Įkraunama...
Įkraunama...

Priklausomybė nuo dekoratyvinės kosmetikos

Kiek supratau tai ant tavo veido tikrai nera tona dazu, ko gero saikingai viska vartoji, bet pabandyk viska sumazinti minimaliai.
O pavyzdziui vasara, prie juros tu dazaisi? Kada buni visiskai be jokio makiazo?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2006 03 29, 21:04)
kodėl manai, kad gražiai atrodai tik tada, kai esi pasidažiusi su šešėliais ir kt.? Norint gražiai atrodyti, manau užtenka krempudros ir tušo  mirksiukas.gif

Pabandysiu,kai tik praeis spuogai ax.gif Dabar vaizdas baisus,o as dar krempuros kraunu blink.gif Anksciau man su spuogais problemu nebuvo,o dabar nezinau kas uzejo...Su makiazu noriu nors kiek pagerinti "bendra vaizda" blush2.gif

QUOTE(LABUSKA @ 2006 03 29, 21:05)
O pavyzdziui vasara, prie juros tu dazaisi? Kada buni visiskai be jokio makiazo?


Prie juros dazausi blizgesiu,brondzine pudra perbraukiu ir seseliais pasitepu rolleyes.gif
O be makiazo bunu tik namie savaitgaliais,o anksciau net ir namie,kai niekur neidavau butinai turejau pasidazyt doh.gif Aciu Dievui,tas laikas jau praejo smile.gif
Atsakyti
Puikiai suprantu temos autore, nes pati gan daug naudojau makiazo. Ir pudra, juoda piestuka, tamsius seselius, tusa, blizgesi. Labai ryskinau akis. Ir taip i mokykla eidavau pasidaziusi. Bet praejo, dabar labai minimaliai naudoju makiazo.
Taigi manau, jog ir tai Invisible_shadow praeis..
Is tavo aprasymo matau, jog tikrai tavbo makiazas nera labai jau issaukiantis.
Atsakyti
man irgi invisible_shadow makiazo priemones atrodo pakankamai normalios. esme taip kaip jas naudoji. jei bronzanto ar seseliu per daug, tai jau balius gaunas lotuliukas.gif pati naudoju visas sias priemones kasdien ax.gif svarbiausia kad oda atrodytu tvarkinga, o seselius gi galima labai lengvai vos vos uztepti it nebutinai tamsius ax.gif normalu rolleyes.gif as UZ kasdienini tvarkingai nepriekaistinga makiaza 4u.gif
Atsakyti
pazystu tokia panele, kuri vat panasiai tiek dazosi, bet moka graziai pasidazyti ir atrodo graziai, bent man. bet vis pagalvoju, o kaip ji atrodytu be makiazo? nes nelabai isivaizduoju rolleyes.gif
as va bent trumpam sugebejau atsisakyti krempudros ir visai gerai jauciuosi, vakare nereikia ilgai veido valyt. ax.gif
gal tu net neatrodai daug prisidazius, tik daug priemoniu naudoji? rolleyes.gif man atrodo kai kurios nebutinos....pvz lupu galima nesidazyt, jei ryskiai akis dazai, ir atvirksciai 4u.gif
Atsakyti
O! va ka dar galvoju, del spuogu. gal gerbiama heroje visa diena budama su pudromis uzkemsa poras, tada vakare ne itin kruopsciai nuvalo, o ryte vel uzsitepa? tada ir spuogams atsirasti rojus. eiktu duoti odai pailseti. va kai bus atostogos, isvaziuoja tegu kur nors kur nera pazystamu ir tegu ten buna bet makijazo. nauda dviguba - ji pailsins oda ir galbut po to nores maziau viso to gerio teptis/detis.
Atsakyti
Nepergyvenk taip mirksiukas.gif Aš pati kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius,, ir kai niekur neinu, naudoju krempudrą, tušą, lūpom blizgį arba balzamą, akių pieštuką arba juodus šešėlius apvest akim. Ir man neatrodo per daug, gal kartais ax.gif Kol nėjau į soliariumą visi klausyinėdavo, gal sergi ar ką, kad tokia balta kaip sūris, bet dabar viskas ok ir pati geriau jaučiuosi 4u.gif
Ir aplamai pasakykit, kuri moteris jums gražesnė ir į kurią maloniau žiūrėt: į tą, kuri nepriekaištingai atrodo, ar į tą, kuri vaikšto išbalus ir nepasidažius? Aš tai už moteris, kurios save myli ir prisižiūri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 30, 10:03)
O! va ka dar galvoju, del spuogu. gal gerbiama heroje visa diena budama su pudromis uzkemsa poras, tada vakare ne itin kruopsciai nuvalo, o ryte vel uzsitepa? tada ir spuogams atsirasti rojus. eiktu duoti odai pailseti. va kai bus atostogos, isvaziuoja tegu kur nors kur nera pazystamu ir tegu ten buna bet makijazo. nauda dviguba - ji  pailsins oda ir galbut po to nores maziau viso to gerio teptis/detis.



