Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsniai treniruokliai

[quote=Špokė,2011 03 04, 14:09]
o zanina koks tavo svoris? gal tau tereikia kokius 3-4 kg numest? biggrin.gif nes kai man reikėjo 29 kg tai yra ka mesti ir viskas labai greitai pajudejo žemyn...
Man siaip jau per pirma savaite buvo netekimu....
man dazniausiai iki 1 kg, bet pasitaike ir 1,5 kg
[/quote]
Sveikutes 4u.gif
Man taip pat reikia numesti nemazai, tai nuo sausio 24 jau pasiekiau siokiu tokiu rezultatu.Dieta mano apie 1100-1200 ir nuo 17h nieko nebevalgau, nes sportuodama prigeriu vandens tiek, kad valgyti nebesinori smile.gif
Man taip pat jau po pirmos savaites buvo rezultatas.
[/QUOTE] Spoke, o tau svoris po kazkurio laiko prdejo kristi maziau ir sunkiau?Zinau, kad blogai, jog rezultato noriu daug greciau nei galima, bet pavasari taip norisi buti graziai blush2.gif Nusipirkau vakar net korseta, kad pilva labiau sutrauktu blush2.gif
Papildyta:
[quote=ksem,2011 03 04, 15:12]
Sveikutes 4u.gif
Man taip pat reikia numesti nemazai, tai nuo sausio 24 jau pasiekiau siokiu tokiu rezultatu.Dieta mano apie 1100-1200 ir nuo 17h nieko nebevalgau, nes sportuodama prigeriu vandens tiek, kad valgyti nebesinori smile.gif
Man taip pat jau po pirmos savaites buvo rezultatas.
[/QUOTE] Spoke, o tau svoris po kazkurio laiko prdejo kristi maziau ir sunkiau?Zinau, kad blogai, jog rezultato noriu daug greciau nei galima, bet pavasari taip norisi buti graziai blush2.gif Nusipirkau vakar net korseta, kad pilva labiau sutrauktu blush2.gif
[/quote]
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2011 03 04, 14:09)
o zanina koks tavo svoris? gal tau tereikia kokius 3-4 kg numest? biggrin.gif nes kai man reikėjo 29 kg tai yra ka mesti ir viskas labai greitai pajudejo žemyn...
Man siaip jau per pirma savaite buvo netekimu....
man dazniausiai iki 1 kg, bet pasitaike ir 1,5 kg

Jo tiek ir noreciau numesti blush2.gif Sveriau 61.6, dabar pradejau sportuoti svoris soktelejo i virsu 1kg doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ksem @ 2011 03 04, 15:14)
Spoke, o tau svoris po kazkurio laiko prdejo kristi maziau ir sunkiau?Zinau, kad blogai, jog rezultato noriu daug greciau nei galima, bet pavasari taip norisi buti graziai blush2.gif


Aš pastebėjau, kad kai numetu 8 kg man apstoja kristi svoris, tai aš padarau arba gera apsivalgymo ir poilsio (t.y. nesportuoju visai) savaitgalį pvz penktad, šeštad ir sekmad, arba šį kartą užsitęsė net visą savaitę nes neturėjau treniruoklio... Tai sau nieko neriboju, valgau ko širdis geidžia ir kiek tik noriu! Tiek daug nebeprivalgau naturaliai, nes skrandis apsitraukęs ir porcijos jau natūraliai sumažėjo per pusę. Tai po šitų "pertraukų" vėl viskas labai gražiai pajuda iš vietos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(zanina @ 2011 03 04, 16:35)
Jo tiek ir noreciau numesti  blush2.gif  Sveriau 61.6, dabar pradejau sportuoti svoris soktelejo i virsu 1kg  doh.gif


Na tai jau čia reikia kantrybės paskutinius kg nukrapštyt biggrin.gif Viskas čia gerai, kuo daugiau svorio reikia numesti, pradžioj jis greičiau ir krenta, vėliau viskas lėtėja. Nu kur jau tavo tie 3-4 kg prieš mano 30 doh.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos.
nuo kovo 1d ir as pradejau minti, savo elipsiuka.miniu 30min greiciu mazdaug 17.su kintanciomis programomis,tai lengvesnemis tai sunkesnemis.ar 30min neper mazai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2011 03 03, 15:16)
Tai gal tu sportiska, tai nebus taip, kaip man, galima ir sudetingiau imtis smile.gif Uzpelkejus visai buvau...

blush2.gif kadaise gal ir buvau.

Man prieš porą mėnesių teko konsultuotis pas kardiologą, tai kai nulipau nuo dviračio, kojos linko lotuliukas.gif daktarė pasakė, kad pulsas ilgai normalizuojasi, tai reiškia, kad organizmas nepripratęs prie krūvio. Širdelė sveika, tai matyt išlindo mano sena liga osteochondrozė doh.gif Vat tada ir sugalvojau, kad reikia sportuot, nes jau apie 8 metus kol vaikus gimdžiau tik tinginiavau.

