiuku be formeles schmoll.gif
va ir Beata kazkada bloge minejo,kad tikrai neina taip ju iskepti,na bet saunu,kad kazkam taip eina mirksiukas.gif

o va idomu kiek laiko galima laikyti saldytuve ta savo gamybos majoneza? g.gif

beje,siandien viriau poru sriuba tai laaabai laaabai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2011 01 18, 15:02)
man taip pat kazkada nepavyko iskepti keksiuku be formeles schmoll.gif
va ir Beata kazkada  bloge minejo,kad tikrai neina taip ju iskepti,na bet saunu,kad kazkam taip eina  mirksiukas.gif


beje,siandien viriau poru sriuba tai laaabai laaabai  wub.gif  thumbup.gif

Aš kepiau Beatos bananinius keksiukus be formelių, dėjau tris popieriukus, viskas kuo puikiausiai gavosi thumbup.gif

Aš į šitą bulvienę dar brokolį įdėjau, irgi labai liuks gavosi.
Atsakyti
pasirodau savo majonezą, gamintą pagal Beatą, 2 knyga, su grūdėtomis garstyčiomis

user posted image

gal nelabai išvaizda... bet skanus
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2011 01 18, 15:31)
gal nelabai išvaizda... bet skanus

isvaizda kaip majonezo mirksiukas.gif
svarbu,kad skanus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanika @ 2011 01 18, 15:56)
Vakar kepiau sausio keksiukus, man kaip ir daugeliui patiko thumbup.gif Bet žinokit, kaip čia siūlė kepti tiesiog popierinėse formelėse, niekam nerekomenduoju. Liko tešlos, tai 4 keksiukus nusprendžiau kartu iškept popieriukuose, nes gaila buvo dar pusvalandį orkaitę kaitint dėl jų. Tai va, ne keksiukai išėjo, o blyneliai  doh.gif  biggrin.gif


Gal jus per daug teslos pridejote? Arba ne is karto kepete (tada formeles sudreksta). 2 metus taip kepu (nors ir turiu metalines formas), mini keksiuku vienu metu iskepu apie 40-50, kai tuo tarpu su forma gautusi daug maziau.
Atsakyti
Beate savo saldžiuose kepiniuose (pvz. tiramisu, baltojo sokolado tortas ir kt.) naudoja zalius kiausinio baltymus kremui, man kazkaip tai nepriimtina doh.gif kaži, jei jų į kremą neįdėčiau, ar labai nukentėtų skonis g.gif
o gal galima tuos baltymus kažkuo kitu pakeisti?
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 01 18, 18:51)
Beate savo saldžiuose kepiniuose (pvz. tiramisu, baltojo sokolado tortas ir kt.) naudoja zalius kiausinio baltymus kremui, man kazkaip tai nepriimtina doh.gif kaži, jei jų į kremą neįdėčiau, ar labai nukentėtų skonis  g.gif
o gal galima tuos baltymus kažkuo kitu pakeisti?

Tiramisu skonis tikrai, manau, nenukentės - juk jokio skonio tie baltymai neturi, gal purumo sluoksniui priduoda, turėtų puikiai pavykti ir be baltymų.

Vakarienei kepėm vištienos lazdeles. Kai kažkada kepiau pirmą kartą, nelabai sužavėjo, bet šiandien iškepė tooookios skanios, traškios, o viduj filė tokia sultinga... Prisidarėm bliūdą šviežių salotų, dar pakepėm tokio sūrio- viskas šauniai susigrojo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dagli @ 2011 01 18, 15:02)
o va idomu  kiek laiko galima laikyti saldytuve ta savo gamybos majoneza? g.gif

Aš irgi domėjausi, tai vienur rašo "iki savaitės", kitur - "griežtai suvalgyti per dvi dienas arba išmest". Kažko manau jau trečią dieną be malonumo valgyčiau, prisigalvočiau visko...
Papildyta:
Va radau išmanančio žmogaus nuomonę apie naminio majonezo laikymą:

Majonezas yra rūgštus, o rūgštis naikina salmoneles (kai, pvz., šaldytuve šaltis tik neleidžia joms daugintis). Rūgštis geriausiai veikia būdama kambario temperatūros, tad palikite pagamintą majonezą kambario temperatūroje kelioms valandoms, kad užmuštų visas negerovas.

Na, o paskui savaitę galima laikyti šaldytuve. Gali šiek tiek susisluoksniuoti aliejus, bet išmaišius l viskas bus tvarkoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 18 sausio 2011 - 19:55
Kokiu cia skoniu pridejot wub.gif As tai bulviene viriau,tai visai nieko ax.gif
O Beata planuoja isleist trecia knygute?Nezinot? g.gif
Atsakyti