Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo dekoratyvinės kosmetikos

QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:20)
brrr net nupurte kai perskaiciau visa sarasa:D:D:D:DD:biggrin.gif
isivaizduoju - lieka  sitiek issidaziusi mergina nakvoti pas vaikina. ryte jis ja pamato be dazu, paskui paaiskeja kad ir liemenukas buvo su silikono pagalvelem, nagai priklijuoti, dantu impalntai sustatyti:D:D:D ..biggrin.gif:D:D:D:D:D  tiesiog Sher beveik biggrin.gif

iš tikrųjų nieko čia baisaus tame sąraše nematau, nes invisible_shadow naudoja šviesias šešėlių spalvas, o ne kokią ryškiai žalią ar juodą. O pudra lengva, taigi manau ji tik šiek tiek sulygina veido odą ir tiek. Taigi kažin ar labai jau išsigąstų tas berniukas ją be makiažo pamatęs rolleyes.gif
O tokius liemenukus su pakietinimais manau dabar dažna mergina naudoja, taigi nieko čia keisto, juk krūtinė nepadidėja nuo A iki D. Priklijuoti nagai irgi dažnas reiškinys ax.gif
Atsakyti
man vaikino gaila biggrin.gif:D:D:D:DD:D
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:26)
man vaikino gaila biggrin.gif:D:D:D:DD:D

nėr čia ko jo gailėt, jei tik dėl išorės jam mergina graži
Atsakyti
ne, o jei rimtai, tai isaugs mergina - dar tik 20 metu:) paskui jau ir amzius neleis - nes, sutikit, juokingai ir apgailetinai atrodo moteriskes, prisivare ant veido per daug dazu...
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:39)
ne, o jei rimtai, tai isaugs mergina - dar tik 20 metu:) paskui jau ir amzius neleis - nes, sutikit, juokingai ir apgailetinai atrodo moteriskes, prisivare ant veido per daug dazu...

dievaži, juk ji nesako, kad naudoja toną krempudros maskuojančios ir ryškiai rūžavus šešėlius lotuliukas.gif Pudra lengva, todėl greičiausiai praktiškai nemaskuojanti, taigi atrodo natūraliai, ir šešėliai šviesūs, nesuprantu, kodėl tamsta įsivaizduojat, kad invisible_shadow atrodo kaip pigi prostitutė su storu ir ryškiu makiažu ant veido ax.gif
Atsakyti
tai kodel yra dejuojama, kad kai ja pamato be nieko - visi aikcioja, kad ji susirgo or smth.? vadinasi nera toks jau nepastebimas, lengvas, neryskus ir naturalus tas makijazas smile.gif nes jei taip butu - aplinkiniu komentaru, manau, nebutu.
enivei - man tik sypsena tokios 'problemos' kelia
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 20:00)
tai kodel yra dejuojama, kad kai ja pamato be nieko - visi aikcioja, kad ji susirgo or smth.? vadinasi nera toks jau nepastebimas, lengvas, neryskus ir naturalus tas makijazas smile.gif nes jei taip butu - aplinkiniu komentaru, manau, nebutu.
enivei - man tik sypsena tokios 'problemos' kelia

geriausia būtų jei invisible_shadow įdėtu savo makiažo foto thumbup.gif
Atsakyti
tai! gerbiamoji, prasom mums parodyti nuotrauka su tuo puikiuoju makijazu, nes mes negalim turiningai irgi vaisingai diskutuoti:)
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:11)
tai! gerbiamoji, prasom mums parodyti nuotrauka su tuo puikiuoju makijazu, nes mes negalim turiningai irgi vaisingai diskutuoti:)



