Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Ar mokykloje Jums patiko fizinio lavinimo užsiėmimai? Kaip sekėsi juose? (85 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Visiems laba 4u.gif
siunciausi
Jillian Michaels 30 days shred
http://thepiratebay...._loser)_ac3_cmk
kazkodel neatsisiunte, bet uztat interneto langas "uzsikrove" kazkokiom nesamonem ir cackem sad.gif
oi nemegstu as tokiu dalyku....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 24 sausio 2012 - 21:25
QUOTE(MO @ 2012 01 23, 13:12)
paprašyti cherie raktelio į albumą  4u.gif tik nežinau,kaip dažnai ji prisijungia  g.gif gal kuri senbuvė tuomet galėtų perduot
Prisijungiu prisijungiu, ir temą nuolat skaitau tongue.gif Tik kad pati nesportuoju, vis dar atsigavinėju po ligos, tai kažkaip labai ir nesijungiu prie diskusijų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mandy333 @ 2012 01 24, 19:36)
QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 19:48)

jo, gerai jus ten pavaret, saunuoles thumbup.gif retsykiais ir asara nubraukdavau blush2.gif
cia tu gerai rasai,labai svarbu gauti ikvepimo,motyvacijos, o geros istorijos duoda pakylejima....(reiskias yra vilties biggrin.gif ) del sporto namuciuose sutinku, tiek patogumo atzvilgiu, tiek laiko, tiek finansu..na zodziu thumbup.gif



kas ten per taures, merginos, sakykit?

Irmulia, as nzn is kur traukti galiu ta informacija. ar neturi tu kokio blog'o kartais? smile.gif
Atsakyti
taurės jūs taurės, gal dar šampano jums? biggrin.gif mirksiukas.gif
yra forumietė niku Taurė, moderatorė atrodo ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 01 24, 20:54)
taurės jūs taurės, gal dar šampano jums? biggrin.gif  mirksiukas.gif
yra forumietė niku Taurė, moderatorė atrodo ji smile.gif



keliu izivaizduojama taure siandien uz save! senatve biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mane ikvepe Taures istorija wub.gif
va cia ji http://www.supermama...?...500692&st=0 yra ir foto kazkur temoje pries ir po.nuostabus rezultatai ir labai sveikai,protingai pasiekti thumbup.gif
Atsakyti
o mane pirmiausia ikvepe kristinos istorija, tokia istorija , kad atrode laimingos pabaigos nebus, bet... bigsmile.gif
http://www.supermama...howtopic=783362
Atsakyti
QUOTE(jurgita-d @ 2012 01 24, 21:08)
Sveikos, mane ikvepe Taures istorija wub.gif
va cia ji http://www.supermama...?...500692&st=0 yra ir foto kazkur temoje pries ir po.nuostabus rezultatai ir labai sveikai,protingai pasiekti thumbup.gif



oh super istorija. Sauni! Paprasta ir prieinama! ir igyvendinama! be jokiu super duper dideliu pastangu!tai va mityba ir turetu tokia daugumos buti. valgymas iki nejauciant skrandzio tempimo. mesyte darzoves, visokiu sunkenybiu mazinimas. aisku paskutinio valgymo pasireguliavimas kokiu laiku...

man tai dabar nekas kazkaip. kai nepavalgiau iprastu laiku, praalkau, prikirtau paskui paprastos misraines bet va issipute pilvas kad net baisu lyg baliona prarijus... taip ir buna kai duok skrandukui issiskaudet ir paskui uzvalgyk..tada tik mezym forte doze ikalt... kai pripratus maitintis, ismusa kas is ritmo ir vsio kankinkis...
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 01 24, 22:49)
Irmulia, as nzn is kur traukti galiu ta informacija. ar neturi tu kokio blog'o kartais? smile.gif


o kokios info reikia? mirksiukas.gif jap turiu ir tokį, ten savo darbus talpinu ir receptus mirksiukas.gif ( anksčiau vien desertai būdavo lotuliukas.gif ) o dabar daugiau sveikų suderintų patiekalų pateikiu) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2012 01 24, 22:01)
o mane pirmiausia ikvepe kristinos istorija, tokia istorija , kad atrode laimingos pabaigos nebus, bet... bigsmile.gif
http://www.supermama...howtopic=783362



mhm tikraifasntastiska istorija.... grazu
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 22:24)
o kokios info reikia?  mirksiukas.gif  jap turiu ir tokį, ten savo darbus talpinu ir receptus  mirksiukas.gif  ( anksčiau vien desertai būdavo  lotuliukas.gif ) o dabar daugiau sveikų suderintų patiekalų pateikiu)  mirksiukas.gif




ten blogai parasiau ta sakini apie informacija... turejo buti mazdaug 'nezinau is kur pas mane tokios zinios, bet ar tik neturi blog'o...'... as jau numanau tada kuris tavo puslapis smile.gif man rodos, kad katukas sudave man minti, kad kazkas pazistamo...smile.gif tai vienas man priimtinu blogu, kur sveiko idomaus maisto randu... smile.gif blogo pavadinimas is 4 raidziu ane wink.gif ? kur dauuug brigadeiru receptu.. smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 24 sausio 2012 - 23:28
jap, tas pats su tais pačiais dauuug brigadeiro, tik dabar jie nelabai derinasi su mano nauju gyvenimo būdu hihihi.gif

o dėl katuko, tai čia mūsų numylėtinė tajukė Cheri wub.gif jau didelė mergiotė ( liepos 15 d. sukaks 4 metai ) , bet padūkus kaip velnias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 24, 22:28)
jap, tas pats su tais pačiais dauuug brigadeiro, tik dabar jie nelabai derinasi su mano nauju gyvenimo būdu hihihi.gif



o kaip fainai!!! vienas pirmu mano blogu atrastu, kai atradau maisto gamyba pries keleta metu biggrin.gif



p.s. paziurejau, kad profily nurodytas blog'as..o as cia 'kruta' vaizduoju, kad zinau. nors ir taip zinojau nepatikrinus profilio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 24 sausio 2012 - 23:31