QUOTE(Depresyja @ 2008 02 28, 10:05)
Sveikos katinėlių augintojos,niekada neauginom kačiuko,bet labai norim nupirkt mūsų mažylei,padėkit apsispręst,koks galėtų draugaut su mažu vaiku,ir kas svarbiausia kad kuo mažiau būtų plaukų,gal skamba kvailai,bet gal yra tokių veislių,kurių mažiau šeriasi,tie kur visai be plaukų(pamiršau pavadinimą)mums nepatinka
gal turinčios patirties ką patarsit...? 


labas,
siulyciau siama arba orientala nuostabus kompanionai. siuo metu pas mane gyvena siamas ir paprastas ryziukas. siamuke puiki aukle mano metuku dukrytei. kartu zaidzia, kartu miega, valgo. netgi snekasi tarpusavyje. siamai nuostabios kates. apsilankykit musu temoje ir pamatysit kad tai tikrai puiki veisle.
dar siulyciau kurilu bobteila. irgi nuostabus gyvunai. beveik nesiseria, labai myli vaikus. smagus kompanionai. paklauskit seteriu mamos ji juos veisia ir siuo metu kaip tik turi vada.
