Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė norintiems sportuoti (P90x) programa!

Masciau masciau ir visgi nusprendziau ir as pradeti tas 90 dienu, bet as truputi pagal save pakeisiu ta programa, nes nepatinka man tos jogos ir tempimosi dienos.. na ziuresim kas cia gausis, bet gal naujus metus pradesiu su tobulu formu figura lotuliukas.gif
Atsakyti
Šaunu, kad atsiranda daugiau norinčių sportuoti pagal šią programą thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(intentar @ 2011 09 05, 17:23)
Šaunu, kad atsiranda daugiau norinčių sportuoti pagal šią programą  thumbup.gif  thumbup.gif

Sveikos mergytes smile.gif Kazkada esu sportavusi pagal sia programa, bet istempiau tik menesiuka, pasidare nuobodu.Rezultatai buvo stulbinami, del to pamaciusi sia zinute-kvietima, vel sugalvojau kibti i ja.Butu smagiau su palaikymo komanda.Kaip ir kazkas cia minejo, sunkiausios man irgi jogos dienos, nu negaliu ilgai issilaikyt... biggrin.gif gyvenu ne lt, bet tikiuosi priimsit i savo buri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2011 09 05, 21:05)
tikiuosi priimsit i savo buri 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif manau, kad kuo musu daugiau tuo bus linksmiau sportuoti 4u.gif

Atsakyti
O kokie tavo tikslai?ar nori numesti svorio?ar sutvirtinti savo kuna?ar visko is karto? smile.gif ar jus jau esat pradeje sportuot?As pasirinkau standartine programa, man vakar pirma diena buvo.Sporte esu ne naujoke, jau 1,5 metu intensyviai sportuoju (5-6kartai per savt.)keitaliodama programas.Tai jau ir JM perejusi ir Billy Blanks ir Insanity 2 menesius atvargus esu biggrin.gif (na nebuvo to vargo, tik begalinis malonumas blink.gif )ir kitus esu isbandziusi.Kaip jau minejau ir sia programa esu menesi perejus.Esu tiesiog pamisusi del sporto 4u.gif O rezultatai galetu labiau dziuginti, jei susitvarkyciau mityba, kas be galo svarbu.Tai mano tikslas yra isryskinti raumenis, svorio numest nenoreciau.Parasykit apie save smile.gif
Atsakyti
Mano tikslas yra sutvirtinti kuna. Gal netgi butu neblogai pora kilogramu priaugti smile.gif P90x as rinkausi lengviausia modeli (lean), jau beveik savaite kaip pagal sia programa sportuoju 4u.gif anksciau sportavau pagal Jillian Michaels 30 day shred programa, o vasara kiekviena diena begiodavau ( apie 30-40 min.)

O kaip del Billy Blanks ir Insanity treniruociu? gal galetum jas siek tiek pakomentuoti? (ar jos efektyvios ir ar jos labai intensyvios?)
Atsakyti
Na Billy Blanks, man kaip tada dar pradedanciai, buvo intensyvu ir sunku.Bet man butent tokios treniruotes ir patinka.Ta pati galiu pasakyti apie Insanity, sunkios bet adrenalino suteikiancios treniruotes. Jas pabaigusi negaledavau vietoj nusedet biggrin.gif Kaip jau ir minejau mano problema yra maistas.Reikia labai riboti sudetinguosius angliavandenius, be kuriu as ilgai istempti negaliu. blink.gif Sportuojant pagal Insanity pirmas menesis labai geras buvo ir su sportu ir dieta, bet antras men.jokiu rezultatu nedave, nes visada jausdavaus alkana ir virsydavau kalorijas. Bet rezultatas buvo kazkoks, tai yra -3 kg, ir apimtys nuo visur po - 2. Vasara dziaugiausi graziomis linijomis. ax.gif
Atsakyti
neina parsisiust tos programos, gal kad galetu imesti i pasto dezute, parasyciau savo el pasto adresa, gal tai butu imanoma, jei nelabai didelis failas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2011 09 07, 13:25)
neina parsisiust tos programos, gal kad galetu imesti i pasto dezute, parasyciau savo el pasto adresa, gal tai butu imanoma, jei nelabai didelis failas ax.gif


deja, failas per didelis pasto dezei, o tai prie torentu neturi jokios prieigos? pries kokius metus tai siunciaus per rapidshare.. reiktu paieskot nuorodu internete..

kaip maloniai siandien skauda raumenukus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos sportininkes smile.gif ziuriu, kad cia lb.mazai veiksmo(tipo palaikysim vienos kitas) :hmKaip sekasi jums visoms sportuot? Sendien man nereikia i darba ir sutapo su taip nemegstama joga doh.gif seniau, tai istempdavau pusvalandziuka ir mesdavau.Bet gerai zinau, kad visokie tempimo pratimai turi dideli poveiki rezultatams.Tai nuteikiau save moraliskai, kad turiu padaryt ir BASTA blink.gif Ir zinoma man pavyko thumbup.gif net nesuprakaitavau, taip kaip seniau ir galejau issilaikyt kartu su jais.Aisku man dar tolokai iki tu mergicku lankstumo ax.gif Vakar turejau treniruote peciams, rankoms,presui, bet turbut per mazus svorius naudojau, kad net nesuprakaitavau.Naudojau melyna guma, po to pasikeiciau i 3 kg hantelius...nu irgi nieko g.gif ...tai sendien susisukau po 5 kg, tai vos pakeliu blink.gif kokius svorius jus naudojat?
Atsakyti
na saunuole, mandy333! Man ir jogos diena siandien.. jau nuo pat ryto kaupiuos, sakiau reikia nors siandien pabandyt iki galo kartu su jais padirbet, jei jau labai blogai bus kita kart uzsiimsiu kuo nors kitu ta diena smile.gif as tai turiu tik 1 kg hanteliukus ir vyro 3 kg., bet pradzioj pabijojau imti 3kg, tai dariau su 1 kg, bet sian nejauciu, kad butu rankos dirbusios smile.gif reikes kita kart pasiimt 3 kg.
Atsakyti
Aciu, Fuzy, 4u.gif vakar vaiksciojau kaip kalakute pasiputus, kad ta joga padariau ir prisigyriau visiems kam galejau blush2.gif na ryte atsikeliu, raumenys kaip is po karo, kad istampiau, jau seniai tokio skausmo nebuvo blink.gif o kaire ranka turbut issisukau, skauda per alkune nieko paimt negaliu. Na traumu dar nesu turejus, si pirma....tai sunkoka verysad.gif siandien ne vieno prisitraukimo negalejau padaryt verysad.gif , tai tik kojytes ir presiuka pakankinau biggrin.gif . Kaip tau Fuzy sekasi? kokie tavo tikslai?kaip su maitinimosi planu? ar laikaisi ten kur dadeta prie treniruociu? ar savo koki esi susidarius?o kur kitos sportininkes dingo?
Atsakyti