Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

QUOTE(*DonAngel* @ 2014 01 11, 20:26)
Man irgi rodo, kad sudeginu apie 500 kcal per 30-40 min. ax.gif

Sakykite man as turiu tokia beda - jau pamynus 30 min. labia nutirpsta puse pedos, taip kad val. tikrai neisminciau? Kas ne taip? ar jums buna taip?

Man būna tas pats, gal koks magnio trūkumas, o gal neikeičiama pėdos pozicija g.gif Neįsivaizduoju, kokia priežastis, tik kartais stipriau tirpsta, kartais silpniau.
Atsakyti
gal batai nepatogus?
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2014 01 11, 18:17)
o kiek km numynet? Nes as pvz siandien myniau 3 lygiu 20 min ir sudeginta 130 kcal., numynta 5 km.

Nezinau, neziurejau sito rodiklio.
As kalbu butent apie toki elipsini treniruokli:
user posted image

Juo minu pasirinkusi auksti ,,10" (galima minti taip, kad kojos butu arba horizontalioj padety, arba kelius aukstai kelti, tai as renkuosi, kur jau labai aukstai jie pasikelia), mynimo stiprumas ,,4-5''.

Kazkuri klause del apsilimo, tai jo pries tai nedarau, bet po kardio padarau tempimo pratimus visoms raumenu grupems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caridian: 13 sausio 2014 - 10:56
QUOTE(Rakelė @ 2014 01 10, 17:35)
o man parode po 30 minuciu tik 92 kalorijas sudegintas, irgi nepasitikejima sukele, nes va sedziu dabar visa šlapia  doh.gif


labai normalu 4u.gif jeigu mintumet su kintanciom apkrovom butu siek tiek daugiau 4u.gif
QUOTE(Jurgutėlė @ 2014 01 11, 15:46)
aš minu sporto klube.Per 20 min man rodo ,kad sudeginu virš 500 kalorijų .Prakaitas  bėga  biggrin.gif


matyt kad ant tu treniruokliu yra ne kcal o kj. o 10kj=2.39kcal tai jei 500 tai apie 120kcal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 01 15, 12:35)
labai normalu  4u.gif  jeigu mintumet su kintanciom apkrovom butu siek tiek daugiau  4u.gif


tikrai taip ir buvo. Kita diena myniau pasirinkus programa su kintanciom apkrovom ir per 20 minuciu isdege daugiau nei 150kcal thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai Sporto skyrelyje yra draudžiami. Jiems yra skirta Skelbimų lenta. Yra net atskira tema, skirta Sporto prekėms.
Atsakyti
Aciu moderatoriui, kad nukreipe i reikiama tema ax.gif

Noreciau pasikonsultuoti smile.gif smagracio svoris aisku, treniruoklio svoris ne maziau 48kg, apkrovos reguliavimas rankinis tinka....
tAciau iskilo toks klausimas del aukscio ir ilgio jau surinkto....
Kaip suprantu kuo ilgesnis tuo zingsnis patogesnis...o kaip aukstis?
Kaip matau ilgiai svyruoja nuo 140-170cm, o auksciai 110-136 cm...
Esu 1.68 gal kuri nare yra panasaus ugio ir galetu kazka parekomenduoti kaip issirinkti ilgio ir aukscio santyki?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ofiso mergaite @ 2014 01 17, 10:09)
Aciu moderatoriui, kad nukreipe i reikiama tema  ax.gif

Noreciau pasikonsultuoti smile.gif smagracio svoris aisku, treniruoklio svoris ne maziau 48kg, apkrovos reguliavimas rankinis tinka....
tAciau iskilo toks klausimas del aukscio ir ilgio jau surinkto....
Kaip suprantu kuo ilgesnis tuo zingsnis patogesnis...o kaip aukstis?
Kaip matau ilgiai svyruoja nuo 140-170cm, o auksciai 110-136 cm...
Esu 1.68 gal kuri nare yra  panasaus ugio ir galetu kazka parekomenduoti kaip issirinkti ilgio ir aukscio santyki?aciu  4u.gif

o siaip nueiti i parduotuve pvz winner sport ir pasikonsultuoti su kokiu pardaveju galimybes neturit? Nes cia vargu ar kas nors atsakys jum tiksliai i tokius klausimus 4u.gif smile.gif
Atsakyti
sveikos, o ka manot apie hammer loop xtr treniruokli? nerandu jokios info apie jo smagrati ir pan, gal kas galetu padeti?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Priimkit i savo gretas smile.gif ka tik vyras surinko mano grazuoli smile.gif tik tikiuosi kuo toliau tuo geriau seksis.. ismyniau tik 15 min su dviem 30 s pertraukelem..
Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2014 01 19, 19:42)
Sveikutes smile.gif Priimkit i savo gretas smile.gif ka tik vyras surinko mano grazuoli smile.gif tik tikiuosi kuo toliau tuo geriau seksis.. ismyniau tik 15 min su dviem 30 s pertraukelem..

4u.gif jeigu minsi kiekviena diena, jau savaites gale be apkrovu isminsi valanda tikrai tikrai ax.gif
o treniruoklis mazint riebaliukam ar siaip sirdies veiklos gerinimui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2014 01 19, 21:05)
4u.gif  jeigu minsi kiekviena diena, jau savaites gale be apkrovu isminsi valanda tikrai tikrai  ax.gif
o treniruoklis mazint riebaliukam ar siaip sirdies veiklos gerinimui?  ax.gif

Viskam smile.gif svorio turiu numest nemazai. Numetus svori issispres ir kitos problemos manau smile.gif aisku dar tvarkysiu mityba- pradejau lankytis pas dietologe smile.gif
Atsakyti