Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

Anksciau naudojau Nivea pieneli spf 8. Tai puse buteliuko siukslynan iskeliavo - konsistencija nepatiko, neisigere i oda, kunas budavo riebus ir lipnus. Dabar naudoju Malibu sausa purskaima alieju su spf 15. Greit isigeria ir nudziuva, malonus kvapas, patogu naudoti, jokio riebumo ar lipnumo thumbup.gif Ir nebrangu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 07 liepos 2006 - 11:48
Deginimuisi naudoju „Kolastynos“ emulsiją SPF 25. Gan nebloga, kvapas ir tekstūra thumbup.gif Ir kaina labai gera.


QUOTE(Barskuole @ 2005 07 13, 10:09)
Gal kuri naudoja/naudojo Nivea putas po deginimosi? kaip jos? g.gif  ax.gif


Naudojau praeitą vasarą, tačiau man jos nelabai patiko schmoll.gif Atrodo, kad nedrėkina odą, o tik dar labiau ją išsausina blink.gif Antrą kartą nepirkčiau.
Atsakyti
Deginimuisi naudoju apsaugini krema ROC SPF30, idegu kaip visada, esu rudut rudutele. Taip pat veidui naudoju apsaugini aliejuka Decleor arba Vichy SPF60. Po saules voniu patepu Nivea arba kitokiu drekinanciu kuno losjonu.
Atsakyti
Aš deginuosi retai, tačiau apsauginius kremus nuo saulės vis tiek naudoju net į miestą išeidama. Labai jau greit nudegu doh.gif O naudoju tokį jautriai vaikiškai odai skirtą apsauginį pienelį "Delice" SPF30 su vitaminu E.
Tik nežinau, ką reiktų veidui naudot. Šitas pats tikriausiai netinka. g.gif
Atsakyti
O mes su saviškiu naudojom Avon losjoną skatinantį su beta carotinu ir Avon žele po deginimosi vėsinančią. Tai visi draugai lupasi, kurie netepė, o mes ne ir dar rudi kokie thumbup.gif

Sakau gal dabar tą Delia pabandyt purškiamą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy_chick: 11 liepos 2006 - 11:15
O as tai nusipirkau Garnier Ambre solaire spf 20 su kaktusu ekstraktu. Gal kas turit, ar neblogas?

Kolkas naudoju Avon losjona su karotinu, labai neblogas tk apsauga mazoka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adorė: 11 liepos 2006 - 16:07
QUOTE(Adorė @ 2006 07 11, 17:02)
O as tai nusipirkau Garnier Ambre solaire spf 20 su kaktusu ekstraktu. Gal kas turit, ar neblogas?


Tikrai neblogas. Pernai 2 tokius sunaudojom su šeimyna
Atsakyti
O kokį purškiamą rekomenduotumėt iki 10SPF? Ir kad nebūtų aliejus, nes riebu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Strazdane @ 2006 05 28, 15:11)
Apsauginis kremas turi buti ne tik su titano dioksidu bet ir su cinko oksidu. Teigiama kad  jei vieno is ju nera kitas nekompensuoja jo nebuvimo. Gal kas zino apsauginiu kremu kru ieitu abu komponentai? Ir kaina but gerai. Dekui


O kodėl būtinai taip? Juk abu natūralūs, iš esmės nedirgina odos, abiejų apsauginis spektras 290-700 nm, t.y. kur kas platesnis nei UVA ar UVB spindulių spektras g.gif

Nebuvo pasirinkimo, tai pirkau Nivea sun caring lotion 20, tikrai nenudegėm nė kiek, nors po saulę visą dieną maklinėjom, lyg ir nelipnus, nors prie jūros ir nebuvom, tai dėl smėlio negaliu garantuot ax.gif


Atsakyti
gal koki galite parekomenduoti apsaugini losjona skatinanti idegi? Avono nesiulykite, kasiausi 3 dienas ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2006 07 12, 18:52)
gal koki galite parekomenduoti apsaugini losjona skatinanti idegi? Avono nesiulykite, kasiausi 3 dienas  ph34r.gif


Reikėtų dairytis tų, kurie apsaugo tik nuo UVA spindulių (jie skatina senėjimą), nes UVB spinduliai degina. Ale kurie čia tokie būtų tai velniai žino, teks etiketes studijuot arba laukt daugiau patarimų 4u.gif


Atsakyti
"Aš deginuosi retai, tačiau apsauginius kremus nuo saulės vis tiek naudoju net į miestą išeidama. Labai jau greit nudegu O naudoju tokį jautriai vaikiškai odai skirtą apsauginį pienelį "Delice" SPF30 su vitaminu E.
Tik nežinau, ką reiktų veidui naudot. Šitas pats tikriausiai netinka. "

Rutuliuke>ir kur tu tą apsauginį pienelį pirkai?ir kaina mane dar labai domina ax.gif blush2.gif smile.gif

Atsakyti