Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr63

user posted image
57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais

Atsakyti
Sveikutes, nauja temute, o as vel su tais paciais senu temu klausymeliais- taip ir nesigavo man tas Cipsiuko pastilazas, brandinau 2 val, bet man toks jausmas lyg zelatinos truktu, kai kurios jusu kaip sakoma konvejeriais tortukus kepat ir puosiat pastilazu, nu man nesigavo nors tu ka, ka ne taip padariau-
isbrinkinau 9gr zelatinos su 60ml vandens, ir dadejau sauksteli citrinos rugsteles granulem , dar silta supyliau i dirbtini medu, kurio 3 v s svere 32 gr, ismaisiau ir tada visa tai supyliau i cukraus pudra 500 gr sumaisyta su 120gr krakmolo, kai susiminke mase, tada uzpyliau 5 v s aliejaus ir iminkiau i mase , bet ji man trukinejo, uzdejau ant torto, tai ir liko kaip butu "strijos", mase pati tokia tystanti... verysad.gif
patarkit merginos kur suo pakastas unsure.gif
Atsakyti
Kokią tu naudoji želatiną ?
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 05, 22:37)
Kokią tu naudoji želatiną ?

Klingai
4u.gif
Atsakyti
Jeigu masė trupa , tai joje mažai želatinos ...... reiškiasi , kad tu turi didinti jos kiekį , ne devynis , o daugiau dėti , aš perku Urmo bazėje , vokišką stiprią želatiną , jos net 9 g. nereikia , dar būna olandiška , ir prancūziška , šitos silpnesnės ..... didindama kiekį , nedaryk iš visos normos , daryk iš pusės , tu turi atrasti reikiamą kiekį , kitaip niekas tau niekuo nepadės .

Noiraite , Olesta ir kitos merginos , dėkui už įvertinimą mano tortukų 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 05 birželio 2011 - 21:53
QUOTE(airius @ 2011 06 05, 22:34)
Sveikutes, nauja temute, o as vel su tais paciais senu temu klausymeliais- taip ir nesigavo man tas Cipsiuko pastilazas, brandinau 2 val, bet man toks jausmas lyg zelatinos truktu, kai kurios jusu kaip sakoma konvejeriais tortukus kepat ir puosiat pastilazu, nu man nesigavo nors tu ka, ka ne taip padariau-
isbrinkinau 9gr zelatinos su 60ml vandens, ir dadejau sauksteli citrinos rugsteles granulem , dar silta supyliau i dirbtini medu, kurio 3 v s svere 32 gr, ismaisiau ir tada visa tai supyliau i cukraus pudra 500 gr sumaisyta su 120gr krakmolo, kai susiminke mase, tada uzpyliau 5 v s aliejaus ir iminkiau i mase , bet ji man  trukinejo, uzdejau ant torto, tai ir liko kaip butu "strijos", mase pati tokia tystanti... verysad.gif
patarkit merginos kur suo pakastas unsure.gif

o žinai man niekad 500gr tam pastilažui nereikėjo, dedu krakmolo pagal norną ir kokius 350gr pudros. irtada masė būna pats tas ax.gif ax.gif ax.gif o kartais krakmolą pamirštu irdarau vien iš pudros, ir tai visas pakelis nesueina, kokie 450gr... nes ant likučio išsikočioju ax.gif

nežinau gal man tik vienai taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 05, 22:50)
Jeigu masė trupa , tai joje mažai želatinos ...... reiškiasi , kad tu turi didinti jos kiekį , ne devynis , o daugiau dėti , aš perku Urmo bazėje , vokišką stiprią želatiną , jos net 9 g. nereikia , dar būna olandiška , ir prancūziška , šitos silpnesnės ..... didindama kiekį , nedaryk iš visos normos , daryk iš pusės , tu  turi atrasti reikiamą kiekį , kitaip niekas tau niekuo nepadės .

