Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema
VII tema
VIII tema
IX tema
X tema
XI tema

Kremo gaminimo pradžiamokslis 

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Bryylos blog'as
Alioniuko blog'as
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų
makeyourcosmetics
makingcosmetics

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
NB! Nesuklyskim pavadindamos:
Kremas - vandens ir aliejaus fazę turintis gaminys, sujungiamas emulsikliais ar emulsinių savybių turinčiais sviestais.
Sviestų ir aliejų mišinys - be vandens fazės gaminys, kurio konsistencija gali būti nuo sviestinės iki kreminės.
Aliejų mišinys - skystas gaminys, pagamintas tik iš bazinių ir eterinių aliejų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 07 birželio 2011 - 08:27
Atsakau į praėjusioje temoje užduotą klausimą-kojoms atgaivinti, jei kalbam apie pėdas, naudočiau pipirmėčių EA.
Jei kalbam apie kažką nuo pėdų prakaitavimo, tai dariau vyrui tokį purškaliuką iš Pipirmėčių EA, arbatmedžio EA, alūno miltelių, bergamotės EA, AZ bactipur, eterinius tirpinau mažame kiekyje degtinės (jei to nepageidaujat galima solobol'yje) ir maišiau su distiliuotu vandeniu.
jei kalbam apie kojų nuovargį ar net išsiplėtusias venas, naudočiau kedrų EA masažui atskiestą baziniu aliejumi.
Atsakyti
Ir aš atsakysiu į klausimą iš senos temos. Mano plaukai taip pat išsausėję, aš darausi nenuplaunamą kondicionierių su 3-5proc. aliejaus, BTMS, keratinu, keramidais, pantenoliu ir šilku. Dabar gavau iš az drėkinantį kompleksą, tai kitą kartą ir jo įdėsiu. Kiekvieną kartą vis keičiu sudedamųjų dalių procentines dalis ir aliejus, dar neradau optimaliausio varianto.
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 07, 10:01)
Atsakau į praėjusioje temoje užduotą klausimą-kojoms atgaivinti, jei kalbam apie pėdas, naudočiau pipirmėčių EA.


aciu 4u.gif
reikes pasidaryti purskaliuka su pipirmeciu EA ax.gif
po dvynuku kazkaip pastebejau kad kojos patinsta vakare ir tokia viena vena lotuliukas.gif ties kelienu pora cm.pries gimdyma issoko ir dabar kaip kada ji pasirodo tai rekes pabandyti ta masazini o kiek lasiuku lasinti i 10ml aliejaus blush2.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 12:52)
aciu 4u.gif
reikes pasidaryti purskaliuka su pipirmeciu EA ax.gif
po dvynuku kazkaip pastebejau kad kojos patinsta vakare ir tokia viena vena  lotuliukas.gif ties kelienu pora cm.pries gimdyma issoko ir dabar kaip kada ji pasirodo tai rekes pabandyti ta masazini o kiek lasiuku lasinti i 10ml aliejaus blush2.gif aciu

nuo issipletusiu venu dar tinka kiparisu EA.
Atsakyti
Kokią gerą knygą radau ( kažkada nusipirkau ir laukė pasislėpusi, kol pribręsiu natūraliai kosmetikai). Aš daug ko esu prisipirkusi( gal prireiks biggrin.gif ), paskui kažkur užsikiša, nes knygų daug turiu. Kaip smagu atrasti pasiknisus. Knyga: Rita Stiens NATŪRALIOJI KOSMETIKA.
Merginos kur perkate vit. E? Ir ar reikia jį laikyti šaldytuve?
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 07, 13:13)
nuo issipletusiu venu dar tinka kiparisu EA.

gal galit parsayti kaip naudoti aciu 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kuri darėt pipirmėčių fitolį? ax.gif
Labai knieti pabandyti biggrin.gif Manau, įdėjus į kremukus, jaustųsi maloni vėsuma. Arba ne biggrin.gif
Taip norėjau bijūnus su druska pasluoksniuoti, bet jeigu jie kvapo neatiduoda, tai nekas tada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 07, 13:31)
mergaitės, gal kuri darėt pipirmėčių fitolį?  ax.gif
Labai knieti pabandyti biggrin.gif Manau, įdėjus į kremukus, jaustųsi maloni vėsuma. Arba ne biggrin.gif
Taip norėjau bijūnus su druska pasluoksniuoti, bet jeigu jie kvapo neatiduoda, tai nekas tada  unsure.gif

kazi, jazminai kvapa atiduotu? bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 11:52)
aciu 4u.gif
reikes pasidaryti purskaliuka su pipirmeciu EA ax.gif
po dvynuku kazkaip pastebejau kad kojos patinsta vakare ir tokia viena vena  lotuliukas.gif ties kelienu pora cm.pries gimdyma issoko ir dabar kaip kada ji pasirodo tai rekes pabandyti ta masazini o kiek lasiuku lasinti i 10ml aliejaus blush2.gif aciu

na, čia kadangi jau išeina kaip ir gydymas, tai imčiau bent jau 3 proc bazinio aliejaus (kas būtų apie 6 lašai/10 ml), tik dar norius pasitaisyti-ne kedro EA, o kiparisų EA arba kadagių EA (užsisvajojus, matyt buvau kai rašiau blush2.gif ), masažuoti reikia tokia kryptimi-nuo pėdų link širdies(čia kryptis, o ne plotas lotuliukas.gif )
Papildyta:



nors dabar galvoju, kad reiks man ir kedrus tam tikslui išbandyt-jie irgi pasižymi sutraukiančiomis sąvybėmis, gal ir nebūsiu taip smarkiai apsimelavusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 07 birželio 2011 - 15:15
labai fainas Alioniuko psl. wub.gif , mane sudomino muilai http://naturaltouch....muilas/8-1-0-12 o jie be jokio sarmo ar kitos medziagos, ar jie putoja ar gerai nuplauna?
Papildyta:
QUOTE(Jutare @ 2011 06 07, 14:31)
mergaitės, gal kuri darėt pipirmėčių fitolį?  ax.gif
Labai knieti pabandyti biggrin.gif Manau, įdėjus į kremukus, jaustųsi maloni vėsuma. Arba ne biggrin.gif



tai aisku gali deti i krema, yra netgi Palominos blogas receptukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 07 birželio 2011 - 15:26
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 07, 16:14)

Papildyta:
nors dabar galvoju, kad reiks man ir kedrus tam tikslui išbandyt-jie irgi pasižymi sutraukiančiomis sąvybėmis, gal ir nebūsiu taip smarkiai apsimelavusi  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif na ka as tai bandysiu su kedrais lotuliukas.gif nes jie jau pakeliui doh.gif prie progos reikes ir anuos uzsisakyti EA ax.gif aciu mergaites kad pasidalinat info 4u.gif labai smgu skaitineti kaip parasyta kaip ir kiek ko maisyti blush2.gif ir toliau taip mirksiukas.gif 4u.gif o kur sauliuxxx dingusi su savo receptais ir visais bandymais g.gif uzdumijo g.gif
Atsakyti