Aha, o tu idek savo tada nuotrauka bigsmile.gif


Siaip temos aurorei noreciau pasakyti, kad tikrai ne per daugiausiai tos kosmetikos naudoji. Gal dauguma temos skaitytoju isgasdino ta gausybe tavo parasytu priemoniu, taciau kaip pati rasei, visas priemones naudoji saikingai, neperkraudama, ne per ryskiai.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 03 29, 19:15)
manau tikrai be širdies graužaties galėtum atsisakyti bronzinės pudros, maskuojamojo pieštuko, šešėlių. Aš pati visai neseniai irgi jei kur eidavau, naudodavau toninį kremą,  bronzinę pudrą (skruostams), tušą, juodą akių pieštuką, šešėlius, blizgesį. Paskui galvoju, dažausi vos ne taip, kaip eidama į balių, tai kai tikrai eisiu į balių, žmonės bus įpratę matyti mane tokią visada, ir baliaus metu atrodysiu kasdieniškai, neypatingai. Todėl dabar naudoju tik toninį kremą ir tušą  ax.gif



na visiskai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man diena uztenka krempudros ir akiu tusu ir jauciuosi puikiai thumbup.gif atrodau naturaliai mirksiukas.gif o vakare tai jau pasidazau ax.gif maskuojamas piestukas, krempudra ,skaistalai, seseliai, piestukai, tusai, lupdaziai, blizgesiai ir pan bigsmile.gif o tada aplinkiniai ir buna maloniai nustebinti -kaip galiu graziai atrodyti, nes kasdien tokios nemato tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 03 29, 17:39)
Kiek tu laiko dazaisi  g.gif  as tai 5 min  lotuliukas.gif

15min smile.gif

QUOTE(vita82 @ 2006 03 29, 18:19)
na,as truputi maziau naudoju  blush2.gif ,bet kasdien naudoju krempudra,maskavimo piestuka,akiu tusa,antakiu piestuka,akiu piestuka,lupu piestuka ir kartais skaistalus,ir taip pasidazius atrodau naturaliai  bigsmile.gif
bet is tikruju tas kosmetikos kiekis priklauso nuo zmogaus gymio,aisku,lengva pasakyt tamsaus gymio panelei,kad man uztenka vos keliu minuciu ar ivis einu nepasidazius  ax.gif ,o a daryt sviesiai? tenka nusipaisyt veida, kad bent i ligoni nebutum panasi  mirksiukas.gif

Pabandysiu apibuinti kokio gymio as smile.gif
Akys tamsiai rudos,plaukai dazyti tamsiai rudai,nors yra sviesiai rui,todel tenka ryskinti antakius ax.gif ,o veidas laaabai baltas,tai as sviesaus ar tamsaus gymio? biggrin.gif

QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 19:20)
brrr net nupurte kai perskaiciau visa sarasa:D:D:D:DD:biggrin.gif
isivaizduoju - lieka  sitiek issidaziusi mergina nakvoti pas vaikina. ryte jis ja pamato be dazu, paskui paaiskeja kad ir liemenukas buvo su silikono pagalvelem, nagai priklijuoti, dantu impalntai sustatyti:D:D:D ..biggrin.gif:D:D:D:D:D  tiesiog Sher beveik biggrin.gif

Sitas komentaras truputi priverte susimastyti biggrin.gif Bet,manau, tik tam kartui... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(LEEja @ 2006 03 29, 20:00)
tai kodel yra dejuojama, kad kai ja pamato be nieko - visi aikcioja, kad ji susirgo or smth.? vadinasi nera toks jau nepastebimas, lengvas, neryskus ir naturalus tas makijazas smile.gif nes jei taip butu - aplinkiniu komentaru, manau, nebutu.
enivei - man tik sypsena tokios 'problemos' kelia

"Oda tokia blyski ir akys tokios pavargusios blink.gif "
Dazniausiai girdziu kazka panasaus.....
Papildyta:
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 29, 20:34)
o tada aplinkiniai ir buna maloniai nustebinti -kaip galiu graziai atrodyti, nes kasdien tokios nemato  tongue.gif

Na matai,mano galvoj ikalta,kad as visada turiu graziai atrodyt.... blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif
Man jau paciai juokas jama..... ax.gif O kaip itikint save,kad as ir taip grazi? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 29, 20:57)
Na matai,mano galvoj ikalta,kad as visada turiu graziai atrodyt.... blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif
Man jau paciai juokas jama..... ax.gif O kaip itikint save,kad as ir taip grazi? doh.gif

kodėl manai, kad gražiai atrodai tik tada, kai esi pasidažiusi su šešėliais ir kt.? Norint gražiai atrodyti, manau užtenka krempudros ir tušo mirksiukas.gif
Atsakyti