Noiraite , Olesta ir kitos merginos  , dėkui už įvertinimą mano tortukų  4u.gif .

Aciu, bandysiu didint zelatinos kieki 4u.gif
Julioske- kokia zelatina tu naudoji, ir ar nebandei pasvert kiek jos dedi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2011 06 05, 23:02)
Aciu, bandysiu didint zelatinos kieki 4u.gif
Julioske- kokia zelatina tu naudoji, ir ar nebandei pasvert kiek jos dedi 4u.gif

imu betkokią želatiną, būna, klingai, o būna ir optima linija, nesureikšminu. kiek dedu nepasakysiu, dedu šaukštą, o jie skirtingi, tie tarybiniai yra gilesni, telpa daugiau, šiuolaikiniai man nelabai patinka, nes poploščiai, tai jei su jaiskabinu, tai dedu su kaupu. bet kai visus produktus dedamus šaukštais matuoju tuo pačiu šaukštu kad proporcijos atitiktų, tai nematau problemos, skiriasi tik cukraus pudros kiekis ax.gif
Papildyta:
žinai, dabar pasitikrinau, aš jau seniai naudojuosi vienoj mamos receptų knygoj duotais nurodymais, tai šaukštas vandens 20gr, šaukštas želatinos 15gr, tai tikrai dedi permažai želatinos. tom nuorodom dažnai naudojuos, tai jos gan tikslios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 05 birželio 2011 - 22:29
labas mergaites, seniai buvau., bet ziuriu cia nieks nesikeicia, tik tortukai visu grazyn, grazyn, va jum : 4u.gif nesipykit TKK
O CIA PIRMAS MANO TOKS VESTUVINIS, laukiu kritikos ax.gif
user posted image
turtingas kavos, medutis ir snikersas, puosta pastilazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 06 05, 22:51)
labas mergaites,
O CIA PIRMAS MANO TOKS VESTUVINIS, laukiu kritikos  ax.gif



bigsmile.gif ... pirmas ... eik kak.. jei nebūčiau mačiusi tavo orchidėjų wub.gif , nepatikėčiau schmoll.gif .

9 balai iš 10 , vieną nuėmiau , už netikslų tortų mažėjimą ( matosi , pagal stiklinius rutulius , kiek liko krašto ) , visa kita , man be priekaištų wub.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 06 05, 23:51)
labas mergaites, seniai buvau., bet ziuriu cia nieks nesikeicia, tik tortukai visu grazyn, grazyn, va jum :  4u.gif  nesipykit TKK
O CIA PIRMAS MANO TOKS VESTUVINIS, laukiu kritikos   ax.gif


Nuostabus tortukai, kokia dar kritika bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(julioske @ 2011 06 05, 23:28)

žinai, dabar pasitikrinau, aš jau seniai naudojuosi vienoj mamos receptų knygoj duotais nurodymais, tai šaukštas vandens 20gr, šaukštas želatinos 15gr, tai tikrai dedi permažai želatinos. tom nuorodom dažnai naudojuos, tai jos gan tikslios

Bandysiu det 15gr, pries tai dariau MMG mase, ir kazkas ne taip gavosi, tai manau ir cia bus zelatina savo vaidmeni suvaidinus...ACIU labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airius: 05 birželio 2011 - 23:33
Wingaile nu jei i atlapus nesikabinsi tai -kai ziuri i detales atskirai man viskas super duper padaryti,geles labai tikroviskos ir tiesiog nepriekaistingos,tortukai irgi lygus grazus 4u.gif bet ,kaip ir @adrij@ minejo man iskart krito i akis tortu dydziai,antram aukste geles pasislepe 4u.gif cia as ,kaip virtualus pirkejas, tobulejimui ax.gif drinks_cheers.gif


ar niekas nera bandes dengimo mases su kondensuotu pienu?(sviestas,vanila,kondensuotas pienas ir aisku cukraus pudra)
Atsakyti