Visiskai pritariu tokiai idejai drinks_cheers.gif
O prie juros pasistenk nenaudoti jokos kosmetikos. juk daug graziau kai veidukas naturalus ir visai neskoningai atrodo kai karsta vasaros diena mergina deginasi pajury uzsitepusi pudros. tokiomis aplinkybemis nenaudok nieko.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 03 30, 10:48)
Nepergyvenk taip mirksiukas.gif Aš pati kiekvieną dieną, išskyrus savaitgalius,, ir kai niekur neinu, naudoju krempudrą, tušą, lūpom blizgį arba balzamą, akių pieštuką arba juodus šešėlius apvest akim. Ir man neatrodo per daug, gal kartais ax.gif Kol nėjau į soliariumą visi klausyinėdavo, gal sergi ar ką, kad tokia balta kaip sūris, bet dabar viskas ok ir pati geriau jaučiuosi 4u.gif
Ir aplamai pasakykit, kuri moteris jums gražesnė ir į kurią maloniau žiūrėt: į tą, kuri nepriekaištingai atrodo, ar į tą, kuri vaikšto išbalus ir nepasidažius? Aš tai už moteris, kurios save myli ir prisižiūri 4u.gif



As uz pasleptus trukumus ir paryskinta grozi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 03 30, 10:03)
O! va ka dar galvoju, del spuogu. gal gerbiama heroje visa diena budama su pudromis uzkemsa poras, tada vakare ne itin kruopsciai nuvalo, o ryte vel uzsitepa? tada ir spuogams atsirasti rojus. eiktu duoti odai pailseti. va kai bus atostogos, isvaziuoja tegu kur nors kur nera pazystamu ir tegu ten buna bet makijazo. nauda dviguba - ji  pailsins oda ir galbut po to nores maziau viso to gerio teptis/detis.

Makiaza as tikrai kruopsciai nuvalau ax.gif Nes kas jau kas bet spuogai ant mano veido tikrai nepageidaujami schmoll.gif smile.gif

QUOTE(Vitulka @ 2006 03 30, 10:48)
Kol nėjau į soliariumą visi klausyinėdavo, gal sergi ar ką, kad tokia balta kaip sūris, bet dabar viskas ok ir pati geriau jaučiuosi 4u.gif

I soliariuma ir as eiciau,bet strazdanos ant nosies labai isryskeja unsure.gif Gal zinot,kaip ta nosi paslept? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2006 03 30, 16:09)
I soliariuma ir as eiciau,bet strazdanos ant nosies labai isryskeja unsure.gif Gal zinot,kaip ta nosi paslept? doh.gif

Ir man tas pats doh.gif Nusipirkau kremą iš Eurokos prieš deginimąsi papigiai, išsitepu veidą, tai pastebėjau, kad dabar kažkaip strazdanos nebe taip matos. Einu kas 2 savaites ir kiekvieną savaitę tepu veidą savaiminiu, nes pas mane veidas visad šviesesnis už kūno odos spalvą doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 kovo 2006 - 16:04
dar. dabar, kai saule pamazu pradeda lysti - reiktu iseiti i lauka be pudros - zinia, kad saule spuogelius gydo. todel reikia susikaupti ir drasiai iseiti be makiazo [tusas manau galimas:)], ir padegitti truputi veida. nes is savo patirties zinau, kad vasara veido oda daug grazesne - be jokiu spuogeliu
Atsakyti