Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-17

QUOTE(Ispaikyta @ 2011 12 22, 09:34)
man va koks s... gavosi, tie vos ne juodi sakyciau gal zelatina, nu bet istirpe viskas buvo,jokiu guziuku nesijaucia doh.gif , nzn kur problema doh.gif
user posted image


o kaip blizga... figūrėlės laikysis? lipdymui būna toks tvirtas, elastingas pastilažas... akivaizdu - matosi aliejus, kuris čia negali būti dedamas...
Atsakyti
Merginos, SOS help.gif

Noriu kept turtinga kavos torta. Nesuprantu pagal recepta, ten viskas vienam biskvitui?


biskvitas pagal Asseni
Receptas skirtas 25 cm formai. Produktu kiekis formai 30x30, arba tokio pat dydžio kvadratiniam tortui parašytas skliaustuose...

Sokoladinis biskvitas:
Sviestas kambario temperaturos 120 gr. (180)
Cukrus 200 gr. (300)
Miltai 200 gr (300)
Kiaušiniai 2 (3)
Kakava 40 gr (60)
Kefyras 190 ml (280)
Kepimo milteliai 1,5 a.s. (2,5)
Soda 1 a.s. (1,5)

Sviestą išplakti su cukrumi, įdėti po viena kiaušinį, kiekviena kartą viską gerai išplakti. Sodą, kepimo miltelius, miltus ir kakava persijoti. Į cukraus, kiaušinių masę etapais sudėti miltų, mišinį ir kefyrą, kiekvieną kartą viską gerai išplakti.

Iškepti du biskvitus. Kiekviena biskvitą perpjauti pusiau, gausim 4 biskvitus
Kepti 180 C, 20-30 min.




Ar cia vienam ir reik tada daryt dviguba norma abiems?
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 12 21, 14:23)
Bet jau as grilijazinio nedengciau jokiom masem. Arba tik pati virsu dengciau mase ar slapiu beze, o sonus tik grilijazu, juk tai pats skanumas  4u.gif


As griliaza dedu i kiekviena sluoksni.
Atsakyti
Merginos, ar papuošimai iš plikytos tešlos yra pakankamai patvarūs? Planuoju daryti snaiges ir jomis apklijuoti torto šonus ax.gif Tik kažin kuo geriausia prieš tai būtų aptepti tortą, ar tiktų ir grietinėlė? rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar išsiėmiau Rududu iš šaldytuvo, bet žiūriu šiandien jis man vistiek toks kietokas, reik su šaukštu kabint, kaži išsiplaks jis man, nereikia patirpint man ji g.gif blush2.gif Čia snickerio biskvitui reikia man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2011 12 22, 16:16)
Vakar išsiėmiau Rududu iš šaldytuvo, bet žiūriu šiandien jis man vistiek toks kietokas, reik su šaukštu kabint, kaži išsiplaks jis man, nereikia patirpint man ji g.gif  blush2.gif Čia snickerio biskvitui reikia man  biggrin.gif

nieko netirpinkit. viskas bus ok. tik ir rududu ir sviestas turi būti abu vienodos temperatūros
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 12 22, 15:22)
nieko netirpinkit. viskas bus ok. tik ir rududu ir sviestas turi būti abu vienodos temperatūros

nuraminot 4u.gif
ryt sutepsiu, tai jau šiandien ir sviestą trauksiu lauk, kad būtų kambario temperatūros
Atsakyti
QUOTE(Ispaikyta @ 2011 12 22, 09:34)
man va koks s... gavosi, tie vos ne juodi sakyciau gal zelatina, nu bet istirpe viskas buvo,jokiu guziuku nesijaucia doh.gif , nzn kur problema doh.gif
user posted image


blink.gif kaip keistai nesusimaise g.gif
As pastiliaza dariau irgi su silta zelatina, bet niekas nesusivarskiavo, pastovejes pastiliazas plevelej sugeria alieju ir gaunasi thumbup.gif jau dovaneles ir eglute padaryta, idejau i saldytuva, lai stovi dabar ten irnesakyk.gif
Kai turesiu gatava torta ikelsiu i tortu tema, pasirodyt, nors mano bus toks pirmas padoriau puostas tortas tai ciuju det ji bet kokiu atveju prie tokiu pavyzdziu kokius ten matau bus geda biggrin.gif
Atsakyti
Kažkokie pilvai, o ne biskvitai gavosi blink.gif doh.gif šonai ne taip iškilę, o jau viduriai... kaip dabar man juos gražiai padalint, ar tik nereiks dar vienos porcijos kept, ot bus doh.gif

čia kažkokios forumietės radau foto... kaip taip lyyygiai sugeba iškept, kosmosas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonpari: 22 gruodžio 2011 - 17:49
QUOTE(Bonpari @ 2011 12 22, 17:41)
Kažkokie pilvai, o ne biskvitai gavosi  blink.gif  doh.gif šonai ne taip iškilę, o jau viduriai... kaip dabar man juos gražiai padalint, ar tik nereiks dar vienos porcijos kept, ot bus  doh.gif

čia kažkokios forumietės radau foto... kaip taip lyyygiai sugeba iškept, kosmosas  ax.gif


o kaip tai padaryt bigsmile.gif noriu mokėt bigsmile.gif
nors va kepant juodojo miško biskvitą lygus, o va kiti pilvoti ....
Atsakyti
merginos koki torta patartumete kepti? saldytuve turiu: grietines, grietineles, kondencuoto pieno, vysniu uogienes, pakeli sviesto,siektiek lazdyno riesutu, visokiu cukru kakavu miltu kiausiniu...
Atsakyti



QUOTE(aura. @ 2011 12 22, 20:16)
o kaip tai padaryt  bigsmile.gif  noriu mokėt  bigsmile.gif
nors va kepant juodojo miško biskvitą lygus, o va kiti pilvoti ....

man irgi juodo misko super iskepa, o kitu nelabai ligiai unsure.gif
Atsakyti