Vakar užlipau ant treniruoklio ir taip man patiko, prisiminiau kaip kadaise slidinėdavau thumbup.gif Vakar viskas buvo gerai, šiandien iš ryto vaiką išleidau į mokyklą ir vėl kuo greičiau mint, kaip jūs ir liepėt ant lengviausio lygio kažkur 10 min. bet vat dabar skauda koją, pasitempiau matyt. Programas tik teoriškai peržvelgiau, bet jos turbūt daugmaž standartinės. Kai truputuką apsiprasiu, būs matyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 04 kovo 2011 - 18:13
Sveikos, sportininkes, taip manot ar geriau ant elipsinio trumpiau mint bet sunkesni lygi ar ilgiau ant lengvo? Pirkau elipsini po dukros gimimo, o jau sunui 7 menesiai ir jei as jo neprisijaukinsiu mesiu lauk. Nemaniau kad bus toks atstumiantis, visiskai mazai ant jo tepajegiu, rodos tiesiog begt takeliu ir tai lengviau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2011 03 04, 18:17)
sveikos  merginos.
nuo kovo 1d ir as pradejau minti, savo elipsiuka.miniu  30min greiciu mazdaug 17.su kintanciomis programomis,tai lengvesnemis tai sunkesnemis.ar 30min neper mazai? blush2.gif

Sveika prisijungus ir linkiu uzsispyrimo siekti uzsibrezto tikslo 4u.gif

QUOTE(Algyte @ 2011 03 04, 19:53)
Sveikos, sportininkes, taip manot ar geriau ant elipsinio trumpiau mint bet sunkesni lygi ar ilgiau ant lengvo? Pirkau elipsini po dukros gimimo, o jau sunui 7 menesiai ir jei as jo neprisijaukinsiu mesiu lauk. Nemaniau kad bus toks atstumiantis, visiskai mazai ant jo tepajegiu, rodos tiesiog begt takeliu ir tai lengviau  blush2.gif

Labas 4u.gif Visu pirma reikalinga motyvacija. Kokio tikslo vedama pirkai elipsiuka? Kiek nori numesti? Pirmiausiai pasirink tinkamiausia laika sportuoti, t.y. kad niekas netrukdytu, pasileisk patinkancia muzika (pvz.: prisirasyk i telefona megstamos muzikos arba radijas, klausydamasi per ausines netrukdysi kitiems ir paciai bus super garsas). Siulyciau pirmiausiai apsiprasti, turiu omeny, pradek nuo zemesnes programos ir mink ritmingai pagal muzika tiek laiko kiek gali ir nori. Sportavimas neturi buti prievole, tai turi tapti tavo iprociu, gyvenimo budu. Kai pajusi malonuma isliedama visa prakaita, pamatysi kaip nuotaika ir savijauta pageres. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2011 03 04, 18:53)
Sveikos, sportininkes, taip manot ar geriau ant elipsinio trumpiau mint bet sunkesni lygi ar ilgiau ant lengvo? Pirkau elipsini po dukros gimimo, o jau sunui 7 menesiai ir jei as jo neprisijaukinsiu mesiu lauk. Nemaniau kad bus toks atstumiantis, visiskai mazai ant jo tepajegiu, rodos tiesiog begt takeliu ir tai lengviau  blush2.gif

O kodėl pykstatės su juo biggrin.gif kuo neįtinka?

O kodėl nenori kaitaliot? Iš pradžių nustatyt lengvesnį, po poros minutėlių sunkesnį (kaip suprantu jis be programų) pabaigai vėl lengvesnį, nu arba kaip širdelė geidžia, pagal nuotaiką. Kad būtų malonu sportuot. Skaičiau, kad priverstinis sportavimas, jeigu nenorom ir nepatinka - silpnina imuninę sistemą.
Atsakyti
A, nu nebent kaitalioti. Tokio laiko kad niekas netrukdytu turiu minimaliai, todel pasimegaut nesigauna. Buna "darbas" ant jo ir kazkodel tikejausi kad jis bus malonesnis. TIkslu jokiu nenusistacius, nes su jais taip buna, kad jei nepavyksta pasiekt is vis noras dingsta. Siaip tikslas ne kg matuojamas mano, o tiesiog noriu kuno, odos tvirtumo, kad "neliulotu" doh.gif o svorio nu kokiu 5 kg nebent numest bereikia
Atsakyti
sveikos as taip pat noriu numesti 10 kg g.gif tik va turiu treniruokli elipsini bet nezinau kaip minti ji teisingai kad svoris kristu o ne raumenys augtu
Atsakyti
Tarp kitko ka pastebejau, kad man didziausia apkrova ant elipsinio jauciasi slaunims, nesvarbu i prieki ar atgal minu, irgi nenoreciau raumenu ant slaunu, nes jos ir taip nekudos. O gal slaunys - mano silpnai treniruotos todel ir atrodo kad ten labiausiai apkrauta g.gif
Atsakyti
Sveikos, radau info skaitančiom rusiškai, gal pravers ax.gif
Atsakyti