Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

Aš kiek žinau tik Mados Eurokose jos nėra 4u.gif Visur kitur mačiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 07 01, 11:44)
Sudominot sia kosmetika, sakykite Vilniuje kurioje Eurokos yra jos? 4u.gif

Jau radau kur ieskoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 07 01, 11:44)
Sudominot sia kosmetika, sakykite Vilniuje kurioje Eurokos yra jos? 4u.gif

tikriausiai visose ax.gif
Atsakyti
RainyDay, gal galite parasyti lupdaziuku numerius ir pavadinimus nuo kairiojo lupdaziuko? 4u.gif labai skaniai atrodo man jie biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2011 07 01, 11:56)
RainyDay, gal galite parasyti lupdaziuku numerius ir pavadinimus nuo kairiojo lupdaziuko? 4u.gif labai skaniai atrodo man jie biggrin.gif  wub.gif

ten is LE Urban baroque, nr C01 Marie Antoinette , C02 Elisabeth kazi ar dar kur rastumet uzsilikusi g.gif ir paskutinis lyg tai Nr 110, (tikslaus pavadinimo dabar negaliu parasyt, nes darbe) is senesnio varianto, man atrodo kad kitaip dabar vadinasi g.gif
Atsakyti

Orestes
zinau kad kazkada labai tau patiko MF Miracle Touch , gal gali palyginti su sia Matt.... Catrice .. ax.gif
Ir kokie numeriukai buvo MF ir sios ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elija*: 01 liepos 2011 - 16:49
QUOTE(Elija* @ 2011 07 01, 17:47)

Orestes
zinau kad kazkada labai tau patiko MF Miracle Touch , gal gali palyginti su sia Matt.... Catrice .. ax.gif
Ir kokie numeriukai buvo MF ir sios  ax.gif


Taip, Miracle Touch viena iš mylimiausių wub.gif Sunkoka jas abi lyginti, nes gan skirtingos pudros. Panašumai - abi vienodai greit naudojasi ( biggrin.gif ), abi labai natūraliai atrodo, nesimato ant odos visiškai, maskavimas gal Miracle Touch kiek geresnis, bet čia Infinite Matt mažai nusileidžia. Abi man jos labai malonios, bet vat kas liečia kainą, tai geriau rinktis Catrice, nes MF baisiai brangi kaip už tokį kiekį doh.gif
O va MF numeriuko tikrai neatsimenu, seniai jau ją pirkau g.gif Catrice numeriukas 020 Honey Beige, dabar jau ji man kiek per šviesi, bet tam naudoju dar EŽ, kad nebūtų veidas baltesnis už kūną smile.gif
Atsakyti
Ar kaune jau yra kreminiu skaistalu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2011 07 01, 17:58)
Taip, Miracle Touch viena iš mylimiausių  wub.gif Sunkoka jas abi lyginti, nes gan skirtingos pudros. Panašumai - abi vienodai greit naudojasi (  biggrin.gif ), abi labai natūraliai atrodo, nesimato ant odos visiškai, maskavimas gal Miracle Touch kiek geresnis, bet čia Infinite Matt mažai nusileidžia. Abi man jos labai malonios, bet vat kas liečia kainą, tai geriau rinktis Catrice, nes MF baisiai brangi kaip už tokį kiekį  doh.gif
O va MF numeriuko tikrai neatsimenu, seniai jau ją pirkau  g.gif Catrice numeriukas 020 Honey Beige, dabar jau ji man kiek per šviesi, bet tam naudoju dar EŽ, kad nebūtų veidas baltesnis už kūną  smile.gif


Aciux tau 4u.gif Nes kazkada atsimenu kai diskutavom apie MF tai abi ja labai gyrem.. ..kazkodel man sviecia kad tu naudojai spalvike Warm almond... Nuka reiks bandyt... Sakes mano piniginei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elija* @ 2011 07 01, 20:21)
Aciux tau  4u.gif Nes kazkada atsimenu kai diskutavom apie MF tai abi ja labai gyrem.. ..kazkodel man sviecia kad tu naudojai spalvike Warm almond... Nuka reiks bandyt... Sakes mano piniginei  doh.gif


Aha, man dabar irgi atrodo, kad Warm Almond naudojau smile.gif O šiaip tikrai verta šią pabandyt, jau vien dėl kainos wink.gif Tikiuosi patiks, jei nuspręsi pirkt 4u.gif Ir žinoma lauksim atsiliepimų biggrin.gif
Atsakyti
Kaip tik pamaciau internete kad nuolaidos eurokos user posted image
gal ir siai kosmetikai nuolaidos db kokios? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo instaliacijaaa: 01 liepos 2011 - 21:30
QUOTE(instaliacijaaa @ 2011 07 01, 22:30)
Kaip tik pamaciau internete kad nuolaidos eurokos

Šiandien buvau, kažkaip jokių Catrice nuolaidų nepastebėjau g.gif
Atsakyti