Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

QUOTE(Shiushke13 @ 2014 01 19, 21:42)
Sveikutes smile.gif Priimkit i savo gretas smile.gif ka tik vyras surinko mano grazuoli smile.gif tik tikiuosi kuo toliau tuo geriau seksis.. ismyniau tik 15 min su dviem 30 s pertraukelem..

Tai gal labai sunku lygi uzsistatet mastau.gif As pirma karta myniau 25 min be pertraukos, pasirinkus programa kalneliu. O atra diena jau 1 val. 10 min. ismyniau... Sunku aisku jau po 3min buna blush2.gif bet sukandi dantis, bandai apie ka nors galvoti ir pirmyn 4u.gif
Atsakyti
As irgi bandysiu minti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelyte13: 20 sausio 2014 - 13:36
QUOTE(Snaily @ 2014 01 20, 13:23)
Tai gal labai sunku lygi uzsistatet  mastau.gif As pirma karta myniau 25 min be pertraukos, pasirinkus programa kalneliu. O atra diena jau 1 val. 10 min. ismyniau... Sunku aisku jau po 3min buna  blush2.gif bet sukandi dantis, bandai apie ka nors galvoti ir pirmyn  4u.gif


kad ne, tikrai nesunku- bet matyt cia priklauso nuo bendros kuno mases biggrin.gif kuo ji didesne, tuo ta pradzia sunkesne biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2014 01 20, 14:42)
kad ne, tikrai nesunku- bet matyt cia priklauso nuo bendros kuno mases biggrin.gif kuo ji didesne, tuo ta pradzia sunkesne biggrin.gif

Na gal, gal dar ir zmogau organizmas skirtingai priima fizini kruvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2014 01 20, 13:44)
Na gal, gal dar ir zmogau organizmas skirtingai priima fizini kruvi  ax.gif

nieko- po kiek laiko manau ir as minsiu zymiai ilgiau smile.gif

kol kas neatsidziaugiu savo grazuoliu- laiku ir vietoj akcija pasitaike wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2014 01 20, 15:11)
nieko- po kiek laiko manau ir as minsiu zymiai ilgiau smile.gif

kol kas neatsidziaugiu savo grazuoliu- laiku ir vietoj akcija pasitaike wink.gif

Tai aisku 4u.gif
Koki isigijai?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noreciau ir as prisijungti prie Jusu burelio ax.gif

Po ilgo laiko vel pradejau sportuoti. Dar tik trys savaiteles 4k/sav po 45-50min/diena. Minu savo senuciuka V-Fit Sydney Magnetic Cross Trainer
user posted image

Sportuoju kad numesti nereikalingus kg ir kad pati geriau jauciausi thumbup.gif

Tik labai liudna siom dienom, nes uz poros dienu dviem sav atostogu isvaziuoju ir negalesiu sportuoti verysad.gif O jau mazyciai rez matesi...
Atsakyti
QUOTE(*Hazell @ 2014 01 20, 17:01)
Sveikos smile.gif

Tik labai liudna siom dienom, nes uz poros dienu dviem sav atostogu isvaziuoju ir negalesiu sportuoti  verysad.gif O jau mazyciai rez matesi...

As tai manau, kad tikrai nieko nenutiks del tu poros savaiteliu rolleyes.gif kai grysi, pradesi vel sportuotis ir po keliu dienu man rodos turetum gryzti i pradine stadija kaip pries tas dvi savaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Snaily @ 2014 01 20, 14:30)
Tai aisku  4u.gif
Koki isigijai?


As isigijau Christopeit CXM6 smile.gif
Atsakyti
Visos cia minat po valanda, pasijauciau slabake.. as kol kas po 20 minuciu minu kalneliais, man gana, as isprakaituoju kaip turi but. Sudega man 150+- kaloriju.
Dar tik savaite antra eina kai mes ji turim, bet jei akys mano nemirguliuoja ir nemeluoja, biski sonai pakritę yra man rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2014 01 20, 19:18)
Visos cia minat po valanda, pasijauciau slabake.. as kol kas po 20 minuciu minu kalneliais, man gana, as isprakaituoju kaip turi but. Sudega man 150+- kaloriju.
Dar tik savaite antra eina kai mes ji turim, bet jei akys mano nemirguliuoja ir nemeluoja, biski sonai pakritę yra man  rolleyes.gif  biggrin.gif

Nu man iki valandos dar labai labai toli.. Bet ja udziaugiuosi- vakar 15 min su dviem pertraukelem (po 30 s), siandien 20 min su viena 30 s pertraukele.. Numyniau 4,65 km ir sudeginau 190 Kj (45 kcal).

smile.gif
Atsakyti
Tai aš irgi pirmą dieną viso labo 15min išbėgau laugh.gif Po to kiekvieną kitą dieną vis 5min ilgau. O dabar išbėgu 45-50min ir gaunasi apie 15km.
O ant drabužių ir aš jaučiu skirtumą - džinsai ne taip spaudžia lotuliukas.gif
Atsakyti