Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauginiai kremai prieš ir po deginimosi saulėje

Šią vasarą naudoju AVON priemones:
įdegį skatinantį losjoną su beta karotinu SPF 5
Deginimosi putas SPF 20
įdegį spartinančią veido želę SPF 15
ir purškiamą vėsinamąjį skystį po deginimosi ax.gif
Atsakyti
As turiu siuo metu Garnier krema SPF 30,jis labai gerai oda apsaugojo kalnuose ir mano puske(simtaprocentinis suris)sake,kad labai geras kremas

Dar turiu purskiama alieju is Dior SPF 8,jis irgi gerai saugo,greitai i oda isigeria ir odai graziai spindi,is viso nesijaucia nemalonaus aliejaus jausmo
Bet jau kvapas,labai jau specifinis,man jis labai nepatinka,bet mano sesei jis nuostbiai kvepia.Zinok dabar zmogau,kaip is tikruju yra
user posted image

O vaikui turejau Vichy krema,jis labai skaniai kvepia ir viena vasara kai daug biciu buvo,negalejome nuo ju apsiginti.Zinoma tas kremas gerai saugo,bet jis labai prastai tepasi,kol ji issitepi praeina noras degintis
Atsakyti
Purškiami man žymiai patogesni, be to, ne tokie tiršti, tad lengviau įsigeria. Tačiau man atrodo, kad įdegti tepantis žymiai sunkiau. Pvz., aš su mama tiek pat būnam pliaže, ji nesitepdama jau labai ruda, o aš tik gelsva. Bet kitaip negaliu, nes žaibiškai sausėja oda. karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(No_Angel* @ 2006 06 25, 22:41)
Šią vasarą naudoju AVON priemones:
purškiamą vėsinamąjį skystį po deginimosi  ax.gif

O kaip tas skystis, ar kaip pienelis, ar tik kaip vandenėlis atsigaivinimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja32: 26 birželio 2006 - 15:27
mane taip pat domina kremai nuo saules? koki vertetu pasirinkti kad gerai apsaugoti oda nuo kenksmingo saulutes poveikio ax.gif ir kaip suprnatu issitepus apsauginiu kremuo nuo saules neidegsiu isvis ar tik biskuti idegsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 06 26, 20:24)
mane taip pat domina kremai nuo saules? koki vertetu pasirinkti kad gerai apsaugoti oda nuo kenksmingo saulutes poveikio  ax.gif  ir kaip suprnatu issitepus apsauginiu kremuo nuo saules neidegsiu isvis ar tik  biskuti idegsiu  g.gif


Taigi ir išsitepus kremu puikiausiai įdegama.sunglasses2.gif Aš pati buvau tokios nuomonės, kad su kremais liksiu balta, bet atostogavau Bulgarijoj, o ten nei dienos be kremo ir tikrai gerai įdegiau bigsmile.gif

Beje, dėl kremų praeitais metais turėjom Oriflame, labai thumbup.gif ir kremukas po deginimosi labai padeda jei paraudonuoji thumbup.gif
Atsakyti
O as naudoju ISADORA sun tanning oil SPF2 purskiama aliejuka, bet nieko jis nelimpa, kaip cia kazkas rase, gal ir nuo firmos priklauso mirksiukas.gif Mano oda labai sausa, tai man jis super thumbup.gif O po saules labai geras LANCOMe kremukas ir skaniai kvepia mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš naudoju Avon deginimosi priemones-su beta karotinu greitam įdegiui ir po deginimosi vėsinantį losjona su vit. C bigsmile.gif Kol kas nenusivyliau clap_1.gif
Atsakyti
As dabar naudoju ROC SPF 30 purskiama, man patinka.
O po deginimosi naudoji paprasta pieneli kunui tik riebesni (Nivea ypac sausai odai, Esprit )
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 07 02, 19:28)
As dabar naudoju ROC SPF 30 purskiama, man patinka.
O po deginimosi naudoji paprasta pieneli kunui tik riebesni (Nivea ypac sausai odai, Esprit )


o kur toki rasti pirkti g.gif nemaciau niekur. o kokia jo kaina blush2.gif
Atsakyti
aš naudoju DELIA sun tai man labai patinka thumbup.gif be to visai pigu (5-9lt) thumbup.gif gerai drėkinam ir laaaabai skaniai kvepia wub.gif yra įvairių priemonių su įvairiais filtrais (5, 10 ir 15 man rodos), ir po deginimosi ir deginimosi metu, ir įdegį skatinančių ir vaikam, niu tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jums Nivea aliejus? Kazkada bandziau ir labai patiko...Ar jis ivairaus stiprumo buna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(etsia @ 2006 07 03, 11:21)
o kur toki rasti pirkti  g.gif  nemaciau niekur. o kokia jo kaina  blush2.gif

Pas mus dar nera. Kainuotu apie 70Lt.

QUOTE(Shalimar @ 2006 07 06, 12:54)
O kaip jums Nivea aliejus? Kazkada bandziau ir labai patiko...Ar jis ivairaus stiprumo buna? ax.gif

Kiek esu maciusi Nivea alieju, tai tik SPF 2.
Atsakyti