Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos merginos.vajau kiek priraset.norejau jusu paklausti o ka jus valgot po treniruotes.ir kiek laiko reik nevalgyti,nes vienur raso 2 val nevalgyt,kitur raso po pusvalandzio butina uzkasti.kaip jus darot g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš jau šiandien po bėgiojimo thumbup.gif Vakar pavakare persivalgiau sausainių, tai buvo tokia niūri nuotaika nuo sunkaus skrandžio, sakiau stengsiuosi daugiau tokiu klaidų nedaryti. Šiandien pabėgiojau, pavalgiau vaisių ir vėl kaip nauja bigsmile.gif

Aš valgau 3 kartus dienoje ir daugiau man neišeina arba būtų labai sudėtinga. Neužkandžiauju. Po 2 mėnesių šiek tiek prisilaikymo skrandis apsitraukė ir suvalgau natūraliai mažiau. po treniruotės valgau praėjus gerai valandai, kada jau pajaučiu, kad tikrai noriu smile.gif

Geros sportiškos dienelės mirksiukas.gif

Atsakyti
o ka geriausia valgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 24, 10:31)
beje, siaip rekomenduojama isgerti stikline vandens pries einant miegoti, nes organizmui nakti taip pat jo reikia, kad nesidehidratuotu... ir visoms gyvybinems funkcijoms..juk 6-8 val mes kiek iskvpeuojam vandnes, bei ir isprakaituojam.

o dar jei vakare prigeri kavos is tu nervu, tai net ir 2 litrai per diena isgerti vandens, nebeuzsiskaito... vadinas vakar nuli isgeriau vandens... eh

na as irgi negerciau pries miega stiklines vandens ax.gif 1. WC visa nakti sedeciau 2. sutinus atsikelciau 3. instam nakti reikia irgi poilsio
manau 1 stiklines vandens pakanka kad atstatyti vandens balansa, isgerus kavos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MAILUTE @ 2012 01 24, 14:41)
sveikos merginos.vajau kiek priraset.norejau jusu paklausti o ka jus valgot po treniruotes.ir kiek laiko reik nevalgyti,nes vienur raso 2 val nevalgyt,kitur raso po pusvalandzio butina uzkasti.kaip jus darot g.gif

as asmeniskai po treniruotes geriu baltymu kokteili ir 1 banana sukertu, o po 1 valandos puolu vel i katilus blush2.gif
Atsakyti
Po treniruotes reiktu greito pasisavinamo baltymu (vistos krutinele, zuvis, kiausiniai ir t.t.) bei kazkiek anglevandeniu, plius darzoves.
Atsakyti
na, kadangi jau užvesta apie maistą, tai ir aš paklausiu - o jei aš ryte sportuoju, tai irgi to baltyminio maisto man reik g.gif .
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2012 01 24, 18:41)
na, kadangi jau užvesta apie maistą, tai ir aš paklausiu - o jei aš ryte sportuoju, tai irgi to baltyminio maisto man reik g.gif .

raumenuko statybininkas ir yra baltymas pagrinde, todel po sporto ir reik gero baltymuko uzvalgyt. Cia toks kulturizmo treneris, pazystamos vyras paskojo smile.gif
Atsakyti
aciu wub.gif
Atsakyti
blyn... siandien galvosuki gavau, irmulia, nes galvoju kur as tavo nika maciau g.gif net galva suskaudo doh.gif va tada prissiminiau, kad kazkiek laiko sekiau taures istorija ir berods tu ten buvai tarp ju ax.gif beje jei gerai pamenu, tu pasiekei norimu rezultatu smile.gif kaip tau sekasi dabar? smile.gif
Atsakyti
mandy333, biggrin.gif matai kaip biggrin.gif jap, pradėjau nuo Taurės ( jos istorija labai padėjo) po to perėjau prie maisto derinimo, dabar daugiau sportas na ir maisto derinimas išliko mirksiukas.gif

taip, svorio atžvilgiu pasiekiau net daugiau nei planavau biggrin.gif , o dabar tobulinu formas , mat norisi dar labiau stangresnio kūno wub.gif man Zuzanos figūra - idealu , štai tokių formų ir norėčiau wub.gif
Dabar karts nuo karto pas Jus užsuku, mat aktualu - pati sportuoju namie (laiko atžvilgiu man žymiai patogiau namie nei sportklubyje) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 19:48)

jo, gerai jus ten pavaret, saunuoles thumbup.gif retsykiais ir asara nubraukdavau blush2.gif
cia tu gerai rasai,labai svarbu gauti ikvepimo,motyvacijos, o geros istorijos duoda pakylejima....(reiskias yra vilties biggrin.gif ) del sporto namuciuose sutinku, tiek patogumo atzvilgiu, tiek laiko, tiek finansu..na zodziu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 19:48)
mandy333biggrin.gif  matai kaip  biggrin.gif  jap, pradėjau nuo Taurės ( jos istorija labai padėjo) po to perėjau prie maisto derinimo, dabar daugiau sportas na ir maisto derinimas išliko  mirksiukas.gif

kokia cia Taurės istorija? g.gif
Atsakyti